Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Публікація гостьових постів в нашому блозі

Навіщо це потрібно?

Хто краще розповість про онлайн бізнес, як не той, хто з ним постійно стикається? Йдеться як про програмістів, маркетологів, так і про самих бізнесменів, які пройшли цей шлях і вже отримали свій досвід.

Якщо Ви з числа цих людей, то Вам є про що розповісти!

Ви можете написати статтю про те, чим займаєтеся кожен день, які труднощі виникають, як їх прездолати і заявити про себе якпро експертав своїй галузі.

Нас читають SEO-фахівці, контент-маркетологи,фрілансери і власники бізнесу, які хочуть або вже розвивають свої інтернет-магазини.

Вони кожен день заходять в наш блог, щоб:

  • дізнатися більше про онлайн-бізнес
  • як все організувати зі сторони Інтернет-магазину: управління сайтом, менеджерами з продажу і т.д.
  • зрозуміти, як працює Інтернет-маркетинг, спробувати працюючі лайф-хакі, чек-листи, отримати знання про самостійне просування і підтримку сайту

Ви можете їм здорово допомогти, напишіть класну статтю і ми розповімо про неї нашим передплатникам в черговий розсилці, а зі статті поставимо активне посилання на ваш блог або сайт компанії.

Які теми підійдуть?

Наша аудиторія цікавиться різноманітними темами: від інструкції початкового рівня "як запустити свій інтернет-магазин з нуля", "як зробити перші кроки?", "Як вийти на новий рівень?" І до складної інструкції "як за кілька місяців роботи розвинути свій бренд по цілій країні ".

Просто розкажіть про те, в чому добре розбираєтеся.Це можуть бути маркетингові дослідження, фішки взаємодії з розробниками при створенні Інтернет-магазину, розвиток бізнесу з нуля, керівництво по онлайн-маркетингу для новачків або ж лонгріди про контент, SEO та програмуванні на OpenCart- головне, щоб Ваші статті були насичені реальним досвідом.

Які вимоги до статей?

Щоб ми опублікували вашу статтю в блозі, вона повинна бути:

  • Унікальною, раніше ніде не опублікованою (рерайт також не підійде)
  • Зі статистикою, прикладами зі своєї або чужої практикою, з посиланнями на дослідження і книги - як і наші читачі ми любимо факти, а не "воду".
  • З використанням зображень, скріншотів, які доповнювали б статтю.
  • Застосовної на практиці і корисною.
  • Структурованої і читабельною (використовуйте підзаголовки, списки, виділяйте ключові фрази)

У нас немає певних вимог до обсягу статті, так як головне - це розкрити тему в повній мірі. Середня довжина наших статей 5 тисяч символів. Можете орієнтуватися на це число.

Бажаємо вам натхнення

Будьте готові доопрацювати текст на наше прохання. Ми зацікавлені в якісних матеріалах, тому готові допомогти порадами для поліпшення статті, щоб результат задовольняв усіх. Якщо Ви готові написати для нас статтю - просто заповніть форму нижче, де потрібно вказати свою пошту, приблизну тему статті і ми зв'яжемося з Вами.

Бажаємо вам натхнення,

КомандаNeoSeo.

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]