Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Чим цікава ваша платформа {SEO-магазин} модель "Next"? Які SEO-модулі до неї потрібні?

Якщо ти вирішив запитати поради з приводу необхідних SEO-модулів, а також, якщо перепитуєш, чи потрібні додатково "seo_pro" і т. д., то схоже, що ти не до кінця розібрався в нашому продукті, давай зробимо це разом :).

Для розробки платформи {SEO-магазин} модель "Next" за основу ми взяли ocStore 2.1, куди вже входить seo_pro, його не потрібно додатково встановлювати.

Зверни увагу, що в дану платформу ми вже поставили наші фірмові 15 SEO-модулів, які вирішують багато питань "голого OpenCart / ocStore". У число цих модулів увійшла наша унікальна розробка на ринку OpenCart – Автоматичний генератор тисяч посадкових сторінок, щоб ти міг створити SEO-структуру в своєму інтернет-магазині максимально швидко. Ось список всіх SEO-модулів, які є в {SEO-магазині} модель "Next":

 1. SEO-фільтр товарів
 2. Автоматичний генератор посадкових сторінок
 3. Генератор ЧПУ і метаданих
 4. Карта сайту
 5. Микроразметка Schema.org (JSON-LD)
 6. Показати ще у категорії
 7. Відстеження битих посилань
 8. Менеджер редиректів
 9. Джерело замовлення
 10. Google Analytics
 11. Менеджер ЧПУ-урлов для технічних розділів
 12. Генератор robots.txt
 13. Правильна SEO-багатомовність
 14. Правильна SEO-пагинация
 15. Яндекс.Метрика

10$/міс – це неймовірно вигідна ціна за таку платформу. Щоб переконатися в цьому, просто просуммируй вартість наших окремих рішень, які входять в {SEO-магазин} модель "Next" за замовчуванням. Багато з цих модулів ми успішно продаємо і постійно допрацьовуємо вже кілька років.

В платформу {SEO-магазин} модель "Next" ми також встановили спеціальну розробку – Майстер швидкого запуску інтернет-магазину, щоб будь-який користувач міг створити, налаштувати, наповнити і запустити рекламу сам – без програмістів, дизайнерів, маркетологів. Просто виконуй прості кроки Майстра.

В залежності від поставлених завдань, ти можеш вибрати додаткові модулі для просування свого інтернет-магазину, як у нас, так і інших розробників. На цю платформу можна встановлювати будь-які модулі, які адаптированны під OpenCart/ocStore 2.1. Повний список доступних додатків нашої розробки тут.

Версія збірки не має принципового значення по відношенню до поняття "новизна", якщо тільки ти не гонишся наосліп за останніми циферками. Рекомендуємо дивитися не на "ярлик версії", а на більш об'єктивні показники, які безпосередньо впливають на вартість створення інтернет-магазину, який продає.

А саме:

 1. На показники працездатності інтернет-магазину, якість платформи, наявність "багів" по верстці і у взаємодії зібраних модулів.
 2. На показники його якості взаємодії з покупцями, наявність сучасного адаптивного дизайну, який зручно проглядається з десктопу, планшету, телефону. Використовуючи {SEO-магазин} модель "Next", ти зможеш:
  • налаштувати кольорову гаму або вибрати з 8 вже готових;
  • вносити зміни і підлаштовувати під себе тему оформлення, доступні 100 налаштувань;
  • редагувати всі файли дизайну (верстання).
 3. На показники його функціональної оснащеності. В нашій платформі, наприклад, крім тих SEO-модулів, які згадувалися вище, вже стоять готові до роботи ще 103 корисних модуля, серед яких і Обмін з 1С:Підприємство, Мультиэкспорт на маркетплейсы (Rozetka, Prom.ua Google Shopping), Одностраничное оформлення замовлення, і дуже зручні віджети на головній адмінпанелі. Крім модулів візьми до уваги, що купуючи нашу збірку тобі вже не потрібно робити ніяких правок з технічного SEO.
 4. На показники швидкості роботи та завантаження сторінок.
 5. Тобі більше не треба бігати та збирати "збірну солянку" з наявних на ринку модулів від різних розробників, які незрозуміло як працюють один з одним, тижнями збираючи відповіді, не розуміючи, як це все пов'язати між собою.
 6. Тобі не потрібно більше бігати в пошуках і уточнень у кожного окремого розробника з приводу тієї чи іншої доопрацювання. Зміни у модулі і підтримка – без проблем, все що потрібно оперативно доопрацюємо під твій проект і бізнес-цілі.
 7. Ніякої додаткової мороки з шаблонами. Тобі не потрібно купувати, встановлювати і "натягувати" додатково якісь Шаблони для OpenCart/ocStore і витрачати на це час і гроші. Платформа {SEO-магазин} модель "Next" йде з уже встановленим адаптивним і сучасним шаблоном, який зручно проглядається як з мобільних, так і з персонального комп'ютера і який легко налаштувати під Вашу групу товарів. Вибирайте тип горизонтального або вертикального меню, додайте або прибирайте блоки - все робиться з адміністративної частини інтернет-магазину!
 8. {SEO-магазин} модель "Next" - це не просто шаблон або тему оформлення, яка продається окремо і яку потрібно ще встановлювати на "голий" OpenCart/ocStore. Тобі не потрібно більше витрачати час на розгортання CMS, ми вже зібрали все воєдино. Просто скачуй і встановлюй на свій хостинг, виконуй прості рекомендації Майстри швидкого запуску і відкривай інтернет-магазин!

Ми сподіваємося, що дана стаття була для вас корисною.

Завжди раді допомогти,

Команда NeoSeo.

Товари зі статті: