Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Налаштування модуля NeoSeo Сортування товарів за наявністю для Інтернет-магазину {SEO-Mагазин}, OpenCart 2.х, 3.х, ocStore

1. Встановлення модуля

Для встановлення модуля “NeoSeo Сортування товарів за наявністю” перейдіть в розділ “Доповнення/Модулі”:

У списку модулів знайдіть модуль “NeoSeo Сортування товарів за наявністю” і натисніть кнопку “Встановити”, розташовану навпроти модуля.

Потім оновіть кеш модифікаторів. Для цього треба зайти в розділ “Доповнення/Менеджер доповнень” і натисніть кнопку “Оновити”:

2. Налаштування модуля

Для настройки модуля необхідно перейти в розділ Доповнення / Модулі та відкрити для редагування модуль “NeoSeo Сортування товарів за наявністю”.

Налаштування модуля інтуїтивно зрозумілі. Головні настройки модуля знаходяться на вкладці “Параметри” и содержат следующие опции:

Статус - статус модуля. Опція дозволяє включати або відключати модуль. Можливі варіанти: Включено / Відключено. За замовчуванням включено.

Прибрати товари яких немає в наявності в кінець списку - опція, яка відповідає за включення сортування, яка дозволить виводити товари у яких залишок 0 або менше 0 в кінці списку (наприклад, категорії, виробників, пошуку). Можливі варіанти: Включено / Відключено. За замовчуванням включено.

Не знайшли відповідь на своє запитання?  — Задайте його на нашому форумі: https://www.opencartmasters.com/forum/105-sortirovka-tovarov-po-nalichiyu/ 

Товари зі статті: