Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Як створити Інтернет-магазин в Одесі?

На сьогоднішній день Інтернет-комерція вносить свій прямий та найважливіший внесок у бізнес, оскільки практично кожен підприємець для збільшення прибутку приходить до рішення створення Інтернет-магазину.

Створення інтернет-магазину в Одесі

І це, звісно, не дивно, адже саме Інтернет-магазин дозволяє досить швидко збільшити конверсію, яка впливає на кількість замовлень, а, відповідно, і прибуток в цілому. Як показує статистика минулого року, жителі Одеси надають перевагу Інтернет-покупкам, аніж відвідуванню офлайн-магазинів, тому прибуток даного сегменту склав 15 мільярдів гривень, що, звичайно ж, є привабливою метою для успішних підприємців.

Саме тому ми вирішили проаналізувати, як відкрити Інтернет-магазин в Одесі. Прочитавши цей матеріал, Ви зможете дізнатися, як отримати зростання прибутку за допомогою Інтернет-магазину і залучити максимальну кількість покупців з Одеси, а також інших міст України. Даний сегмент більш привабливий, оскільки він не вимагає суттєвих вкладень часу і грошей у рекламу, на відміну від офлайн-магазинів. Створюючи Інтернет-магазин, Ви відразу ж стаєте власником бізнесу національного масштабу. А скільки часу йде на досягнення такої мети при веденні офлайн-торгівлі?

Створення Інтернет-магазину в Одесі передбачає те, що він може стати відомим не тільки в даному місті, а й далеко за його межами. Щоб розширити свої горизонти торгівлі, достатньо залучати клієнтів з інших міст України, тим самим розвиваючи свій бізнес. Показово, що швидкість росту у глобальній електронній комерції набагато більш висока, якщо звернутися за створенням Інтернет-магазину до фахівців веб-студії професійного рівня.

Але, перш, ніж Ви будете насолоджуватися зростанням прибутку, необхідно пройти кілька обов'язкових етапів створення інтернет-магазину.

Як відкрити успішний інтернет-магазин в Одесі?

  1. Знайти професійну команду розробників.
  2. Заповнити бриф.
  3. Визначити і затвердити план робіт з менеджером Вашого проекту.
  4. Комунікувати з аккаунт-менеджерами, розробниками, дизайнерами і маркетологами для створення якісного красивого інтернет-магазину.
  5. Протестувати готовий сайт.
  6. Просунути його в топ-10.
  7. Успішно реалізувати отримані замовлення.
  8. А тепер детальніше про кожному пункті...

Як створити ефективний інтернет-магазин в Одесі

Варто зазначити, що перший крок є досить відповідальним, адже саме від вибору розробника буде залежати подальший розвиток Інтернет-магазину. Давайте проаналізуємо його, передусім розглядаючи найважливіші питання, що з'являються у замовників при пошуку розробника Інтернет-магазину в Одесі.

Створення Інтернет-магазину в Одесі: фрілансери чи веб-студія?

Найвідомішими способами створення Інтернет-магазину в Одесі є:

- звернутися за послугами фрілансерів;

- звернутися за розробкою у професійну веб-студію.

Існує і третій досить популярний спосіб – допомога знайомих. Але, оскільки ми розглядаємо більш професійний підхід, то не будемо його аналізувати детально. В даному випадку все досить просто: Вам пропонують заощадити на розробці Інтернет-магазину втричі, але, вибираючи даний спосіб, знайте, що ви економите:

- на правильній структурі сайту;

- на механізмах для SEO-оптимізації;

- на колосальних затратах часу та особистому спокої.

Найчастіше, після звернення до таких «фахівців», клієнти отримують проблемні сайти, які ніколи не потрапляють у топ. А значить, ймовірність того, що вони принесуть хоча б якісь замовлення – мізерна.

Тому передусім ми розглянемо спосіб створення Інтернет-магазину, скориставшись послугами фрілансерів.

Даний спосіб є досить популярним, оскільки така співпраця обійдеться набагато дешевше. І тут одразу виникає питання: а чому послуги фрілансерів мають більш низьку вартість, ніж у професійній веб-студії?

Плюси і мінуси співпраці з фрілансерами

Одразу варто зазначити, що фрілансер – це віддалений працівник, який працює з дому. Відповідно, йому не потрібно платити за оренду офісного приміщення. Крім того, даний сегмент фахівців, найчастіше, уникає реєстрації в податкових інстанціях, тим самим ховаючись від податкових виплат. Але дана стаття створена для того, щоб застерегти Вас від можливих збитків. Яких?

