Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Як створити Інтернет-магазин у Дніпрі (Дніпропетровську)?

Інтернет-комерція з кожним днем стає все більш популярною та затребуваною, адже багато хто з підприємців вважають за краще створити Інтернет-магазин, ніж відкрити класичний магазин офлайн.

Як створити інтернет-магазин в Дніпрі поради від NeoSeo

Такий підхід досить зрозумілий, адже, завдяки Інтернет-магазину, можна значно прискорити процес зростання конверсії, яка має прямий взаємозв'язок з прибутком і кількістю замовлень. За статистикою, за минулий рік більшість жителів Дніпра (Дніпропетровська) вважали за краще зробити покупку саме в Інтернет-магазині, а не в офлайнових точках, про що свідчить збільшення прибутку даної індустрії до 15 млрд. гривень. Думаємо, Ви б теж хотіли отримати частину цього прибутку, при тому, що організувати діяльність Інтернет-магазину набагато простіше – чого тільки коштує економія на оренді приміщення.

Ми вирішили розглянути питання про те, як же відкрити Інтернет-магазин у Дніпрі (Дніпропетровську)? Завдяки даній статті Ви зможете дізнатися, як суттєво прискорити процес зростання прибутку за допомогою Інтернет-магазину, а також збільшити обсяг цільової аудиторії з Дніпра (Дніпропетровська) та всієї України.

Як згадувалося раніше, даний сегмент є більш економним, оскільки Ви зможете скоротити витрати на рекламу та оренду приміщення (а це кілька десятків тисяч гривень!).

Незважаючи на істотну економію, Ви отримуєте можливість стати власником бізнесу національного рівня. Чи варто говорити, що при відкритті офлайн-магазину Вам доведеться витратити надзвичайно багато коштів і зусиль, щоб цей магазин доріс до національного масштабу.

При створенні Інтернет-магазину у Дніпрі (Дніпропетровську), Ви можете розраховувати на те, що за короткий термін його популярність може вийти далеко за межі ареалу даного міста. І у цьому Вам допоможе залучення клієнтів з тих міст України, які цікавлять Вас для розвитку бізнес-діяльності. Ви здивуєтеся, як швидко зростають запити на Ваш Інтернет-магазин при правильній електронній комерції. Але для цього варто грамотно розробити та створити Інтернет-магазин у веб-студії професійного рівня.

Однак, перш ніж пожинати плоди, Вам доведеться пройти кілька важливих етапів створення Інтернет-магазину в Дніпрі:

Важливі етапи створення інтернет-магазину

Перший крок є головним фундаментом у подальшому розвитку Інтернет-магазину, тому до вибору розробника варто підійти з особливою відповідальністю. Пропонуємо Вам ознайомитися з найважливішими критеріями вибору розробника Інтернет-магазину у Дніпрі (Дніпропетровську).

Створення Інтернет-магазину в Дніпрі (Дніпропетровську): фрілансери чи веб-студія?

Є кілька способів розробити Інтернет-магазин:

 • звернутися до фрілансерів;
 • вибрати веб-студію;
 • замовити розробку у знайомих.

Про останній варіант ми не будемо багато говорити, оскільки цей спосіб не є професійним і являє собою досить ризиковану схему. Найчастіше знайомі пропонують заощадити на розробці вдвічі чи втричі, але, погоджуючись на даний спосіб, пам'ятайте, що Ви економите на якості, але ніяк не на своїх нервах і часових ресурсах. Такі Інтернет-магазини дуже рідко досягають успіху.

Тому пропонуємо Вам розглянути два основні варіанти:

 • звернення до фрілансерів;
 • співпраця з веб-студією.

Перший спосіб встиг набрати популярності, оскільки має один істотний плюс – нижчу вартість, ніж при замовленні у веб-студії. Але чому ж є така різниця?

У кого замовити створення інтернет-магазину в Дніпрі

Фрілансери – це віддалені працівники, які працюють самі на себе. Більшість із них ухиляються від податкових виплат, тому не орендують офісні приміщення. У підсумку вони отримують подвійну економію, що, звичайно ж, позначається і на вартості замовлення. Але, звертаючись до таких фахівців, Вам варто знати те, що:

 • Ви ризикуєте грошима (фрілансери часто беруть передоплату в 50%, а потім пропадають).
 • Ви ризикуєте численними порушеннями дедлайнів.
 • Ви ризикуєте наштовхнутися на дилетантів (і все було б не так сумно, якби не передоплата в 50%, яку ніхто Вам не поверне).

На жаль, це лише кілька головних із ще десятка можливих ризиків, які підстерігають замовника при такій співпраці. У підсумку: Ви втрачаєте свої гроші, час, нерви ... А все, що можете в підсумку пред'явити горе-виконавцю – негативний відгук про його роботу.

Щоб Інтернет-магазин був розроблений професійно, над його створенням працюють, як мінімум три фахівці:

Саме їхня спільна та узгоджена робота дозволить створити правильні:

 • зовнішній вигляд сайту;
 • опис цільової аудиторії;
 • план просування і оптимізації для потрапляння сайту в топ-10.

Переваги і недоліки створення інтернет-магазину у фрілансера і веб-студії

При зверненні до професійної веб-студії Ви можете бути впевнені, що над Вашим проектом працюватимуть, як мінімум, п'ять фахівців. А очільником проекту є менеджер, який заздалегідь обумовлює з Вами розмір запланованих робіт, розробляє план і підбирає фахівців у команду для роботи над даним Інтернет-магазином.

Не варто думати, що можна вчинити так само, вибравши п'ятьох фрілансерів. Суть у тому, що саме Ви будете контролювати їхню роботу, а також брати відповідальність за збільшення ризику в п'ять разів.

Чому варто вибрати веб-студію при створенні Інтернет-магазину у Дніпрі (Дніпропетровську)?

На що варто звернути увагу при замовленні розробки Інтернет-магазину у веб-студії? В даному питанні одним з головних переваг є те, що веб-студія професійного рівня надасть Вам можливість укладення договору планованого обсягу робіт. Завдяки такому документу Ви зможете юридично застрахувати себе від будь-яких ризиків, пов'язаних із внесеною оплатою і кінцевими термінами.

Якщо мова йде про професійну веб-студію Дніпра (Дніпропетровська), то такі компанії надзвичайно цінують свою репутацію, адже, щоб заробити позитивне ставлення клієнтів, компанії часом знадобиться кілька років наполегливої й копіткої роботи, про що можуть свідчити відгуки клієнтів.

Звертаючись у веб-студію "NeoSeo", Ви отримуєте впевненість у тому, що над проектом працюватиме команда професіоналів. У нашій компанії з ранку до вечора, за постійним затвердженим графіком, ведуть роботу п'ять програмістів, маркетологи, дизайнери, копірайтери. Тому ми з упевненістю можемо гарантувати якісне проектування сайту та надання послуг. Вся команда знаходиться в одному офісі, а, значить, робота проводиться спільно.

Чому варто замовляти розробку у web-студії

До переваг співпраці з веб-студіями можна віднести наступні критерії:

Постійний контроль обговорених та затверджених робіт: кожен із наших клієнтів отримує доступ до свого особистого кабінету, який дозволяє в реальному часі контролювати виконувані роботи.

1. Висока швидкість зворотного зв'язку: кожен проект має свого особистого менеджера, який зобов'язаний швидко відповідати на будь-які питання клієнта (у фрілансерів така взаємодія може тривати кілька днів на одне питання).

2. Професіоналізм: звертаючись у веб-студію, Ви отримуєте професійний сервіс, який укладаєте в роботі першокласних фахівців, що працюють на якісний результат. Вони значно відрізняються не тільки якістю, але і досвідом від фрілансерів.

3. Підтримка: в нашій компанії Ви маєте можливість отримати безкоштовну підтримку впродовж 30 днів після передачі Інтернет-магазину клієнту. Наші фахівці будуть продовжувати роботу над Вашим бізнесом, підтримуючи Інтернет-ресурс. Дана перевага є суттєвою, оскільки багато клієнтів стикаються з різними питаннями щодо роботи з Інтернет-магазином після його отримання. Фрілансери, завершивши проект, надають лише платні консультації.

4. Дотримання затверджених термінів: професійна веб-студія завжди знає, яку цінність для кожного клієнта має хоча б один день протермінування. Тому, якщо з'являються додаткові виправлення, які порушують терміни дедлайну, авторитетна веб-студія компенсує це вигідним варіантом для клієнта.

Створення Інтернет-магазину у Дніпрі (Дніпропетровську) – що варто врахувати на самому початку?

Що варто врахувати при створенні інтернет-магазину в Дніпрі

Ми розглянули основні переваги роботи з веб-студією, але як же бути впевненим у її професіоналізмі?

 • Зверніть увагу на її досвід – він повинен бути понад 5 років.
 • Перевірте наявність позитивних відгуків про роботу компанії.
 • Чи є можливість тестування демо-магазину?

