Погодьтеся, нерозумно шукати більш стабільний, дешевий, відрізняється високою конверсією приплив трафіку, ніж з органічної видачі пошукових систем. Платна реклама не зможе зрівнятися з якісною SEO-оптимізацією, яка завдяки позиціям у безкоштовної видачі призводить більше покупців, ніж інтернет-магазин, що знаходиться на оплаченої позиції контекстної реклами, адже покупці здебільшого ставляться з побоюванням до реклами в мережі, намагаються закрити її або ж заблокувати. Природна видача, в свою чергу, говорить покупцеві про авторитетність інтернет-магазину, адже в топ результатів пошуку потрапляють тільки найкращі.

Він дає можливість створити SEO-структури для інтернет-магазину, дозволяючи формувати тисячі релевантних посадкових сторінок, які допомагають привести нових клієнтів у ваш Інтернет-магазин. Якщо детальніше, то на початку через дерево категорій і підкатегорій, враховуючи високочастотні запити, створюються посадочні сторінки. Після чого на одержані сторінках виводяться групи фільтрів, які відіграють роль інструмента для створення сторінок з високою конверсією (за середньо - та низькочастотних запитах) і простого інструменту сортування, допомагаючи клієнту знайти товар, що цікавить його.

Функціонал SEO-фільтра допомагає створити додаткові посадкові сторінки категорії товарів, а опції фільтрів будуть додатковими пошуковими сутностями. Завершальним кроком буде додавання посилання на оптимізовану посадкову сторінку, яку ви тільки що створили, в головне меню каталогу магазину, щоб потенційний клієнт міг перейти на потрібну сторінку в 2 кличу.

Що за "посадкова сторінка" з чим її їдять?

Посадкова сторінка (landing page) - це така сторінка, яка, надаючи точний та вичерпний результат, максимально спрощує шлях до бажаної для користувача мети. Звичайно, алгоритми ранжирування пошукових систем враховують безліч факторів, які допомагають привести трафік з Google і Яндекс, але без посадкових сторінок точно не обійтися.

Модуль вийшов дуже результативним і окупає себе буквально за тижні.

Основні переваги модуля SEO-фільтр для інтернет-магазину на OpenCart 3.x і ocStore 3.x:

SEO-фільтр створить нову повноцінну URL-сторінку, яку ви зможете оптимізувати і розмістити унікальний контент під певну семантику. Наприклад, вам потрібно продати ламінат 32 класу. В SEO-фільтрі ви можете вибрати категорію і опцію фільтра, в нашому прикладі ламінат і 32 клас.

Створені таким чином посадочні сторінки відразу ж потрапляють в карту сайту на інде