По-перше, фрілансери часто уникають спілкування, взявши із клієнта передоплату в 50% (на це найчастіше скаржаться потерпілі підприємці);

по-друге, такі «фахівці» часто зривають поставлені терміни;

по-третє, в будь-який момент фрілансер може відмовитися від співпраці (так, передоплату в 50% ніхто не поверне).

І це ще не всі ризики, на які Ви йдете, звертаючись за співпрацею до фрілансерів. Ви жертвуєте не тільки грошима, а й часом, а також якістю виконання замовлення. Коли мова йде про розробку Інтернет-магазину, варто врахувати, що така робота вимагає уваги, як мінімум, трьох осіб:

- розробника;

- дизайнера;

- маркетолога.

Дані фахівці працюватимуть спільно з найперших кроків створення Інтернет-ресурсу над:

- його зовнішнім виглядом;

- визначенням цільової аудиторії;

- планом просування в топ-10.

Якщо мова йде про створення Інтернет-магазину в Одесі, то у веб-студії над такими проектами працюють від 5 до 10 фахівців. Менеджер проекту заздалегідь визначає обсяг робіт, складаючи план і затверджуючи команду для його втілення в життя.

Звичайно ж, багато клієнтів згадують про те, що робота з п'ятьма фрілансерами буде дешевше, ніж із веб-студією, але варто відзначити, що, вибираючи таку взаємодію, Ваш рівень ризику зростає в 5 разів! Тим більше, саме на Вас лягає відповідальність за контроль роботи 5-ти віддалених працівників.

Поради як створити інтернет-магазин в Одесі

Чому краще вибрати веб-студію при розробці Інтернет-магазину?

Одним з найважливіших критеріїв у вирішенні даного питання є те, що професійна веб-студія завжди запропонує підписати договір планованих робіт. Такий документ не тільки захистить Вас від будь-яких недобросовісних кроків виконавця, а й зобов'яже кожну зі сторін виконувати свої юридичні обов'язки у зазначені терміни.

Професійні веб-студії Одеси дуже цінують свою репутацією, адже щоб її напрацювати, знадобиться кілька років плідної праці, а, значить, така компанія ніколи не пожертвує довірою клієнтів.

Якщо Ви звернетеся у професійну веб-студію "NeoSeo", можете бути впевнені, що над Вашим проектом працюватимуть виключно фахівці високого професійного рівня. Тут з ранку до вечора, на постійній основі, в розробці різноманітних сайтів беруть участь п'ять програмістів, маркетологи, дизайнери, копірайтери. Це дає нам можливість дати Вам впевненість у якісному виконанні послуг, що надаються нашою веб-студією. Всі наші співробітники перебувають в одному офісі, працюючи спільно в один і той же час.

Але це ще не всі переваги роботи з веб-студією. Не можна не відзначити ще й такі:

- Винятковий контроль виконання обов'язків: наші клієнти мають можливість в будь-який момент виконати перевірку роботи над проектом. Кожен із них отримує доступ до свого особистого Інтернет-кабінету, у якому відзначаються всі етапи процесу роботи над проектом.

- Швидка відповідь на питання: за кожним проектом закріплюється окремий менеджер, який оперативно відповідає на питання з Вашої сторони (відповіді від фрілансерів можна очікувати кілька днів).

- Професійний підхід: вибираючи у якості виконавця проекту веб-студію, Ви можете бути впевнені, що над поставленим завданням працюватимуть фахівці, які прагнуть до своєчасного та завершеного результату. Їхній досвід набагато грунтовніший та професійніший, ніж у фрілансерів.

Переваги замовлення розробки інтернет-магазину у веб-студії

- Підтримка: у веб-студії «NeoSeo» надається послуга безкоштовної підтримки сайту впродовж 30-ти днів після того, як буде завершена робота над ним. Команда професіоналів буде працювати над тим, щоб Ваш Інтернет-бізнес розвивався, підтримуючи сайт. Чи варто говорити, що після завершення роботи, фрілансери не надають такої послуги? Проте, варто звернути увагу, що саме після отримання сайту багато замовників зіштовхуються з різними питаннями, перш, ніж налагодиться повноцінна взаємодія.

- Усвідомлення кінцевого дедлайну: будь-яка веб-студія прекрасно знає, що час – гроші, тому строго виконує визначені терміни роботи. Навіть, якщо відбуваються додаткові виправлення, які можуть вплинути на терміни, професійна веб-студія запропонує оплатити кожен протермінований день або ж надасть інший варіант компенсації.

Створення Інтернет-магазину в Одесі: що варто врахувати на початкових етапах?

Як Ви гадаєте, якими є ключові показники професіоналізму веб-студії? Ми виокремили наступні:

- багаторічний досвід;

- наявність позитивних відгуків;

- можливість протестувати демо-магазин.

А тепер детальніше про кожен з них.

Чому у веб-студії повинен бути багаторічний досвід?

Багаторічний досвід як важливий фактор для роботи з веб-студією

Якщо команда веб-студії вже створила 100-200 успішних Інтернет-магазинів, значить її співробітники вже знають всі можливі «підводні камені», яких варто уникнути, щоб прискорити процес і підвищити якість виконання. Компанії, для яких цей досвід є первинним, потребують більше часу на їх вирішення.

Варто звертати увагу на студії, які працюють на ринку понад п'ять років, адже це дозволить отримати впевненість у тому, що:

- Виконавець не зникне разом з Вашими грошима. Тут мова йде про вищезгадану репутацію, яка надзвичайно важлива для професійної веб-студії. При професійному підході мається на увазі виконання всіх завдань, починаючи від складання ТЗ до завершення проекту. Якщо для Вас велике значення відіграють стабільність і старанність, то краще звернутися до розробників з досвідом.

- Співпрацюючи з веб-студією, Ви можете бути впевнені у кожному кроці. Досвідчених розробників з упевненістю можна назвати професіоналами, адже їхньою метою є функціональний, зручний для користувачів і повністю оптимізований для пошукових систем Інтернет-магазин.

Чому важливі відгуки та репутація?

Важливість відгуків про веб-студії для створення інтернет-магазину

Веб-студії, які можуть надати позитивні реальні відгуки, мають суттєві переваги, на відміну від тих, у яких їх немає. Але варто звернути увагу на те, що багато веб-студій в гонитві за кількістю клієнтів, можуть самостійно створювати “липові” відгуки, тим самим обманюючи і видаючи недійсне за реальність.

Якщо Ви хочете перевірити відгук на його достовірність, варто пошукати відгуки клієнтів про цю компанію в різних джерелах, а не тільки на сайті веб-студії. Наприклад, наша веб-студія "NeoSeo" має відгуки в таких відомих соціальних мережах, як Facebook і Google+. Ми знаємо, що для кожного клієнта важлива чесність і достовірність, тому беремо до уваги кожен з відгуків, навіть якщо не всі з них мають такий посил, як у сучасній рекламі.

Чому важлива тестова демо-версія Інтернет-магазину?

Цей критерій не відноситься до обов'язкових, але все ж його наявність може сказати багато про що. Наприклад, якщо веб-студія показує демо-магазин, значить вона хоче надати кожному потенційному клієнту випробувати можливі переваги і оцінити те, що для нього є важливим, а що – не особливо. Тим більше, це є показником нестандартного мислення, а, значить, веб-студія має індивідуальний підхід до кожного проекту. Ви можете бути впевнені в тому, що для Вас розроблять унікальний Інтернет-магазин, а не встановлять шаблонне рішення, яке можна придбати за 50 доларів на будь-якому відомому сервісі. У розробці Інтернет-магазину велике значення має унікальна пропозиція і сам підхід.

Чому важливо наявність демо-версії інтернет-магазину?

Який процес створення Інтернет-магазину? Який вигляд повинен мати готовий сайт, і як відбувається його проектування? Яке майбутнє у таких сайтів?

Якщо для Вас необхідністю є отримати готовий Інтернет-магазин «під ключ», то професійна веб-студія запропонує Вам пройти анкетування, яке чітко визначить цілі, які потрібно вирішити, а також оцінить терміни виконання і складе професійне ТЗ. Лише після цих кроків Вас попросять внести передоплату, а вже потім розпочнеться робота команди над проектом. Однак все не так гладко, як може здатися на перший погляд, є ще кілька «каменів спотикання» в боротьбі за результат:

- низька швидкість завантаження сайту;

- недооптимізація програмного коду;

- відсутність адаптивного дизайну;

- непродумане «юзабіліті» сайту тощо.

Якщо у Вашому Інтернет-магазині буде присутня хоч одна з цих помилок, проект заздалегідь приречений на невдачу.

Яку роль відіграє завантаження сайту?

Роль завантаження сайту для інтернет-магазину

Оскільки Інтернет-бізнес має велику конкуренцію в будь-якому сегменті, дуже важливо, щоб Ваш сайт швидко просувався в топ-10. При повільному завантаженні сайту, відповідно, конверсія буде незначною, оскільки користувач одночасно може відкрити кілька вкладок за запитом, а вибере ту, яка відкриється швидше. Швидкість завантаження впливає і на ранжування позицій сайту, а, значить, якщо Ваш сайт має низьку швидкість завантаження, то і швидкість його росту в позиціях пошукових систем також буде мізерно малою.

Яку роль відіграє оптимізація сайту?

У даному питанні ми говоримо про технічну оптимізацію сайту, яка передбачає комплекс заходів, які впливають на швидкість просування. Якщо код сайту має просту структуру, пошуковій системі потрібно менше часу для його індексації, а, значить, він буде набагато швидше підніматися в рейтингу пошуковиків.

Основним висновком є те, що з правильно оптимізованим кодом сайту Ви витратите набагато менше коштів на його розкрутку, ніж у випадку з неоптимізованим варіантом.

Яку роль відіграє адаптивний дизайн?

Сучасний користувач може відвідати Ваш сайт не тільки з домашнього комп'ютера, але і з телефона, або ж з ноутбука, а може і зовсім взяти планшет. Для пошукової системи відіграє ключову роль, чи здатний сайт адаптуватися під користувача? Чи однаково відображаються сторінки сайту на кожному з пристроїв? Якщо сайт не відповідає даним вимогам, то його рейтинг і зовсім може бути знижений до останніх сторінок.

Адаптивний дизайн для поліпшення ранжирування сайту

Скільки коштує створити інтернет магазин в Одесі?

Потрібно розуміти, що ціна залежить від обсягу робіт, які будуть проводитись. В нашій студії створення інтернет-магазину можна замовити від 299 $, але точну вартість наші менеджери зможуть озвучити лише після того, як будуть затверджені технічне завдання, терміни і обсяги робіт.

Якщо Ви вирішили створити Інтернет-магазин в Одесі, то варто подумати про його успішне просування.

Щоб досягнути цієї мети, варто ознайомитися із трьома кроками, які давно подолали клієнти професійної веб-студії "NeoSeo":

1. Вибрати професійну веб-студію, яка може надати позитивні відгуки про свою роботу і багаторічний досвід. Так, за злагоджену роботу веб-студії Вам доведеться заплатити трохи більше, ніж за співпрацю із фрілансером, але Ви зможете бути впевнені в безпеці такої взаємодії та в якості підсумкового результату.

2. Перевірити, чи робить студія проектування швидких і оптимізованих сайтів, які мають адаптивну версію (подивіться на наявність демо-магазину, а також портфоліо студії). Якщо компанія позиціонує своїх фахівців, як професіоналів, то вона не стане приховувати приклади своїх робіт. А ось визначити швидкість завантаження допоможуть такі ресурси:

- Google Page Speed;

- GTMetrix.

3. Необхідно підготуватися до запуску Інтернет-магазину: визначитися з ринковою нішею свого бізнесу, виявити цільову аудиторію, а також переконатися в наявності товарів і надійності роботи постачальників тощо.

Даний пункт ми поставили на останній рівень, оскільки його виконання залежить виключно від Вас – без вибору основного напрямку Інтернет-магазину (що може зробити тільки його власник), розробники і маркетологи не можуть визначитися з кінцевим функціоналом і зовнішнім виглядом сайту. Це сильно впливає на конверсію сайту.

Використовуючи правильний підхід у створенні Інтернет-магазину «під ключ», при чітко розробленій стратегії просування, процес залучення цільової аудиторії потребує мінімальну кількість часу. Якщо Ви звернетеся за розробкою у професійну веб-студію, то результат роботи такого Інтернет-магазину буде видно вже з перших тижнів запуску. З таким підходом Ви можете бути повністю впевнені в окупності проведених робіт. Кожне вірне рішення – запорука швидкого просування, а, відповідно, і розвитку Вашого Інтернет-бізнесу.

Просування інтернет-магазину в Одесі

Якщо Ваша мета – створити Інтернет-магазин в Одесі або ж в будь-якому іншому місті України, наша студія до Ваших послуг. Відділ продаж веб-студії "NeoSeo" готовий відповісти на всі Ваші запитання, які дозволять створити грамотне технічне завдання.

При замовленні сайту у веб-студії "NeoSeo", Ви отримуєте впевненість у якісній організації усього робочого процесу над створенням Інтернет-магазину «під ключ» і не тільки ... Ми знаємо ціну часу.

Завжди готові до професійної співпраці, Команда "NeoSeo".

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]