Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Популярні способи доставки товарів з Інтернет-магазинів: що запропонувати покупцям

Хочете покращити роботу свого Інтернет-магазину? Запропонуйте клієнтам широкий спектр різних способів доставки і станьте на крок попереду від конкурентів.

Сучасні покупці все частіше замовляють необхідні товари, купуючи їх в Інтернет-магазинах. При цьому для них важлива швидкість, якість і ціна доставки товару. Якщо доставка йде занадто довго або дорого обходиться, то покупці будуть шукати Інтернет-магазин, де вона дешевша і швидша.

Популярні способи доставки товарів Інтернет-магазину

На сьогодні найбільш популярними є одразу кілька варіантів доставки і оплати. Великі магазини часто використовують відразу декілька способів, щоб враховувати інтереси різних покупців. Перед запуском Інтернет-магазину потрібно вивчити всі ці варіанти і те, як їх вдало реалізувати.

Також важливо продумати, як всі ці способи доставки будуть реалізовані через Ваш Інтернет-магазин. Компанія NeoSeo пропонує грамотну розробку і створення сайтів, які будуть підтримувати більшість популярних варіантів доставки.

Доставка кур'єром

Найчастіше цей спосіб замовляють клієнти з великих міст. Саме у великих населених пунктах є відповідні служби, а послуги обходяться дуже недорого. Покупці з регіонів замовляють кур'єрів набагато рідше, оскільки там менше таких служб, і, відповідно, доставка обходиться суттєво дорожче.

Є низка переваг доставки кур'єром:

  • клієнтам не потрібно йти на поштове відділення;
  • вони можуть отримати замовлення, коли їм зручно;
  • швидкість доставки тощо.

Популярні способи доставки онлайн-покупок

Перед тим, як укладати договір з кур'єрською компанією, потрібно уважно вивчити умови і враховувати високу вартість таких послуг.

Транспортні компанії

На території країни працює багато компаній, які швидко доставляють замовлення між містами. Замовники можуть отримати свої посилки, якщо прийдуть у потрібне їм відділення або склад. При цьому можна замовити доставку коштом одержувача чи післяплатою.

Переваги такої доставки:

  • вона дуже швидка, іноді товари можна отримати вже на наступний день після відправлення;
  • надійність доставки, оскільки для компаній важливо підтримувати свій імідж;
  • можливість доставки великих за обсягом вантажів.

Переваги транспортних компаній для доставки Інтернет-магазину

З недоліків потрібно відзначити, що далеко не у всіх населених пунктах є відділення популярних транспортних компаній. Також їхні послуги надзвичайно дорогі, хоча це пояснюється досить швидкою роботою цих служб.

Укрпошта

Є кілька основних переваг усім відомої державної Укрпошти. Для початку, це широка мережа покриття, оскільки її відділення є майже у всіх населених пунктах. Також послуги компанії вельми недорогі, особливо в порівнянні з приватними транспортними компаніями.

Негативним моментом Укрпошти є швидкість доставки, яка може займати кілька днів. Також потребує вдосконалення послуга післяплати.

Укрпошта як спосіб доставки підходить для клієнтів, яким ціни послуг важливіші, аніж швидкість. Тим більше, в організації є більш дорогі пакети послуг, які за якістю і швидкістю не гірші, ніж пропозиції приватних компаній.

Доставка Укрпоштою для Інтернет-магазину

Безпосереднє вивезення з магазину або складу компанії

Якщо у компанії є публічний магазин або склад, то клієнтам з цього міста зовсім необов'язково користуватися доставкою. Вони можуть приїхати безпосередньо туди, купити товар і забрати його. Це набагато зручніше, ніж кур’єрська доставка.

Створення власної служби доставки

Цей варіант підходить лише для великих компаній. Невеликим підприємствам рекомендується використовувати профільні служби доставки, тим більше, це дуже недорого і з часом стає ще вигідніше.

Варіанти доставки для онлайн-покупців

Поштомати (автоматизовані поштові станції)

Вони дозволяють отримати товари, не відвідуючи відділення компаній з доставки, а також не спілкуючись з їхніми представниками. Покупцям потрібно лише оплатити послуги через спеціальний термінал і дістати отримані товари з поштоматів.

Як бачите, є багато зручних способів доставки, якими користуються покупці. Для отримання максимальних результатів з продаж, потрібно щоб сайт підтримував більшість із перелічених способів доставки або всі з них. Веб-студія NeoSeo, при розробці SEO-магазину, передбачить можливості всіх можливих варіантів доставки. Тож нехай у Вашому Інтернет-магазині оформляють замовлення і доставку товарів тільки задоволені клієнти!

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]

Товари зі статті: