Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Товари з Китаю: законні методи торгівлі

Бажаєте освоїти ефективні методи торгівлі? У багатьох підприємців секрети успішної реалізації пов'язані із низькими закупівельними цінами товарів із Китаю. Застосуйте новий досвід із матеріалами нашої статті.

Доставка товарів з Китаю

Реалізація товарів у мережі на сьогодні набирає все більших обертів. Це, мабуть, найшвидший і найефективніший спосіб зробити покупку. Передусім, це зручно: не відходячи від свого робочого місця і не втрачаючи час, можна переглянути тисячі пропозицій, порівняти ціни і вибрати продукт, який найкраще Вам підходить.

Популярність товарів із Китаю

Популярність товарів з Китаю

Товари з Китаю є, мабуть, найбільш популярними на вітчизняному ринку. Причин їхнього поширення на нашому ринку кілька, але найголовніша – низька закупівельна ціна. Саме завдяки дешевизні товарів, підприємці забезпечують собі гарний прибуток, адже чистий заробіток доволі часто складає 100, а іноді навіть і 200%. Також не варто забувати про співвідношення «ціна – якість». Один і той же товар може мати різну вартість, але чим вищою є його ціна, тим, ймовірно, він виявиться більш якісним. Таким чином, чимало китайських продуктів можуть скласти гідну конкуренцію товарам від європейських брендів.

Якщо Ви серйозно плануєте почати реалізовувати китайські товари на нашому ринку, передусім потрібно знайти відповіді на питання:

 • Як зробити таку торгівлю легальною?
 • Які документи потрібно надати податковій службі, щоб захистити себе від можливих проблем?
 • З якими торговими майданчиками Китаю найкраще вести бізнес, і на що у першу чергу слід звернути увагу?

Як реалізовувати товари з Китаю законним шляхом?

Щоб зробити покупку з метою перепродажу, потрібно дотримуватися кількох простих правил:

 1. Під час укладання угоди з китайським підприємцем потрібно переконатися в тому, чи є у цього продавця відповідні сертифікати, що підтверджують якість товару.
 2. Всі товари, які ввозяться у країну з метою їх подальшої реалізації, повинні пройти розмитнення. Також за них слід заплатити відповідні податки.
 3. На усі товари потрібно оформити сертифікати відповідності. Це документи, що підтверджують відповідність якості товару до вимог технічного регламенту чи умов договорів.

З вищепереліченого стає зрозуміло, що для того, щоб працювати легально і не порушувати закон, потрібні відповідні документи. Якщо Ви купуєте товар для себе, не важливо, в якій кількості, але, головне, не з метою перепродажу, то документи Вам не потрібні. Але якщо Ви купуєте товар з метою його подальшої реалізації, то, звичайно ж, потрібно подумати про відповідальність.

Торгові майданчики Китаю, з якими можна вести бізнес

Ведення бізнесу

Давайте спочатку детальніше ознайомимося зі списком китайських сайтів, на яких можна вибрати товар для подальшої реалізації, а потім повернемося до питання легалізації бізнесу.

Отже, найголовнішим і найбільш відомим є торговельний майданчик AliExpress. На його сайті представлені сотні тисяч товарів різних категорій і, відповідно, різних цінових пропозицій. Доставка товару з цього сайту здійснюється терміном до 60 днів, тут є можливість безпосередньо зв'язатися з продавцем, щоб уточнити всі деталі. Якщо Ви не отримаєте свою покупку у відповідні терміни або ж якість товару не буде відповідати опису, Ви можете відкрити суперечку і вимагати повернення коштів.

На другому місці сміливо розмістився сайт TaoBao.com, де також можна придбати товари як в роздріб, так і гуртом. На сайті представлені товари різних категорій, починаючи від одягу і цифрової техніки, закінчуючи товарами для дому та аксесуарами для свята. Великим недоліком цього сайту є те, що опис товару – тільки китайською мовою, тому Вам доведеться робити переклад самостійно.

Ще один відомий сайт Tmall.com. Він вигідно відрізняється від попередніх тим, що продавець повинен бути юридичною особою і мати всі необхідні документи й сертифікати.

Торговий майданчик 1688.com призначений для великого і середнього гурту. Завдяки цьому ціни на цьому сайті є суттєво нижчими, ніж на перелічених раніше. Величезним мінусом веб-ресурсу є те, що у кожного продавця діють свої умови для укладання угоди.

Також існують такі торгові майданчики, як 360 Buy.com і Eachnet.com. На них теж з легкістю можна зробити покупки, але вони менш популярні серед покупців.

Підсумовуючи, можна сміливо сказати, що китайський ринок переповнений розмаїттям товарів, вартість яких значно нижча, ніж вартість аналогічних продуктів на нашому ринку. Це є доброю нагодою для успішних підприємців розпочати свій бізнес, займаючись торгівлею в умовах нашої ринкової економіки.

Способи ведення бізнесу з Китаєм

Співпраця з компаніями

Купуючи товари з Алі-експресс, Таобао чи інших китайських сайтів для власного користування, Ви не порушуєте жодних законних приписів. Але якщо Ви купуєте партії товарів з метою їхньої подальшої реалізації, отже, Ви чините незаконно. Так що ж робити, якщо Ви хочете вести свій бізнес чесно?

Варіант перший: купуйте товар через посередників, які виконали всі інструкції для отримання сертифікатів якості. Це обійдеться Вам трішки дорожче, ніж купуючи безпосередньо з Китаю, але позбавить від багатьох формальностей.

