Яку роль у створенні Інтернет-магазину відіграє дизайн і вибір CMS?

Сьогодні ми підготували для вас матеріал, у якому розглянули взаємозв'язок між візуалізацією сайту, його дизайном та роботою CMS, на якій його створено. Також Ви ознайомитеся з експертними висновками фахівців у сфері створення Інтернет-магазинів щодо доцільності вибору найоптимальнішої CMS-платформи. Ми знаємо, наскільки для клієнтів важливо зробити правильний вибір, щоб Інтернет-магазин якомога швидше почав виконувати свою основну функцію – залучення нових клієнтів та замовлень.

У цій статті ви дізнаєтеся:

 1. З яких етапів складається створення Інтернет-магазину?
 2. Чому вибір дизайну і CMS відіграють одну з ключових ролей у розробці сайту?
 3. Яким повинен бути сучасний дизайн сайту?
 4. Яку CMS для Інтернет-магазинів рекомендують експерти програмування і чому?
 5. Які переваги та недоліки готових шаблонів сайтів?
 6. Яку роль відіграє дизайн і CMS у просуванні сайту?
 7. Секрет успішного запуску Інтернет-магазину.

З яких етапів складається створення Інтернет-магазину?

Як відомо, розробку Інтернет-магазину можна умовно поділити на кілька етапів:

 • оцінка цільової аудиторії;
 • підбір товару і постачальників;
 • розробка структури сайту;
 • проектування сайту;
 • наповнення контентом;
 • оптимізація.

Перш, ніж створити Інтернет-магазин, необхідно уважно вивчити свою цільову аудиторію: її вік, приблизний дохід, інтереси, спосіб проведення часу та ін. Після визначення цільової аудиторії (ЦА) вже можна буде визначитися з вибором товарів, а, виходячи із категорії товарів і вподобань ЦА, - визначитися з кольорами і стилем дизайну самого сайту, а також найбільш оптимальною CMS.

Чому вибір дизайну і CMS відіграють одну із ключових ролей у розробці сайту?

Одним з найскладнішим завданням для клієнтів є саме етапи проектування сайту, адже сюди входить розробка дизайну Інтернет-магазину, а також – вибір зручної, а головне – надійної CMS.

Сучасний користувач інтернет-ресурсів є надзвичайно вимогливим, тому розробникам доводиться докласти максимум зусиль, щоб створити дійсно конкурентоспроможний Інтернет-магазин.

Такий сайт повинен бути зручним, інтуїтивно зрозумілим, швидким, привабливим для користувачів, а це вже пряме завдання перед дизайном і CMS.

Яким повинен бути сучасний дизайн сайту?

Сучасний дизайн сайту – це не тільки красива оболонка для функціонального ядра, за яку несе відповідальність обрана CMS. На сьогоднішній день дизайн відіграє одну з ключових ролей у просуванні сайту. За статистикою, користувачеві досить 3 секунди, щоб прийняти рішення: залишитися на даному веб-ресурсі або закрити сторінку і розпочати пошук іншого сайту. Саме тому темі створення дизайну надається стільки уваги.

Перед дизайнером стоїть завдання намалювати не просто привабливу оболонку, а сайт, який буде викликати інтерес у користувача з перших секунд. Він повинен бути зрозумілим, привабливим, продуманим з точки зору психології (адже червона кнопка відштовхує, а зелена викликає довіру).

Але це ще не все. Кожен елемент сайту повинен мати своє місце, поєднуватися з вже наявними складовими і коректно відображатися на кожному пристрої. До речі, який пристрій ви найчастіше використовуєте для відвідування Інтернет-сайтів? Напишіть, будь ласка, в коментарях, нам це дуже цікаво.

Здавалося б, якщо дизайнер дійсно продумує все до дрібниць, то яку роль у цьому процесі відіграє CMS? Виходить, можна вибрати будь-яку систему?

Це велика помилка. Адже CMS – це серце тіла вашого сайту, а дизайн – його зовнішність. Якщо CMS підібрана неправильно (не відповідає початково поставленим завданням роботи сайту), може постраждати навіть найбільш ідеальний дизайн.

Ми звернулися за експертною думкою до розробників Інтернет-магазинів, адже ніхто не зможе краще відповісти на питання: в чому різниця існуючих CMS, в чому їх переваги і недоліки? Тому ми провели опитування серед експертів програмування.

Яку CMS для Інтернет-магазинів рекомендують експерти програмування і чому?

На сьогоднішній день одними з найбільш популярних CMS для Інтернет-магазинів є:

 • OpenCart;
 • WordPress;
 • 1С Bitrix;
 • Magenta;
 • Joomla.

Ми опитали фахівців, які працюють в нашому штаті, а також програмістів, які є експертами в програмуванні та створенні різних сайтів та Інтернет-магазинів, щоб вислухати експертні поради при виборі CMS.

NeoSeo(NS):"У чому відмінності даних CMS, і яку платформу найкраще вибрати для Інтернет-магазину? У чому перевага кожної з них, як вони взаємопов'язані з дизайном?

"Респондент(Р):

 • OpenCart - доброзичливий до користувача. Доброзичливий до розробника (переконався особисто). Про ціну модулів - вона доволі незначна. Із самого початку ця платформа розроблялася під Інтернет-магазин. Як наслідок, нічого зайвого в адмінці і в коді. Мені дуже подобається OpenCart.
 • WordPress - популярний, доброзичливий до користувача. Але не дружелюбний до розробника. Спочатку створювався, як блог, а зараз на ньому “клепають” все, що завгодно. Очима розробника - це навряд чи можна назвати перевагою. WP - це одночасно ніж, штопор і відмикач. Але на справі - поганий ніж, поганий штопор і поганий відмикач. Не рекомендую.
 • 1С Bitrix - коштує не дешево. Не надто дружелюбний до користувача. Не надто дружелюбний до розробника. Велика складна адмінка з купою функцій (часто не потрібних підприємцю). Дорогі модулі, а також платформа дорога в обслуговуванні (технічна підтримка безкоштовно робити нічого не хоче). Можливо, підійде великому підприємству. Початківцям чи малим підприємствам не рекомендую.
 • Magenta - дуже дорога в обслуговуванні. Рішення для тих, хто може дозволити собі тримати в штаті Senior програміста - дуже дорога в обслуговуванні і складна для користувача.
 • Joomla - CMS, яка поступово відживає своє. Незручність і погана функціональність роблять свою справу. Отже, ОpenСart - поза конкуренцією!

NS:"Чи можна використовувати при створенні Інтернет-магазину безкоштовні шаблони?"

Респондент (Р):"Безкоштовні шаблони можна використовувати, якщо вони завантажені з ресурсів, які модерують продукти у своєму магазині. В іншому випадку є ймовірність потрапляння в код Вашого проекту навмисне залишених “слабинок”, через які “шкідники” можуть зробити свою брудну справу. Зокрема, на WordPress це доволі часто трапляється".

NS: Чому багато з програмістів обирають саме ОpenСart?

Респондент (Р): "Система ОpenСart більш гнучка і проста, що дозволяє їй набагато швидше виконувати покладені на неї функції. Але суть навіть не в цьому ... Найбільш уразливе місце в будь-якій системі - база даних. Тобто, все залежить від того, наскільки сильно перезавантажена система різними таблицями, категоріями тощо. У OpenCart трохи скорочений функціонал для розробника, але при цьому надзвичайно різноманітний для користувача. Все це разом дає суттєву перевагу в обробці даних, а, відтак, і у прискоренні самого сайту.

Наприклад, Magenta - це ентерпрайз рішення, і його зазвичай ставлять не на шаред (віртуальний хостинг), а на виділений сервер - ось тому в "читачів - користувачів" складається стереотип, що він працює швидше. А насправді - навпаки: він працює повільніше, вимагає більше ресурсів, і для нього VPS - це мінімальні вимоги".

