Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Взбодряющий безліміт на модулі OpenCart і платформи для створення швидких інтернет-магазинів від NeoSeo

NEOSEO відкриває сезон All-inclusive OpenCart, щоб Ти добряче заробив або прокачав свій магазин по повній!

Вітаємо Тебе, дорогий друже,

давненько ми не балували Тебе чимось дуууже смачненьким, солоденьким і одночасно тим, що бадьорить :)

Сьогодні в Меню:

 • "Велкам аперитивчик" – 10 ліцензій на будь-які модулі*, вартість пакета 50$ (Ти відіб'єш вкладення після 2-3ї продажі а всі наступні продажі будуть приносити тобі 100% від вартості модуля чистим заробітком);
 • "Модульний безліміт" – необмежена кількість ліцензій на будь-які наші модулі* і на будь-які домени, вартість пакету 100$ (Ти відіб'єш вкладення після 4-6ї продажі, а всі наступні продажі будуть приносити тобі 100% від вартості модуля чистим заробітком. Кількість твоїх продаж обмежується лише твоїм бажанням заробити);
 • "Платформений безліміт" – необмежена кількість ліцензій на будь-які платформи і на будь-які домени: модель "А", "Premium", "Next" (ліцензія на модель "Next" видається на 1 рік, на моделі "А" і "Premium" – безстроково), вартість пакету 200$ (Ти відіб'єш вкладення після 2й продажі "Premium", а кожна наступна продажа принесе Тобі по 100$).

Прямо зараз, Ти можеш вибрати підходящий тобі "безлімітний пакет", придбати його через Телеграм-чат і брати стільки ліцензій, скільки зможеш з`їсти (продати).

Як воно працює?

 1. Пропонуєш своїм Замовникам поліпшити свій інтернет-магазин на CMS OpenCart, встановивши нові корисні модулі або переїхати на швидку платформу від NeoSeo, щоб отримати високі бали за тестами Google PageSpeed, які вже з травня 2021 р. будуть фактором ранжування в пошуковій видачі. Продаєш будь-які наші програмні рішення по вказаних на нашому сайті цінами (це обов'язкова умова). Не можна просто взяти і попросити 100500 ліцензій на всі домени світу і на всі модулі \ платформи, тут ключове саме – СПОЧАТКУ ПРОДАТИ. Можливе виключення з цього правила, тільки, якщо Ти є нашим почесним Клієнтом та купуєш модулі для свого магазину на один домен.
 2. Отримуєш попередню згоду як мінімум від 2-х своїх старих Замовників, продовжуєш шукати нових.
 3. Отримуєш оплату від своїх Замовників, грюкаєш в наш Телеграм-чат https://t.me/WebStudioNeoSeo1 береш рахунок на потрібний пакет, оплачуєш його...
 4. Після продажі своєму Замовнику Ти пишеш нам у Телеграм-чат: назву домену, версію PHP, OpenCart, email на який зареєстрований особистий кабінет до якого потрібно прив'язати ліцензію.
 5. Повторюєш п. 2-4 отримуєш величезний профіт ;)

Умови акції:

 1. Ти можеш зробити запит на активацію ліцензій на модулі або платформи до 31.05.2021 р. включно.
 2. Дана акція не підсумовується з іншими акціями (знижки веб-майстрам, 250 грн. за підписку, реферальні тощо).
 3. Ти зобов'язаний здійснювати спочатку продажу, і тільки після продажі Ти можеш попросити активувати ліцензію. Всі продажі Ти зобов'язаний здійснити за РРЦ. Рекомендована роздрібна ціна — це ціна зазначена на сайті https://neoseo.com.ua, нижче якої NeoSeo забороняє рітейлерам продавати наші програмні рішення кінцевому споживачеві. За порушення цього пункту ми залишаємо за собою право відмовити у видачі ліцензій без повернення раніше сплачених коштів.
 4. Забороняється купувати в складчину і замовляти ліцензії без попереднього продажу. Важливо! При виявленні подібних випадків або при появі підозри того, що учасник замовляє ліцензію без попереднього продажу, у т. ч., але не виключно, якщо він такий продаж не може довести виписками з банку, скрінами чеків і т. д., NeoSeo залишає за собою право відмовити у видачі будь-яких ліцензій, анулювати вже видані і видалити такого Учасника взагалі з числа своїх Клієнтів без повернення раніше сплачених коштів і без пояснення причини.
 5. Хлопці, ця акція створена нами для тих, хто хоче закотити рукави, добре попрацювати (як робимо це ми) і реально заробити. Не варто навіть пробувати нас обдурити, читайте уважно п. 3-5. NeoSeo залишає за собою право змінювати умови акції без попереднього узгодження з її учасниками, відповідні повідомлення будуть з'являтися в нашому Телеграм-каналі https://t.me/neoseo1.

*В акції не приймає участі модуль обміну з 1С:Підприємство.

**Якщо Ти не веб-майстер, ця акція чудовий спосіб прокачати свій магазин корисними модулями, щоби він продавав ще краще та більше.

Зробимо цю весну яскравою і незабутньою разом, завжди раді бачити вас знову в нашій дружній компанії, Команда NeoSeo.