Далі ми розглянемо кожен із критеріїв більш детально.

Чому про професіоналізм веб-студії варто судити на основі досвіду?

 Оцінка професіоналізму з досвіду веб-студії

Основною причиною професійності веб-студії є те, що, якщо команда успішно завершила понад 100 проектів Інтернет-магазинів, то можна бути впевненим, що такі фахівці прекрасно знають усі можливі складнощі, яких можна уникнути, розробивши правильну структуру робіт. Якщо компанія має первинний досвід розробки, їй знадобиться набагато більше часу на виправлення неврахованих помилок, а, як ми говорили раніше, час – це гроші.

Якщо Ви вибираєте студію, яка має п'ятирічний досвід, Ви можете бути впевнені, що:

 • Розробник не зникне разом з отриманою передоплатою. Знову ж таки, репутація має одне з ключових значень для авторитетної веб-студії, тому вона ніколи не пожертвує довірою клієнтів. Ви зможете зрозуміти, чи досвідчена перед Вами веб-студія, ще з перших етапів взаємодії: Вам запропонують скласти технічне завдання, в якому буде чітко розписані всі завдання та їхнє детальне рішення. Досвідчені розробники – це стабільність і якість.
 • При зверненні в веб-студію Ви будете впевнені в кожному етапі розробки. Такі компанії працюють на результат, а значить – Ви отримаєте функціональний, якісний сайт, який буде мати зручний дизайн і повноцінну оптимізацію для подальшого просування Інтернет-магазину.

Чому відгуки мають велике значення?

На що звернути увагу при виборі веб-студії

Якщо компанія може підтвердити слова про свою репутацію реальними позитивними відгуками, вона вже має значну перевагу. Але, яким би позитивним не було перше враження, варто перевіряти відгуки на достовірність. Справа в тім, що є недобросовісні студії, які використовують помилкові відгуки, правдивість яких можна перевірити за допомогою моніторингу думки користувачів у Facebook і Google+. Наприклад, студія "NeoSeo" має відгуки в даних соціальних мережах, і, відзначимо, що ми шанобливо ставимося до кожного з них, беручи до уваги поради і побажання наших клієнтів.

Про що говорить наявність тестової демо-версії Інтернет-магазину?

Цей критерій не є обов'язковим, однак, якщо він присутній, то це має велике значення. Саме на демо-версії Інтернет-магазину Ви можете вивчити можливості розробників веб-студії, визначитися з необхідним функціоналом, а також виявити важливі переваги. Такі студії відзначаються креативним способом мислення їхніх працівників та неординарними підходами у роботі, що зумовлює індивідуальний підхід у розробці кожного Інтернет-магазину. Розробляючи Інтернет-магазин у такій студії, Ви можете бути впевнені, що Вам запропонують варіант, який вирішить саме Ваш запит, а не “стягнуть” з Інтернету шаблонне рішення за 50 доларів.

Як відбувається процес створення Інтернет-магазину у Дніпрі (Дніпропетровську)?

Як відбувається створення інтернет-магазину

В якому вигляді замовнику віддають готовий Інтернет-магазин? Що чекає сайт після завершення розробки? Якщо Ви маєте на меті створити Інтернет-магазин у Дніпрі "під ключ", то варто звернутися у веб-студію, яка запропонує Вам пройти спеціальне анкетування, що дозволяє виявити основні завдання Інтернет-магазину і його цільову аудиторію. Тільки після цього буде розроблено чітке технічне завдання (ТЗ), яке визначить терміни і обсяг роботи. Грунтуючись на цьому, Вам виставлять рахунок вартості планованої розробки, а не будуть використовувати стандартні розцінки.

Після того, як сайт буде готовий, його необхідно затвердити. А для цього варто перевірити кілька показників:

- яка швидкість завантаження кожної зі сторінок сайту?

- чи код сайту оптимізований під SEO-просування ?

- чи сайт адаптивний?

- чи зручним є "юзабіліті" сайту?

Якщо Ви виявите відсутність хоча б одного з цих показників, можете приготувати певну суму для подальшого розвитку і просування свого Інтернет-магазину. Чому? Давайте розглянемо детальніше.

Наскільки важлива швидкість завантаження кожної зі сторінок сайту?

Чому важливо звертати увагу на швидкість завантаження сторінки

Інтернет-бізнес має досить відчутну конкуренцію, причому зовсім не має значення, який сегмент ринку охоплює Ваш магазин. Щоб скласти гідну конкуренцію, варто попрацювати над швидкістю завантаження сайту. Перед користувачем завжди відкривається кілька вкладок із певними Інтернет-магазинами, і перемогу здобуде той сайт, який завантажиться найшвидше. Окрім цього, з 2018 року пошукова система Google стала звертати увагу на те, як швидко завантажується сайт, піднімаючи в топ-10 ті Інтернет-ресурси, швидкість завантаження яких є значною.

Чому важлива оптимізація сайту?

Тут мова йде саме про технічну сторону оптимізації. Тобто те, які заходи використовуються, щоб сайт якомога краще просувався. Якщо сайт написаний так, що його структура досить проста, пошукова система буде більш швидко його індексувати, а значить – піднімати в топ. Якщо сайт має заплутану структуру, його шлях до вершини буде довгий і тернистий.

Чому технічна оптимізація грає важливу роль при створенні сайту

Чому важлива адаптивність сайту?

Які пристрої Ви використовуєте, відвідуючи Інтернет? Ноутбук? ПК? Мобільний телефон? Планшет? Ваша цільова аудиторія може зайти з будь-якого з них, тому дуже важливо, щоб інформація, розміщена на Вашому ресурсі, відображалася однаково зручно і зрозуміло. Сучасний сайт повинен адаптуватися під відвідувача, а інакше – пошукова система почне знижувати його рейтинг.

Створення Інтернет-магазину в Дніпрі (Дніпропетровську): забезпечуємо успішне просування

Для досягнення даної мети наші клієнти пройшли кілька етапів:

1. Вибрали професійну веб-студію, яка підтвердила свою репутацію наявністю позитивних відгуків не тільки на сайті компанії, але і в декількох соціальних мережах. Звичайно ж, співпраця з веб-студією коштує трохи дорожче, ніж при роботі з фрілансером, проте так Ви можете бути впевнені в якості та професійності готового сайту, а також збереження вкладених коштів.

2. Перевірили, чи надає студія розробку швидких і правильно оптимізованих сайтів, які супроводжує адаптивна версія (наприклад, можете протестувати нашу демо-версію Інтернет-магазину, а також вивчити приклади робіт у портфоліо). Для професійної веб-студії дуже важливо показати клієнтові на живих прикладах свої досягнення, тому портфоліо – невід'ємна складова. Щоб переконатися у швидкості завантаження, можете використовувати Google Page Speed або ж GTMetrix.

3. Підготувалися до запуску Інтернет-бізнесу: вибрали ринкову нішу, а також вивчили свою цільову аудиторію. Крім цього, важливо переконатися у професіоналізмі постачальника обраних товарів, які будуть розміщуватися в Інтернет-магазині.

Розкрутка інтернет-магазину в Дніпрі

Останній пункт залежить виключно від замовника, оскільки саме він задає основний напрям Інтернет-магазину, а наші розробники і маркетологи створюють структуру сайту і план його просування, грунтуючись на отриманих даних. Наші менеджери завжди готові допомогти вирішити кожен із перелічених пунктів, щоб конверсія Вашого сайту мала високу швидкість росту.

Якщо використовувати вірний підхід у проектуванні Інтернет-магазину "під ключ", а також правильно розробити стратегію подальшого просування Інтернет-бізнесу, то сам процес залучення потенційних клієнтів займе зовсім небагато часу. Звичайно ж, дане твердження має своє місце в тому випадку, якщо Ви звертаєтеся за розробкою у професійну веб-студію. Уже на перших тижнях після запуску Інтернет-магазину Ви зможете отримувати перші замовлення, кількість яких буде стабільно збільшуватися. Ви зможете окупити всі вкладені кошти за короткий час. Створивши міцний фундамент, Ви побудуєте стійкий бізнес, який буде примножуватися з кожним днем.

Якщо у Вас з'явилася мета – створити Інтернет-магазин у Дніпрі (Дніпропетровську) або ж у будь-якому іншому місті України, наша компанія готова до співпраці. Менеджери компанії "NeoSeo" нададуть вичерпні відповіді на всі запитання, щоб Ви могли створити свій успішний Інтернет-магазин.

Створення і просування інтернет-магазину в Дніпрі

Якщо Ви хочете бути впевненими в результаті та якості процесу, звертайтеся у веб-студію "NeoSeo", причому сайт можна розробити як "під ключ", так і на будь-яких інших умовах.

Ми цінуємо Ваш час та готові до професійної співпраці, команда "NeoSeo".

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]