Саме тому ми працюємо на базі CMS OpenCart, щоб при отриманні готового Інтернет-магазину у вас були:

 • висока швидкість роботи;
 • якісна підтримка;
 • гнучка до змін система;
 • захищена база даних.

Які переваги та недоліки готових шаблонів сайтів?

Багато власників бізнесу вважають за краще економити на послугах компаній зі створення сайтів і просто “скачують” готові шаблони, щоб скоротити витрати і час. Але така економія може зіграти злий жарт, особливо, коли справа стосується довготривалого розвитку та просування Інтернет-магазину. Розглянемо головні переваги та недоліки готових шаблонів сайтів.

Переваги готових шаблонів сайтів:

 • безкоштовність;
 • скорочення часу створення сайту;
 • великий вибір вже готових варіантів.

Мабуть, на цьому переваги безкоштовних готових шаблонів закінчуються, оскільки з часом ви почнете стикатися з вагомими недоліками:

 • труднощі в індивідуалізації дизайну;
 • шкідливий код, який згодом може не тільки привести сайт до несправності, але і викрасти дані ваших продаж та клієнтів;
 • мінімум індивідуальності (сайти, шаблони яких знаходяться у відкритому доступі для скачування, можуть використовуватися декількома десятками тисяч Інтернет-магазинів, а, значить, ваш сайт може бути схожий на них);
 • складності в персоналізації та впровадженні необхідних модулів;
 • різні несправності та збої в найневідповідніший момент;
 • нездатність підтримувати постійну обробку великої кількості даних.

Тепер ви знаєте, чому не варто завантажувати сайти з неперевірених ресурсів, тим більше, якщо мова йде про створення серйозного Інтернет-магазину. Дане твердження стосується сайтів та інших видів веб-ресурсів: блогів, візиток, лендінгів тощо.

Яку роль відіграє дизайн і CMS в просуванні сайту?

Звичайно ж, в першу чергу робота CMS і привабливість дизайну сайту впливають на зацікавлення користувача веб-ресурсом. Якщо сайт має відштовхуючий дизайн, в якому червоні кнопки покупки, відсутній кошик, панелі розміщені проти правил сприйняття, і ще багато різних недоробок ... Для здійснення замовлення користувачеві потрібно виконати величезну кількість дій ... Та ще й час завантаження сайту залишє бажати кращого .. . Користувач просто піде з такого сайту.

Але із впровадженням штучного інтелекту в роботу пошукових систем Google і Яндекс, дизайн і CMS сайту стали відігравати чільну роль і в Seo-просуванні Інтернет-магазину. Наприклад, компанія Google повідомила, що з поточного року всі сайти, у яких відсутня мобільна версія дизайну сайту, будуть знижені в позиціях рейтингу.

Також величезну роль почав відігравати час завантаження сайту, що багато в чому залежить від правильного дизайну і CMS.

Саме тому рейтинг наших Інтернет-магазинів у пошукових системах так швидко зростає. Наші фахівці не просто використовують готові шаблони OpenCart, а проводять численні доопрацювання і різні удосконалення, що дозволяють зробити сайт не тільки привабливим зовні, але і високошвидкісним всередині. Ви отримуєте готовий Інтернет-магазин, який готовий до успішного просування та відповідає всім вимогам пошукових систем і сучасних користувачів.

Секрет успішного запуску Інтернет-магазину

Щоб запуск Інтернет-магазину відбувся належно, щоб веб-ресурс почав залучати користувачів, його структура повинна бути витримана в сучасному стилі, орієнтованим на вашу цільову аудиторію. Крім цього, велику роль відіграє сама розробка сайту, адже від того, що всередині самого “движка” сайту, залежить його подальша робота та надійність.


Команда “NeoSeo” бажає Вам успішної розробки Інтернет-магазину, сучасного дизайну, надійної та зручної роботи CMS.

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]

Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами.