Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Яку роль у створенні Інтернет-магазину відіграє дизайн і вибір CMS

Сьогодні ми підготували для вас особливий матеріал, який містить не тільки ознайомлювальний контент, але й експертну думку. Ми знаємо, наскільки для вас, як для Клієнта, важливо зробити правильний вибір, щоб ваш інтернет-магазин якомога швидше почав виконувати свою основну функцію - залучення нових покупців і продажі!

Зміст

 1. З яких етапів складається створення Інтернет-магазину?
 2. Чому вибір дизайну і CMS відіграють одну із ключових ролей у розробці сайту?
  • Яким повинен бути сучасний дизайн сайту?
  • Яку CMS для Інтернет-магазинів рекомендують експерти ринку і чому?
  • Які переваги та недоліки готових шаблонів сайтів?
 3. Переваги готових безкоштовних шаблонів сайтів
 4. Яку роль відіграє дизайн і CMS в просуванні сайту?
  • Секрет успішного запуску Інтернет-магазину

З яких етапів складається створення Інтернет-магазину?

Якщо дуже умовно, розробка інтернет-магазину розділяється на кілька етапів:

 • вивчення, оцінка та складання портрета цільової аудиторії;
 • підбір товару і робота з постачальниками;
 • проектування і розробка структури інтернет-магазину;
 • власне створення дизайну і розробка функціоналу;
 • наповнення сайту контентом;
 • оптимізація та просування (розкрутка).

Перш, ніж створити Інтернет-магазин, необхідно уважно вивчити свою цільову аудиторію: її вік, приблизний дохід, інтереси, спосіб проведення часу та ін. Після визначення цільової аудиторії (ЦА) вже можна буде визначитися з вибором товарів, а, виходячи із категорії товарів і аудиторії, - визначитися з кольорами і стилями дизайну самого сайту. Маючи на руках повне розуміння того, що саме потрібно зробити, обирається і найбільш підходяща CMS (система управління контентом сайту)

Роль дизайну і CMS в створенні сайтів

Чому вибір дизайну і CMS відіграють одну із ключових ролей у розробці сайту?

Одним з найскладнішим завданням для клієнтів є саме етапи проектування сайту, адже сюди входить розробка дизайну Інтернет-магазину, а також – вибір зручної, а головне – надійної CMS.

Сучасний користувач інтернет-ресурсів є надзвичайно вимогливим, тому розробникам доводиться докласти максимум зусиль, щоб створити дійсно конкурентоспроможний Інтернет-магазин.

Такий сайт повинен бути зручним, інтуїтивно зрозумілим, швидким, привабливим для користувачів, а це вже пряме завдання перед дизайном і CMS.

Яким повинен бути сучасний інтернет-магазин поради NeoSeo

Яким повинен бути сучасний дизайн сайту?

Сучасний дизайн Інтернет-магазину – це не тільки красива оболонка для функціонального ядра, за яку несе відповідальність обрана CMS. На сьогоднішній день дизайн відіграє одну з ключових ролей у просуванні сайту. За статистикою, користувачеві досить 3 секунди, щоб прийняти рішення: залишитися на даному веб-ресурсі або закрити сторінку і розпочати пошук іншого сайту. Саме тому темі створення дизайну надається стільки уваги.

Перед дизайнером стоїть завдання намалювати не просто привабливу оболонку, а сайт, який буде викликати інтерес у користувача з перших секунд. Він повинен бути зрозумілим, привабливим, продуманим з точки зору психології (адже червона кнопка відштовхує, а зелена викликає довіру).

Але це ще не все. Кожен елемент сайту повинен мати своє місце, поєднуватися з вже наявними складовими і коректно відображатися на кожному пристрої (Десктоп, планшет, смартфон). До речі, який пристрій ви найчастіше використовуєте для відвідування Інтернет-сайтів? Напишіть, будь ласка, в коментарях, нам це дуже цікаво.

Здавалося б, якщо дизайнер дійсно продумує все до дрібниць, то яку роль у цьому процесі відіграє CMS? Виходить, можна вибрати будь-яку систему?

Взаємозв'язок дизайну і CMS для сайту

В принципі - так, але і ні. Якщо розглядати шаблонні рішення, а не малювати і верстати дизайн Інтернет-магазину з нуля, то незабаром Ви дізнаєтеся, що розробники шаблонних рішень створюють свої темплейти саме під якусь одну CMS, універсальних рішень немає. Мало того, сам розробник шаблону, крім дизайну закладає в нього і певний функціонал.

Щоб наша думка не виглядала упередженою, ми написали різним розробникам з проханням відповісти на питання: в чому різниця існуючих CMS? в чому їх переваги і недоліки?

Яку CMS для Інтернет-магазинів рекомендують експерти ринку і чому?

На сьогоднішній день одними з найбільш популярних CMS для Інтернет-магазинів є:

 • OpenCart;
 • WordPress;
 • 1С Bitrix;
 • Magenta;
 • Joomla.

Ми опитали фахівців, які працюють в нашому штаті, а також програмістів, які є експертами в програмуванні та створенні різних сайтів та Інтернет-магазинів,щоб підняти завісу у виборі CMS.

NeoSeo(NS):"У чому відмінності даних CMS, і яку платформу найкраще вибрати для Інтернет-магазину? У чому перевага кожної з них, як вони взаємопов'язані з дизайном?

Яку CMS вибрати для інтернет-магазину, рекомендації експертів

"Респондент(Р):

 • OpenCart - доброзичливий до користувача. Доброзичливий до розробника (переконався особисто). Про ціну модулів - судіть самі по магазину, адже досить прокачану збірку можна зібрати до 1000 $. OpenCart початково є і розроблявся саме як інтернет-магазин, а не як "майстер на всі руки". Як наслідок, нічого зайвого в адмінці і в коді. Мені дуже подобається OpenCart, це найпопулярніша CMS в усіх країнах колишнього союзу. Дивіться незалежну статистику по Росії тут: https://trends.builtwith.com/shop/OpenCart/Russia, а для України тут https://trends.builtwith.com/shop/OpenCart/Ukraine.
 • WordPress - популярний, доброзичливий до користувача. Але не дружелюбний до розробника. Спочатку створювався, як блог, а зараз на ньому “клепають” все, що завгодно. Очима розробника - це навряд чи можна назвати перевагою. WP - це одночасно ніж, штопор і відмикач. Але на справі - поганий ніж, поганий штопор і поганий відмикач. Не рекомендую.
 • 1С Bitrix - коштує не дешево. Не надто дружелюбний до користувача. Не надто дружелюбний до розробника. Велика складна адмінка з купою функцій (часто не потрібних підприємцю). Дорогі модулі, а також платформа дорога в обслуговуванні. Можливо, підійде великому бізнесу та Інтернет-магазинам з 500К + товарів. Підприємству, яке тільки починає, не рекомендую.
 • Magenta - дуже дорога в обслуговуванні CMS. Розробників відносно мало, всі працюють на зарубіжних ринках, тому мати справу з постійно незадоволеними чимось замовниками з СНД бажання немає. Досить популярна CMS за рахунок того, що однією з перших вийшла на ринок. Magento досить непоганий движок, але чи потрібен вам бетонозмішувач, щоб збити яйце ?! Рішення для тих, хто може дозволити собі тримати в штаті Senior програміста.
 • Joomla - CMS, яка поступово відживає своє. Незручність і погана функціональність роблять свою справу. Отже, ОpenСart - поза конкуренцією!

NS:"Чи можна використовувати безкоштовні шаблони?"

Респондент (Р):"Безкоштовні шаблони можна використовувати, якщо вони завантажені з ресурсів, які модерують продукти у своєму магазині. В іншому випадку є ймовірність потрапляння в код Вашого проекту навмисне залишених “слабинок”, через які “шкідники” можуть зробити свою брудну справу. Зокрема, на WordPress це доволі часто трапляється".

Переваги та недоліки готових шаблонів для інтернет-магазинів

NS: Чому багато хто обирає саме ОpenСart?

Респондент (Р): "Система ОpenСart більш гнучка і проста, що дозволяє їй набагато швидше виконувати покладені на неї функції. Але суть навіть не в цьому ... Найбільш уразливе місце в будь-якій системі - база даних. Тобто, все залежить від того, наскільки сильно перезавантажена система різними таблицями, зв’язками, категоріями тощо. У OpenCart трохи скорочений функціонал для розробника, але при цьому надзвичайно різноманітний для користувача. Все це разом закриває 98% всіх потреб бізнесу і користувача. Ми, наприклад, розробляючи SEO-магазин, отримали по тесту від GooglePageSpeedInsights 98 балів, чим не відмінний результат?.

Наприклад, Magenta - це ентерпрайз рішення, і його зазвичай ставлять не на шаред (віртуальний хостинг), а на виділений сервер - ось тому в "читачів - користувачів" складається стереотип, що він працює швидше. А насправді - навпаки: він працює повільніше, вимагає більше ресурсів, і для нього VPS - це мінімальні вимоги".

Саме тому ми працюємо на базі CMS OpenCart, щоб при отриманні готового Інтернет-магазину у вас були:

 • висока швидкість роботи;
 • багатий функціонал за розумні гроші;
 • якісна підтримка в особі 2 млн. розробників на цій платформі;
 • гнучка до змін система;
 • захищена база даних.

Які переваги та недоліки готових шаблонів сайтів?

Багато власників бізнесу вважають за краще економити на послугах компаній зі створення сайтів і просто “скачують” готові шаблони, щоб скоротити витрати і час. Але така економія може зіграти злий жарт, особливо, коли справа стосується подальших доопрацювань інтернет-магазину. Розглянемо головні переваги та недоліки готових шаблонів сайтів.

Переваги готових безкоштовних шаблонів сайтів:

 • безкоштовність або відносна недорожнеча;
 • скорочення часу створення сайту;
 • великий вибір вже готових варіантів.

Мабуть, на цьому переваги безкоштовних готових шаблонів закінчуються, оскільки з часом ви почнете стикатися з вагомими недоліками:

 • труднощі в індивідуалізації дизайну;
 • шкідливий код, який згодом може не тільки привести сайт до несправності, але і викрасти дані ваших продаж та клієнтів;
 • мінімум індивідуальності (сайти, шаблони яких знаходяться у відкритому доступі для скачування, можуть використовуватися декількома десятками тисяч Інтернет-магазинів, а, значить, ваш сайт може бути схожий на них);
 • складності в персоналізації та впровадженні необхідних модулів;
 • різні несправності та збої в найневідповідніший момент;
 • нездатність підтримувати постійну обробку великої кількості даних.

Тепер ви знаєте, чому не варто завантажувати сайти з неперевірених ресурсів, тим більше, якщо мова йде про створення серйозного Інтернет-магазину. Дане твердження стосується сайтів та інших видів веб-ресурсів: блогів, візиток, лендінгів тощо.

Яку роль відіграє дизайн і CMS в просуванні сайту?

Звичайно ж, в першу чергу привабливість дизайну сайту впливає на перше враження користувача і накопичення у нього досвіду використання Інтернет-магазину. Якщо сайт має відштовхуючий дизайн, в якому червоні кнопки покупки, відсутня можливість оформити кошик на одній сторінці і т.д., звичайно ж такий сайт буде дуже мало продавати, тобто у нього буде дуже низький відсоток конверсії ... Якщо для здійснення замовлення користувачеві потрібно виконати величезну кількість дій, та ще й час відгуку сайту залишають бажати кращого - Користувач просто піде з такого сайту

Секрет успішного запуску інтернет-магазину

Важливу роль при виборі CMS і готового шаблону Інтернет-магазину відіграє його готовність до подальшого просування, оскільки саме внутрішня оптимізація движка і технічні можливості шаблону в значній мірі впливають на його сприйняття і ранжирування сайту пошуковими системами Google і Яндекс. Дизайн і CMS сайту повинні бути дуже швидкими та оптимізованими для всіх типів пристроїв, оскільки ці фактори стали грати значну роль в SEO-просуванні інтернет-магазину. Наприклад, компанія Google повідомила, що з поточного року всі сайти, у яких відсутня мобільна версія дизайну сайту, будуть знижені в позиціях рейтингу.

Також величезну роль почав відігравати час завантаження сайту, що багато в чому залежить від правильного дизайну і CMS.

Подивіться уважно на SEO-магазин, ми пропрацювали і швидкість завантаження сторінок, і адаптували дизайн, який отримав 98 балів, ми проводимо і всі необхідні роботи по внутрішній оптимізації, саме тому наші інтернет-магазини так швидко ростуть в рейтингу пошукових систем. Наші фахівці не просто використовують готові шаблони OpenCart, а створили свій, неймовірно швидкий шаблон, який регулярно апгрейдиться безліччю доопрацювань і різних удосконалень, що дозволяють працювати сайту не тільки привабливо зовні, але і дуже швидко всередині. Ви отримуєте готовий інтернет-магазин, який готовий до успішного просування і відповідає всім вимогам пошукових систем і сучасних користувачів.

Секрет успішного запуску Інтернет-магазину

Наостанок хочеться сказати, щоб запуск інтернет-магазину пройшов швидко і гладко, ми рекомендуємо сильно не "заморочуватися" на всіляких функціях Інтернет-магазину відразу, а робити правильну основу і починати продавати, поступово впроваджуючи новий функціонал і можливості, як для адміністратора Інтернет-магазину, так і для зручності користувача.

Команда NeoSeo бажає вам успішної розробки інтернет-магазину, сучасного дизайну, надійної і зручної роботи CMS, а будуть питання - телефонуйте, пишіть, із задоволенням допоможемо!

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]