Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Топ порад для створення безкоштовного логотипу для сайту

Ні для кого не секрет, що логотип є надзвичайно вагомим елементом у дизайні сайту. Якщо Ви перебуваєте на цій сторінці, значить, прийняли рішення розробити логотип для свого сайту.

Поради як створити логотип для інтернет-магазину

У цій статті Ви дізнаєтесь:

 • Яку роль відіграє логотип для бренду?
 • Які правила створення логотипу?
 • Для кого сервіси створення логотипу можуть стати корисними?
 • Які існують сервіси для створення логотипу онлайн?

Велике значення має те, як Ви збираєтеся створювати логотип, адже професійний підхід буде впливати на те, чи впізнають Вас покупці, а, згодом, і на зміну Ваших позицій на ринку. А ось логотипи, які розроблялися на швидку руку і без мінімального розуміння їх важливості, можуть принести лише проблеми для їхнього власника.

У цій статті ми хочемо поділитися з Вами безкоштовними способами створення логотипу, причому Вам не доведеться шукати для цієї мети дизайнера! Ми розглянемо найпопулярніші сервіси створення логотипів, які дозволяють кожному самостійно розробити символ своєї компанії. Ну що, поїхали?

Яку роль відіграє логотип для бренду?

Чи варто говорити про те, що саме логотип вважається «обличчям» компанії? Коли відвідувач заходить на Ваш сайт, то перше, що запам'ятовується (або не запам'ятовується через якість), це, звичайно ж, логотип. Даний символ буде супроводжувати Ваш бізнес не тільки на сайті компанії, але й на різній рекламній продукції – від візиток до білбордів.

Якісний логотип демонструє всю суть бізнесу, тому дуже важливо, щоб він створював приємне і потрібне враження, залишаючись у пам'яті потенційних клієнтів. Таким чином, Ви поглиблюєте рівень впізнаваності та довіри клієнтів. Щоб логотип став упізнаваним, необхідно максимізувати можливі “точки дотику” з потенційними клієнтами, розміщуючи його в соціальних мережах, банерах, контекстній рекламі та інших популярних місцях.

Роль логотипу для сайту

Які правила створення логотипу?

Ця тема є доволі місткою, тож в одну статтю важко вмістити весь обсяг інформації, щоб розглянути кожне з правил. Проте, все ж, є обов'язкові правила, знаючи які, Ви можете спробувати розробити свій особистий логотип без сторонньої допомоги.

 1. Скоротіть кількість кольорів. В ідеальному варіанті повинен бути присутнім лише один колір, оскільки так його буде найпростіше повторити на різних носіях. Якщо ж хочеться чогось більш різноманітного, то не варто перевищувати трьох кольорів. Прекрасним прикладом є логотип всім відомої компанії Nike.
 2. Скоротіть кількість елементів. Щоб логотип повноцінно працював, він повинен бути простим і зрозумілим. Виключіть використання непотрібної деталізації, щоб він був пізнаваний з будь-якої відстані.
 3. Використовуйте прозорий фон. Коли розробляєте логотип, варто подумати про те, як він буде виглядати на різних фонах. Щоб уникнути проблем, краще зробити логотип на прозорому тлі в форматі PNG. Таким чином, Ви легко зможете розмістити його на будь-якому фоні.
 4. Дотримуйтеся універсальності. Створюючи логотип, пам'ятайте, що він повинен мати однаково привабливий вигляд на всіх носіях. Чим простіше логотип, тим легше його буде використовувати.
 5. Будьте завжди доречними. Оскільки логотип – «обличчя» Вашої компанії, то, подивившись на нього, потенційний клієнт повинен провести зорове зіставлення з Вашим бізнесом. Тобто, якщо Ваша компанія займається іграшками, значить, повинен бути присутнім, наприклад, ведмедик або будь-який інший образ.

Основні правила створення лого для сайту

Отже, наскільки видно, для створення логотипу не потрібно надприродних знань, тому його не так вже й складно розробити. Але все ж, варто використовувати дані принципи, щоб уникнути поширених помилок.

Для кого сервіси створення логотипу можуть стати корисними?

- для тих, хто не має у своєму розпорядженні великих бюджетів для створення індивідуального логотипу;

- для тих, хто не хоче втрачати час на розміщення і контроль замовлення на біржі фрілансу;

- для тих, хто не володіє навичками роботи з графічними редакторами (наприклад, Adobe Illustrator або Adobe Photoshop).

Це ідеальне рішення для тих, хто не прагне створити щось надто унікальне, але при цьому має потребу в розробленні логотипу.

Які існують сервіси для створення логотипу онлайн?

Сервіси для створення логотипу самостійно

Ви можете довгий час вивчати графічні редактори, що дозволяють намалювати логотип, а можете відвідати спеціальні сервіси для створення логотипів, які не вимагають навичок дизайнера.

Logaster.ru

Цей сервіс привабливий тим, що весь його функціонал доступний російською мовою. А значить, Ви зможете легко розібратися, як створити якісний логотип за короткий час. Тим більше, якщо Ви хочете використовувати кириличні шрифти – це Ваш ідеальний варіант.

Крім того, не обов'язково проходити реєстрацію, щоб почати роботу з даним сервісом. А ось, якщо вирішите завантажити отриманий результат, то без реєстрації вже не обійтися.

Для створення логотипу за допомогою Logaster.ru Вам знадобиться всього-на-всього 4 кроки:

 1. Натиснути на кнопку «Створити логотип» в головному вікні сервісу.
 2. Ввести в поле назву бренду.
 3. Вибрати вид діяльності компанії.
 4. Натиснути кнопку «Далі», щоб запустити процес створення варіантів логотипу.

Після того, як Ви визначитеся з варіантом логотипу, необхідно знову натиснути кнопку «Далі», щоб отримати доступ до редагування отриманого варіанту. Після внесення всіх необхідних змін, можете зберегти отриманий результат.

Умовно Logaster.ru є безкоштовним сервісом, однак, якщо Вашою метою є створення логотипу, який буде використовуватися не тільки на сайті, Вам знадобиться його збільшена версія. Щоб її отримати, доведеться сплатити 9,99 долара, але це набагато дешевший шлях, ніж замовити розробку у дизайнера.

Як створити логотип для інтернет-магазину

GraphicSprings Logo Creator

Є дуже відомим сервісом через різноманіття свого функціоналу. Для створення логотипу в GraphicSprings Logo Creator досить пройти наступні кроки:

 1. Натискаємо на кнопку «Free Logo Maker».
 2. Вводимо назву компанії.
 3. Вибираємо вид діяльності компанії.
 4. Визначаємося із логотипом, який найкраще Вам підходить.
 5. Виконуємо редагування (якщо це необхідно).
 6. Зберігаємо готовий варіант.

Як і в попередньому сервісі, щоб отримати більшу за розміром версію логотипу, Вам знадобиться заплатити від 19,90 доларів. Загалом, вартість залежить від того, який Вам необхідний розмір та варіант виконання.

Tailor Brands

Особливістю даного сервісу є його алгоритм, який багато користувачів порівнюють з роботою штучного інтелекту. Даний сервіс здатний не тільки автоматично створювати логотип, але й використовувати індивідуальний підхід, що дозволяє створити більш унікальний знак.

Вам не доведеться виконувати почергові дії, щоб створити логотип. Замість цього система самостійно створить найбільш вдалі варіанти, ґрунтуючись на Ваших відповідях, які вона отримає після проведення анкетування. Крім того, сайт надає наочну демонстрацію того, як логотип буде виглядати в реальності, щоб Ви мали уявлення про його адаптацію на візитних картках тощо. По суті, Ви отримуєте послугу, на кшталт співпраці з дизайнером, але вартість такої взаємодії істотно нижча.

Топ сервісів для створення лого самостійно

Отже, підбиваючи підсумки, скажімо, що створення логотипу – це не такий вже і складний процес. Але, при його створенні, варто врахувати кілька основних правил, без яких дуже складно створити впізнаваний знак.

Після того, як створите логотип за допомогою сервісу, порадьтеся з близькими людьми, що вони думають з цього приводу – чи подобається він їм? Які викликає асоціації? Ґрунтуючись на загальній думці, робіть висновки і розпочинайте процес брендування. І пам'ятайте, Ваш логотип – «обличчя» компанії, тому його зовнішній вигляд повинен бути довершеним! Веб-студія NeoSeo бажає Вам створення вдалого логотипу та успішного просування своєї компанії!

Коментарі

Анна
Хорошая статья. Знакомые недавно задались вопросом как создать логотип и нашли со всем брендбуком! Получилось очень хорошо!
Команда NeoSeo
Доброго дня, Анна! Спасибо за интерес к нашей статьи, рады быть полезными для Вас!!!

Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]