Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Відкриваємо можливість переходу на модулі з відкритим кодом!

Вітання,

У нас як завжди чудові новини :)

Ми закінчили тестування переходу з наших “закритих” модулів на нові продукти з “відкритим” програмним кодом (відкритими контролерами), щоб ви отримали ще більше гнучкості в доробках під свої потреби і не залежали тільки від веб-студії НЕОСЕО. Ми зробили можливість переходу максимально простою, все, нарешті протестовано, звертайтеся за інструкцією в Telegram-чат.

Модулі з “відкритим” кодом (більше свободи і ризиків) і модулі з “закритим” кодом (більш безпечні і стабільні в експлуатації, тому що все знаходиться в управлінні і під контролем одного розробника) тепер будуть продаватися паралельно. Наприклад, ось тут знаходиться модуль для обміну з 1С з “закритим” кодом https://neoseo.com.ua/uk/obmen-s-1s-v-30, а ось тут з “відкритим” https://neoseo.com.ua/uk/modul-obmena-s-1s-predpriyatie-dlya-opencart-3-0-open.

Вибирайте, що вам ближче і як вам зручніше, але ми зобов'язані попередити, що в разі покупки модулів з “відкритим” кодом і здійснення в них доопрацювань сторонніми фахівцями, при виникненні проблем, на жаль, ми не зможемо допомогти вам на безкоштовній основі, навіть на нашому форумі (хто ж його зрозуміє, що і як там хтось навернув ...). Тому, якщо файли модуля були модифіковані сторонніми фахівцями, при зверненні за рішенням проблем до нас, ми відразу попросимо оплатити аналіз проблеми модифікованого коду (мінімум 2 години роботи нашого програміста).

Увага, до кінця вересня 2021 року для власників наших модулів з “закритим” кодом буде діяти спеціальна знижка в 50% на ліцензії модулів з “відкритим” кодом. Процес переходу ми добре відтестували, якщо потрібен “відкритий” код – ласкаво просимо в наш Telegram-чат, ми все розповімо і підкажемо, як зберегти попередні налаштування модуля, щоб не налаштовувати все заново.

Підсумуємо, що потрібно зробити, щоб перейти зі старого модуля з “закритим” кодом на модуль з “відкритим” кодом?

  1. Написати в наш Telegram-чат номер замовлення, назва модуля з “закритим” кодом, з якого хочете перейти на новий модуль з “відкритим” кодом.
  2. Сплатити 50% вартості ліцензії на модуль з “відкритим” кодом.
  3. Отримати нову ліцензію, встановити нові файли модуля, активувати нову ліцензію.

Як завжди, пишіть, телефонуйте, ми завжди на відстані кліка, Команда НЕОСЕО ;)