Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Ми розробляємо нові модулі: "Монобанк", "Укрпошта", "Відправити на пошту переглянуті"

Добридень, наш улюблений Клієнт!

Як Ви знаєте, ми пильно стежимо за новими тенденціями в електронній комерції і регулярно розробляємо новий, затребуваний на ринку функціонал, щоб кожен інтернет-магазин нашого Клієнта з його допомогою збільшував свої продажі.

У полі нашої уваги потрапили три модулі:

  1. Доставка Укрпоштою;
  2. Прийом платежів за допомогою еквайрингу Монобанку;
  3. Модуль для збільшення конверсії – "Відправити переглянуті товари на пошту".

Поділимося думками з приводу необхідності кожного, а пропозиція буде нижче.

  1. Отже, першим йде "Укрпошта", яка є державною структурою і одним з найпопулярніших способів доставки товарів по Україні. Так, сервіс там не дуже, але вартість доставки там в 2 рази дешевше, ніж Новою поштою.

Ми вважаємо, що зараз саме час створити модуль і дати Вашим покупцям можливість оформлення доставки товару Укрпоштою, що в підсумку зробить Вашу пропозицію дешевше, а люди зараз самі знаєте як приймають рішення – де знайшов на 30 грн. дешевше, там і купив.

Для початку планується зробити можливість вибору "доставка Укрпоштою", а також автоматичне створення товарних накладних.

Вам пропонується прийняти участь у колективній розробці і всім заощадити.

Кожен учасник отримає безстрокову ліцензію (після розробки будуть продаватися тільки тимчасові), а також встановлення та налаштування модуля "під ключ" всі наступні оновлення функціоналу будуть надаватися безкоштовно.

Для початку робіт по цьому модулю нам потрібні Замовники, які готові підтвердити нашу гіпотезу про необхідність даного модуля своїми грошима. Якщо Вам потрібен такий модуль і Ви готові заплатити за офер, описаний абзацом вище 1500 грн., будь ласка, напишіть про це в коментарях до цієї статті.

Що потрібно написати? Напишіть просто: Я в темі на Укрпошту, вкажіть назву сайту Ваше Ім'я, наприклад: Я в темі на Укрпошту, neoseo.com.ua Микола.

  1. Другим розглянемо "Монобанк".

Монобанк є самим швидкозростаючим "цифровим" банком в Україні. У нього досить вигідні умови і він постійно розвивається, надаючи нові послуги. Нещодавно від засновників прозвучали цифри про активних 2 млн. користувачів. Він буде продовжувати рости, тому пора приймати оплати і з Монобанку. Нагадаємо, що перекази з картки Монобанку на Монобанк нині безкоштовні.

Перша ітерація передбачає розробку можливостей оплатити покупку і сплатити частинами (вони запустили сервіс аналог "Оплати частинами", як у Привату). Ну а оскільки все більше людей купують в кредит або розстрочку (пандемія дуже сприяє), це буде дуже доречно і в Вашому інтернет-магазині.

Кожен учасник отримає безстрокову ліцензію (після розробки будуть продаватися тільки тимчасові), а також встановлення та налаштування модуля "під ключ" всі наступні оновлення функціоналу будуть надаватися безкоштовно.

Для початку робіт по цьому модулю нам потрібні Замовники, які готові підтвердити нашу гіпотезу про необхідність даного модуля своїми грошима. Якщо Вам потрібен такий модуль і Ви готові заплатити за оффер, описаний абзацом вище 2500 грн., будь ласка, напишіть про це в коментарях до цієї статті.

Що потрібно написати? Напишіть просто: Я в темі на Монобанк, вкажіть назву сайту Ваше Ім'я, наприклад: Я в темі на Монобанк, neoseo.com.ua Микола.

  1. Третій кандидат – "Відправити на e-mail переглянуті товари".

Виглядає модуль приблизно ось так:

Логіка проста – покупець переглянув на Вашому сайті товари і щоб потім не шукати їх заново, йому пропонується відправити собі посилання на них, щоб потім легко знайти.

Це своєрідний модуль "захоплення даних": Ви пропонуєте Покупцеві корисний сервіс, одночасно отримуючи його імейл, а паралельно дізнаємося хто він і що його цікавить. Модуль дозволить налаштувати подальший ланцюжок листів такому Покупцю з нагадуванням про те, що йому дуже сподобалися ці червоні туфельки, досить відкладати, пора дозволити собі це задоволення!

Якщо цей модуль допоможе Вам конвертувати в продажі хоча б 0.01% Вашого трафіку, він "відіб'є" себе вже через 2 місяці. Модуль буде розвиватися, є багато ідей, як його покращувати.

Кожен учасник отримає безстрокову ліцензію (після розробки будуть продаватися тільки тимчасові), а також встановлення та налаштування модуля "під ключ" всі наступні оновлення функціоналу будуть надаватися безкоштовно.

Для початку робіт по цьому модулю нам потрібні Замовники, які готові підтвердити нашу гіпотезу про необхідність даного модуля своїми грошима. Якщо Вам потрібен такий модуль і Ви готові заплатити за оффер, описаний абзацом вище 2750 грн., будь ласка, напишіть про це в коментарях до цієї статті.

Що потрібно написати? Напишіть просто: Я в темі "Відправити переглянуті", вкажіть назву сайту Ваше Ім'я, наприклад: Я в темі "Відправити переглянуті", neoseo.com.ua Микола.

Якщо Ви готові прийняти участь в декількох розробках, просто напишіть їх через кому, наприклад:

Я в темі "Монобанк" і "Відправити переглянуті", neoseo.com.ua Микола.

Якщо є запитання, то можемо зателефонувати і все обговорити більш докладно за телефоном або через Skype, як Вам зручніше.

Коментарі

Alex
Я в теме - Монобанк. Однако если раньше появится решениею других разработчиков - использую его.
Олег
Монобанк - это классно. Если бы ваши модули еще не страдали выведением из строя сайтов по причине окончания тестовой лицензии. Работа ИМ не должна срываться из-за допустим тестового ключа вашего даже самого небольшого модуля.
Команда NeoSeo
Добрый день, Олег! Спасибо за Ваш комментарий. Хотим обратить ваше внимание на то, что мы предупреждаем о возможном поведении каждого веб-мастера на каждому шагу, читайте внимательно инструкции. Более того, с удовольствием сообщаем, что мы уже совсем скоро переведём все наши модули под 3.0 на абсолютно новый качественный уровень. Ну это так, к слову. Пожалуйста, пишите комментарии под данным постом по сути :)
Юлия Малеванчик
Я в теме «Отправить на e-mail просмотренные товары» и «Монобанк»
Тарас
Я в теме на Отправить просмотренные, sylen, Тарас
Николай
Я в теме на все три модуля, neoseo.com.ua

Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]