Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Як створити Інтернет-магазин у Вінниці?

Бажаєте впевнено збільшувати продажі від свого бізнесу? Вам обов'язково потрібно створити власний Інтернет-магазин та стати лідером електронної комерції. Слушні поради Ви знайдете у цій статті.

Велика кількість підприємців віддають радше перевагу створенню Інтернет-магазинів, аніж відкриттю офлайн-точок продажу. Зокрема, це зумовлено тим, що замовити розробку Інтернет-магазину не так вже й складно, а ось економія на оренді торгового приміщення буде суттєвою.

Якщо скласти більш детальний план, то можна виявити, що, створюючи Інтернет-магазин, Ви економите до декількох сотень тисяч гривень на рік!

Розробка інтернет-магазину, Вінниця

Коли Ви створите свій Інтернет-магазин, вже зовсім скоро зможете спостерігати за процесом швидкого зростання конверсії, який істотно відрізнятиметься від розвитку офлайн-точки. Відомо, що за минулий рік жителі Вінниці вважали за краще зробити покупки саме в Інтернет-магазинах, про що свідчить збільшення прибутку цього сегмента ринку до 15 млрд гривень! Ви можете стативласником не тільки особистого бізнесу, а й отримати частину від цього прибутку.

Створення Інтернет-магазину (Вінниця): що потрібно врахувати?

Ми хочемо проаналізувати способи створення і розробки Інтернет-магазину у Вінниці. З цієї статті Ви зможете дізнатися, як суттєво пришвидшити процес збільшення прибутку з перших тижнів роботи Інтернет-магазину. Причому, Ви зможете залучити аудиторію не тільки з Вінниці, а й із інших міст України, оскільки Інтернет-комерція обмежується лише обраними методами просування. За короткий проміжок часу Ви зможете розширити свій бізнес до національних масштабів. А ось у випадку з офлайновою точкою Вам знадобиться набагато більше часу.

Створюючи Інтернет-магазин у Вінниці, з часом Ви почнете отримувати замовлення з усіх куточків України, а значить – Ваш прибуток буде зростати з кожним днем. Але це можливо лише за умови, що розробкою Вашого Інтернет-магазину займатимуться професіонали.

Замовити розробку продає інтернет-магазину у Вінниці

Що потрібно зробити, щоб Інтернет-магазин приносив прибуток

Ці кроки стануть надійним фундаментом для створення успішного Інтернет-магазину, тому вони потребують особливої уваги. Вам необхідно вибрати професійного розробника, який буде відповідати наступним критеріям.

У кого найкраще замовити розробку Інтернет-магазину у Вінниці: фрілансерів чи веб-студії?

Коли Ви вирішите створити Інтернет-магазин, потрібно буде зробити вибір між такими варіантами:

 • створити сайт за допомогою фрілансерів;
 • звернутися у веб-студію;
 • знайти знайомих, які роблять сайти.

Замовити інтернет-магазин у веб-студії

Останній варіант не є надійним, тому ми не станемо більш детально його розглядати. Найчастіше, такі фахівці не знають усіх необхідних складових успішної розробки, тому, після того, як сайт буде готовий, Вам доведеться витратити багато грошей і часу, щоб вивести його у ТОП. На жаль, більшість схожих випадків не закінчуються результативно.

Отже, ми розглянемо перші два варіанти проектування сайту.

Між співпрацею з фрілансерами і веб-студією різниця полягає передусім у вартості. Але чому ж послуги фрілансерів обходяться набагато дешевше, аніж співпраця з веб-студією?

Справа в тім, що фрілансери – віддалені співробітники, які, як правило, надають послуги, перебуваючи у себе вдома. Вони не орендують офісні приміщення, а, значить, можуть заощадити на цих витратах, а також, найчастіше, уникають податкових зобов'язань. У підсумку, їхні послуги коштують значно дешевше, ніж робота цілої команди з веб-студії.

Але ми хочемо Вас застерегти від такої економії. Чому?

Переваги веб-студії для розробки інтернет-магазину

Фрілансери не підписують жодних юридичних договорів, тому Ви працюєте виключно на довірі. А така співпраця підкріплюється передоплатою в 50%.

Більшість з фрілансерів – дилетанти. Приготуйте запасний план на випадок, якщо фрілансер зникне з Вашою передоплатою з невідомої причини.

На жаль, це лише три з багатьох поширених ризиків. Ви ризикуєте не тільки своїми грошима і часом, але й репутацією. Адже сайт, який неправильно побудований, може в будь-який момент дати збій, що в підсумку приверне до обурення клієнтів і втрати прибутку.

Щоб розробка Інтернет-магазину була більш продуктивною, краще віддати перевагу надійному виконавцю – професійній веб-студії. Тільки так Ви зможете отримати впевненість в згуртованій роботі, як мінімум, трьох осіб:

 1. розробника,
 2. дизайнера,
 3. Інтернет-маркетолога.

Замовити інтернет магазин у професійній веб-студії

Їхнім основним обов'язком є створення сучасного сайту, який буде мати:

 • сучасний і зручний дизайн;
 • потрібну цільову аудиторію;
 • план оптимізації сайту для подальшого просування у ТОП-10 пошукової системи.

Коли Ви звертаєтеся у професійну веб-студію, можете бути спокійні, адже над розробкою Інтернет-магазину працюватимуть професіонали.

Чому для розробки Інтернет-магазину краще звернутися в веб-студію?

Якщо перед Вами постало завдання звернутися до надійного підрядника, варто звернути увагу на те, чи пропонує веб-студія укласти договір планованих робіт. Даний документ буде захищати Ваші інтереси юридично в будь-якій ситуації. У свою чергу, коли веб-студія підписує договір, вона бере на себе повну відповідальність за виконання попередньо затверджених робіт.

Згадуючи професійні веб-студії Вінниці, варто сказати, що компанії даного рівня цінують свою репутацію, тому сумлінно виконують всі зобов'язання. А тим паче, якщо Ви вносите передоплату, можете бути впевнені в її збереженні.

Професійні веб-студії, Вінниця

При співпраці з веб-студією NeoSeo Ви можете бути впевнені, що всі роботи будуть проведені якісно та у відповідні терміни, адже наша команда складається зі штатних програмістів, Інтернет-маркетологів, дизайнерів і копірайтерів. Щодня вони збираються в одному місці, щоб працювати над створенням якісних проектів, якими не соромно поділитися на сторінках у соціальних мережах.

Якщо Ви звертаєтеся у професійну веб-студію, будьте впевнені в отриманні якісного сервісу:

 • Повний контроль над виконанням поставлених завдань: кожен клієнт, який звернувся в нашу студію, отримує доступ до особистого кабінету, в якому він може стежити за роботою членів команди.
 • Швидкі відповіді на запитання: наші клієнти знають, що за їхній проект відповідає конкретний менеджер, який завжди оперативно відповідає на всі запитання.
 • Кваліфікована команда: у веб-студіях працюють фахівці, які мають значний досвід. Вони зможуть створити якісний Інтернет-магазин в межах затверджених термінів.
 • Підтримка після закінчення проекту: тільки в нашій веб-студії NeoSeo Вам нададуть безкоштовний супровід впродовж 30-ти днів після передачі сайту клієнтові. Ви зможете отримати підтримку свого ресурсу і консультацію фахівців щодо функціоналу. Фрілансери схожу послугу надають лише за додаткову оплату.
 • Дотримання затверджених термінів: на відміну від фрілансерів, веб-студії несуть велику відповідальність перед клієнтом. Тому вони докладають максимум зусиль для якісного виконання поставлених завдань, а також чітко дотримуються термінів виконання. Авторитетна веб-студія завжди надасть компенсацію, якщо хоча б на день порушить домовленість.

Створення Інтернет-магазину у Вінниці: на що саме звернути увагу?

Після проведеного аналізу Ви зможете обрати найбільш оптимальні варіанти веб-студій. Але як же визначити: професіонали вони чи ні? Тут варто звернути увагу на наступні критерії:

 • досвід роботи від п'яти років;
 • наявність позитивних відгуків;
 • надання тестової версії демо-магазину.

А тепер більш детально про кожен із них.

Важливість позитивних відгуків

Чому важливий досвід компанії?

Якщо компанія має багаторічний досвід, вона зможе більш впевнено виконувати роботу над Вашим проектом, адже знає всі можливі складнощі, з якими можна зіткнутися при розробці Інтернет-магазину. Ви зможете отримати якісний продукт за невелику кількість часу, скоротивши свої витрати на чужі помилки.

Вибираючи компанію з багаторічним досвідом, можете бути впевнені, що:

 • Шлях до створення власного Інтернет-магазину буде легкий і простий. Всі вкладені кошти окупляться за пару тижнів роботи ресурсу, адже кожна студія цінує свою репутацію. Примітно те, що досвід компанії помітний ще на ранніх етапах співпраці. Така компанія почне спілкування з анкетування, щоби більш детально ознайомитися з Вашими цілями. Потім буде розроблено технічне завдання, яке детально розкриває кожне із запланованих завдань. Після того, як Ви затвердите план дій, Вам озвучать вартість даної розробки. Якщо Ви звернулися у веб-студію, яка відразу ж назвала Вам ціну створення Інтернет-магазину у Вінниці, при цьому не виявила цілі й потреби, будьте впевнені, що Вам запропонують шаблонне рішення.
 • Перед командою веб-студії стоїть завдання створити якісний продукт, з індивідуальним стилем і сучасним функціоналом. Тому кожен з учасників запропонує максимум зусиль для досягнення цієї мети. Коли мова йде про співпрацю з фрілансером, то прогнозувати результат практично неможливо.

Поради по розробці інтернет-магазину у Вінниці

Чому при виборі веб-студії потрібні позитивні відгуки?

Ознайомившись з відгуками, Ви зможете визначити, як компанія насправді виконує свою роботу. Але будьте обережні, оскільки багато компаній використовують підставні відгуки, щоб завоювати довіру клієнтів.

Щоб не попастися на обман, досить перевірити кожен із відгуків на достовірність – для цього перегляньте інші ресурси Інтернету. Наприклад, у веб-студії NeoSeo є чимало відгуків у таких популярних соціальних мережах, як Facebook і Google+. Причому, для нас важливий кожен із відгуків, хоч не завжди вони настільки барвисті й красномовні – головне: взяти до уваги і виправити помилку.

Про що розповість наявність тестової демо-версії?

У деяких компаніях не вважають за потрібне використання даного функціоналу. Але ми в NeoSeo вважаємо, що це обов'язкова характеристика якісного і індивідуального підходу до кожного клієнта.

Якщо надати можливість ознайомитися із вміннями команди веб-студії та власноруч випробувати їх, можна зрозуміти, який рівень професіоналізму компанії. Тим більше, так клієнти розуміють, що вони хочуть бачити на сторінках свого сайту. Ми не використовуємо шаблонних варіантів за 50 доларів, які можна отримати у відкритому доступі, адже вважаємо, що у боротьбі за зростання прибутку перемагає той, хто може бути відмінним від решти. Погодьтеся, із шаблонним сайтом це досить складно. Тому завжди переглядайте демо-версії сайтів і просіть їх продемонструвати гіпотетичного розробника.

Значення демо-версії при створенні інтернет-магазину

Створення Інтернет-магазину: як це робиться?

Щоб відповісти більш детально на поставлене запитання, варто визначитися з вибором: це буде Інтернет-магазин «під ключ», чи якийсь більш спрощений варіант сайту? У першому випадку без професійного розробника Вам не обійтися - тільки він зможе якісно виконати поставлену мету.

Від студії високого професійного рівня Ви ніколи не дізнаєтеся вартість розробки, поки не відповісте на необхідні запитання. Адже тільки так менеджер проекту зможе визначити Ваші цілі, скласти план їхнього досягнення і, звичайно ж, розробити стратегію подальшого просування бізнесу в мережі Інтернет.

Як ми писали раніше, у варіанті з шаблонним рішенням, Вам відразу назвуть вартість, але якість такої взаємодії буде доволі сумнівною.

Що ж, ми з Вами розібралися як вибрати професійну веб-студію у Вінниці, але як же перевірити готовий сайт? Щоб це визначити, Вам знадобиться відповісти на кілька запитань:

 • Яка швидкість завантаження сторінок сайту?
 • Чи код сайту оптимізований для оптимального просування?
 • Чи сайт адаптується під розширення пристроїв?
 • Чи зручно й зрозуміло його використовувати?

Професійна розробка інтернет-магазину під ключ

Дані питання дозволять оцінити ключові характеристики, якими повинен володіти сучасний сайт, що прагне потрапити в ТОП-10 пошукових систем. Якщо хоч на одне з них Ви відповіли негативно, варто потурбуватися про додаткові засоби на просування Вашого Інтернет-магазину.

Як же впливає на сайт швидкість завантаження сторінок?

Сучасний користувач досить вимогливий. Він не бажає витрачати час на марне очікування і неякісний контент. Тому, коли метою є знайти певний товар, клієнт відкриває відразу кілька вкладок із запропонованими варіантами. У підсумку він залишається на тому сайті, сторінка якого завантажилася найшвидше.

На швидкість завантаження звертають увагу і пошукові системи, які знижують рейтинг повільних сайтів.

Чому повинен бути оптимізованим код сайту?

У боротьбі за швидке просування відіграє роль кожна деталь. Гадаємо, Ви знайомі з поняттям оптимізації контенту сайту, але що ж таке оптимізація коду сайту? Справа в тім, що пошукова система сканує сайт не тільки зверху (по контенту), але і всередині (за кодом сайту).

Створення оптимізованого інтернет-магазину

Якщо сайт написаний занадто заплутано, пошукова система значно довше його індексує, а значить – потрібно більше часу на просування такого Інтернет-магазину. Вам доведеться докласти набагато більшу кількість грошей, сил і часу.

Чому сайт повинен бути адаптивним?

Дуже важливо, щоб сайт однаково привабливо відображався на всіх пристроях, з яких користувач може відвідати Ваш Інтернет-магазин:

 1. ноутбук;
 2. ПК;
 3. планшет;
 4. мобільний телефон.

Ніхто не знає, з якого саме пристрою зайде черговий користувач, але дані за минулий рік свідчать, що кількість відвідувачів мережі з мобільних пристроїв значно збільшилася.

Замовити адаптивний сайт магазину в Вінниці

Відзначимо й те, що з 2018 року пошукові системи досить вимогливі до сайтів, особливо це стосується адаптивності під вимоги користувача. Якщо сайт не підлаштовується під пристрої користувача, пошукова система буде знижувати його в рейтингу.

Важливо, щоб замовляючи розробку Інтернет-магазину у Вінниці, Ви врахували всі етапи для його просування.

Ми хочемо поділитися головними етапами на шляху до успішного Інтернет-магазину, які були відзначені нашими клієнтами:

 1. Визначитися з вибором веб-студії, яка буде займатися створенням сайту. Важливо, щоб вона була професійною, тому зверніть увагу на відгуки, які залишають її клієнти. Кожен із відгуків необхідно додатково перевірити, щоб не потрапити на неправдиву інформацію, яка створена власниками студії.
 2. Переконатися у професіоналізмі команди. Для цього достатньо вивчити портфоліо, а також перевірити наявність тестової демо-версії сайту. Чи студія оптимізувала кожен із розроблених сайтів? Чи мають вони адаптивний дизайн? Якщо дані критерії дотримані, то варто перевірити їхню швидкість завантаження – для цього використовуйте наступні ресурси: Google Page Speed або ж GTMetrix.
 3. Готуємо ґрунт для фундаменту:
 • визначитися з ринковою нішею;
 • оцінити цільову аудиторію;
 • перевірити старанність постачальників товару.

Відкрити інтернет-магазин у Вінниці

Останній крок є дуже важливим, але він залежить виключно від Вас. Ніхто, крім самого клієнта, не знає, яку він має кінцеву мету. Виходячи із отриманої інформації, наші менеджери складають більш детальний опис кожної цілі, детальну структуру сайту і план подальшої розробки. Ви завжди можете звернутися до нас за безкоштовною консультацією, яка більш детально розкриє Ваші потреби і способи їх вирішення.

Ми розглянули з Вами основні способи розробки Інтернет-магазину у Вінниці, тож тепер стоїть завдання – визначитися з цілями і виявити потреби. Після чого можна сміливо приступати до створення технічного завдання та розробки сайту. Наша команда на досвіді знає, як важливо створити не просто Інтернет-магазин, а справжній прибутковий Інтернет-бізнес. Щодня ми працюємо над тим, щоб наші клієнти були задоволені отриманим результатом.

Якщо Ви прагнете до якісного результату, вибирайте надійну веб-студію з досвідом та фаховою роботою професіоналів. Нашого досвіду достатньо, щоб не робити поширених помилок, що дозволяє істотно заощадити бюджет і час клієнтів. Завдяки нашим сайтам, Ваш бізнес буде швидко просуватися в ТОП пошукових систем, приносячи відчутний дохід і зростання конверсії.

Наш багаторічний досвід підкріплюється конструктивними відгуками із різних джерел, а також яскравим портфоліо, ознайомившись з яким, Ви точно будете знати, чого хочете.

Звертайтеся в компанію професіоналів – звертайтеся в NeoSeo!

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]