Варіант другий: якщо Ви не бажаєте співпрацювати з посередниками, завжди можна звернутися за допомогою до професіоналів. На сьогодні існує багато компаній, які мають налагоджену стратегію роботи з багатьма китайськими, а також європейськими постачальниками. Вони пропонують допомогу щодо:

 • оформлення документів зі страхування вантажу,
 • переправи товару через кордон,
 • оформлення сертифікатів якості.

Такі компанії працюють відкрито і дають гарантії законності своїх дій.

Варіант третій: купівля товарів на китайських сайтах з подальшою реалізацією їх як товарів, що були у вжитку (б / в). Таким чином, Ви не порушуєте законодавство, оскільки продаєте річ, яка Вам не підійшла.

Побудувати свій бізнес на торгівлі китайськими товарами цілком реально. Але варто враховувати той факт, що для реального заробітку потрібно спочатку вкласти чималі гроші.

Китайські товари: як краще купувати

Безсумнівно, заробити великі гроші неможливо без попередніх вкладень, адже більшість китайських сайтів працюють за 100% передоплатою. Звичайно, це ризик. Особливо, якщо замовляєте товар вперше, і продавець не перевірений Вами особисто. Варто звернути увагу на кількість укладених угод із цим продавцем та на його рейтинг на сайті.

І пам'ятайте: самостійний імпорт абсолютно не вигідний, якщо Ви працюєте з невеликими партіями товарів.

Як реалізовувати товар у мережі

Продаж товарів в мережі

Безсумнівно, досить поширеним вважається продаж товарів через соцмережі, наприклад, Instagram і Facebook. Згодом, коли бізнес почне приносити непоганий прибуток, варто задуматися над власним Інтернет-магазином. Але для його гідного функціонування потрібно також вкласти кошти в рекламу і якісне просування.

Команда програмістів та Інтернет-маркетологів веб-студії NeoSeo із задоволенням допоможе Вам у вирішенні цих питань: ми приведемо у Ваш Інтернет-магазин велику кількість потенційних клієнтів і забезпечимо продажі! Також ми розробимо стратегію для успішного подальшого просування Вашого Інтернет-магазину.

Можливі труднощі

Проблеми виникають у будь-якому бізнесі, і до цього потрібно бути готовим. Що стосується співпраці з торговими майданчиками Китаю, то вони можуть бути наступні:

 1. Ви зробили оплату, але товару немає. З цим найчастіше стикаються підприємці, які ще не знайшли відповідальних постачальників.
 2. Є ризик отримати зіпсований товар. Постачальник звинуватить у всьому транспортну компанію, вона – постачальника, а Ви ризикуєте залишитися ні з чим.
 3. Напевно, найбільша небезпека – невідповідність товару зображеному на фото. Застрахуватися від цього практично неможливо. Єдиним виходом залишається самостійно їздити за товаром у Китай.

Які товари з Китаю мають найбільший попит

На першому місці, звичайно ж, одяг і техніка. Але, крім них, є ще багато категорій товарів, на які варто звернути увагу. Серед них можна виділити наступні:

 • товари відомих брендів. Це можуть бути аксесуари, парфуми. Якщо налагодити реалізацію, то заробіток може скласти до 500%. Наприклад, шарм для браслета Pandora: їх вартість в нашій країні складає від 40 до 90 доларів, а в Китаї якісна репліка коштує до 10 доларів;
 • косметичні засоби: туші, тональні креми, гель-лаки тощо;
 • іграшки для дітей;
 • чохли для мобільних телефонів;
 • дрібні одноразові товари: серветки, пластиковий посуд, засоби гігієни.

Все, що від Вас потрібно – визначиться з категорією товарів, які Ви будете реалізовувати, невеликі фінансові вкладення і бажання працювати.

Висновки

Інтернет-магазин від веб-студії NeoSeo

Для успішного і, головне, законного ведення справ для бізнесу з Китаєм, варто дотримуватися наступної схеми:

 1. Купувати товар потрібно у постачальника, який може надати всі накладні й сертифікати якості.
 2. Товар обов'язково потрібно задекларувати і сплатити державне мито.
 3. Оформити сертифікати відповідності на продукцію, що імпортується.

На успіх бізнесу впливає вміння знаходити ходовий товар і оцінювати його рентабельність, прораховувати кінцеву вартість продукту, враховуючи всі витрати. Також величезну роль тут відіграє вміння знаходити вигідних і надійних постачальників, а також навички продаж на ринку збуту.

Бізнес, організований на товарах із Китаю, є хорошим стартовим майданчиком для подальшої роботи в цій сфері. Достойно заробляти на перепродажі товарів з Китаю цілком можливо, потрібно всього лише серйозно вивчити це питання, оцінити всі ризики і постаратися їх обійти. Типовими помилками підприємців є: відсутність бізнес-ідеї, страх невдачі й небажання вчиться новому.

Насамкінець, хочемо дати Вам декілька порад, як працювати з китайськими постачальниками:

 • Завжди перевіряйте репутацію постачальників.
 • Укладайте договори на постачання товару.
 • Спілкуйтеся із продавцями особисто.
 • Заздалегідь обговоріть умови повернення або обміну товару.
 • Постійно моніторте ринок у пошуках більш вигідних пропозицій.

Якщо Ви вирішите відкрити свій Інтернет-магазин, який спеціалізується торгівлею товарами китайського виробництва, то наші маркетологи й дизайнери втілять в життя всі Ваші ідеї, а програмісти веб-студії NeoSeo забезпечать технічну підтримку на всіх етапах роботи. Якщо у Вас залишилися питання, то ми з радістю на них відповімо.

Компанія NeoSeo бажає Вам досягти хороших результатів!

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]