Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Послуга парсингу товарів для Інтернет-магазину на OpenCart

Відкриваючи Інтернет-магазин, дуже важливо заздалегідь продумувати стратегії ефективного ведення торгівлі і активного розвитку в наданні послуг, для чого необхідно вивчити конкурентів і ринок в цілому, провести детальний аналіз даних і на основі отриманих результатів наповнювати свій сайт контентом згідно з планом.

Зазвичай, коли таким завданням займається оператор, парсинг не приносить бажаних результатів, адже навіть по закінченню декількох тижнів активної роботи оператора, Ви з великою ймовірністю не зможете ретельно вивчити ринок.

Але не варто засмучуватися, адже все можна зробити набагато швидше, використовуючи для роботи спеціальне програмне забезпечення, яке вирішує цілий ряд завдань:

  • Робота с великим обсягом даних. Успішний Інтернет-магазин в першу чергу відрізняється якістю і обсягом пропонованої користувачам інформації. Хороший парсинг з допомогою програмного забезпечення допоможе отримати контент в рази краще, ніж при рутинній роботі оператора.
  • Збір тільки актуальної інформації. Ні для кого не стане відкриттям те, як швидко змінюються тренди в мережі. Сьогодні може бути популярним один товар, а вже завтра інший. З огляду на величезні обсяги інформації, відстеження актуальних важливих змін завдання не таке вже й просте, але тільки не при використанні спеціального програмного забезпечення для парсингу.
  • Точність дослідження ринку. За допомоги спеціальних скриптів можна зібрати в рази більше якісної інформації за більш короткі проміжки часу.

Парсинг товарів

Довіривши парсинг фахівцям веб-студії NeoSeo, Ви закладете міцний фундамент для розвитку Вашого бізнесу в мережі. Можете бути впевнені, що отримані для Вашого Інтернет-магазину на OpenCart дані будуть якісними і вчасно наданими.

Що входить в послугу парсингу товарів від веб-студії NeoSeo

  1. Ми отримуємо посилання на сайт, обраний для парсингу. Для кожного сайту-донора необхідно реалізувати свій парсер, так як донори мають різну структуру шаблонів. Реалізація парсера полягає в створенні програмних скриптів на основі "інструкцій-правил" для парсера. Але перед створенням інструкцій необхідно визначитися за яким принципом заповнювати інструкції парсера, а також що саме необхідно спарсити.
  2. Фахівці веб-студії складають детальне технічне завдання, в якому визначається мета парсингу, місце розміщення контенту на сайті і принцип збору інформації, наприклад, за категоріями. При такому варіанті усі товари відразу будуть розподілені за категоріями. Для роботи за таким варіантом необхідно заздалегідь продумати структуру категорій і створити її (на етапі обговорення завдання необхідно визначитися, хто саме створює структуру дерева категорій, NeoSeo або замовник, тому що час за послугою може бути збільшено). Структура може бути аналогічною сайту донору, але може і відрізнятися. Якщо створення структури передбачається відмінне від сайту-донора, необхідний список відповідностей у вигляді: Категорія сайту донора - Категорія на сайті що розробляється (на цьому етапі ми знову погоджуємо, хто буде займатися цим завданням, веб-студія NeoSeo або Замовник, тому що час за послугою може бути збільшено). Можливо не всі товари потрібно переносити, а тому потрібен список категорій винятків. Також можна зробити парсинг по брендам. В технічному завданні буде розписаний детальний план перенесення. Буде розглянуто загальну структуру сайту, а також детально картка товару. На основі отриманої інформації буде надано опис того, що можна отримати з сайту-донора, куди це можна зберегти і як використовувати на сайті Клієнта, з якою періодичністю повинен виконуватися парсинг (одноразово або за розкладом).
  3. Узгодження складеного нашими фахівцями технічного завдання з замовником.
  4. Оцінка парсингу. Оцінка надається виключно орієнтовна, оскільки послуга реалізації парсингу не може мати фіксовану вартість. В кожному замовленні можуть з'являтися індивідуальні складності і проблеми, які потребують додаткового часу роботи фахівця.
  5. Реалізація парсингу за складеним технічним завданням. Як не сумно, але на даному етапі можуть виникати різного роду складності. Не всі сайти можливо спарсити. Є сайти з досить сильними блокаторами і, щоб отримати з них інформацію, необхідно підключати додаткові скрипти, за додаткові коштів. Структура карток може бути не однакова, а, отже, не вся інформація може бути коректно перенесена і деякі моменти можуть бути виявлені тільки в процесі роботи, а то і після першого запуску парсеру. Всі неточності можна буде виправити, але на погодинну оплату. Можливо для внесення якоїсь інформації потрібна і ручна праця. Замовляючи цю послугу Замовник дає своє підтвердження про ознайомлення та згоду на можливу додаткову оплату.

Парсинг товарів OpenCart

Говорячи загалом, парсинг є одним з кращих інструментів швидкого розвитку Інтернет-магазину будь-якої спрямованості, а тому питання про його окупності навіть не піднімається. Головне - звернутися до досвідчених фахівців. Замовляйте послугу парсингу від веб-студії NeoSeo, і в підсумку Ви отримаєте дійсно успішне підприємство, що поповнює Ваш гаманець день за днем.

Завжди раді допомогти.
Команда NeoSeo