Ваш Інтернет-магазин створений на базі CMS OpenCart 3.0, ocStore 3.0 або на будь-якій подібній платформі російської збірки 3.0? І Ви використовуєте 1:С Підприємство для обліку товарів? Вам потрібно налаштувати автоматичний обмін даними!

Увага! Веб-студія NeoSeo розробила чудовий модуль для обміну та синхронізації даних Інтернет-магазину на OpenCart 3.0/ocStore 3.0/ {SEO-магазин} з 1С:Підприємство1C:Управління торгівлею (УТ), 1C:Управлінння невеликою фірмою (УНФ).

Дана розробка значно полегшує, робить зрозумілішим та більш точним керування Вашим Інтернет-магазином, аналізуючи та наводячи порядок у залишках, цінах тощо. У нашому модулі більше 100 опцій, які Ви зможете самостійно налаштовувати в 1С: для своїх потреб. З модулем “1С:Підприємство” від веб-студії NeoSeo Ви зможете відслідковувати роботу своїх офлайн філіалів, грошовий обіг Вашого бізнесу та багато чого іншого.

Додаток (модуль) для обміну та синхронізації даних Інтернет-магазинів на OpenCart 3.0, ocStore 3.0 з  було створено ще у 2015 році, але покращується він майже щомісяця. І кожен, хто хоч раз придбав цей модуль (як і будь-який інший модуль від веб-студії NeoSeo), безкоштовно отримує оновлення, просто оновлюючи програмне забезпечення в особистому кабінеті.

До речі, якщо у Вас Інтернет-магазин був тільки запланований десь в далекому майбутньому, закликаємо Вас переглянути їх, і, можливо, реалізувати вже сьогодні! Пропозиція, якій немає аналогів - {SEO-Магазин} модель "А", де зібрано 69 модулів, готовий адаптивний шаблон дизайну - Вам залишається тільки наповнити Інтернет-магазин своїми товарами. Ви можете безкоштовно отримати ліцензію на 14 днів та усе спробувати власноруч. Якщо немає часу та бажання заглиблюватися в тонкощі технічних налаштувань - доручіть усю роботу професіоналам та замовте розробоку Інтернет-магазину з нуля, у якій вже враховано та реалізовано усі Ваші задумки та фантазії. Ваш Інтернет-магазин буде красивим, характерним та унікальним обличчям Вашого бізнесу.

Але давайте повернемось до наших баранів, Вам потрібен модуль чи послуга обміну та синхронізації даних Вашого Інтернет-магазину з 1С:? Якщо Ви не великий профі в налаштуваннях, ми можемо зробити це самі. Про це, наскільки це кропітка робота, Ви зрозумієте, заповнюючи бриф.

Після того, як модуль для обміну та синхронізації даних Інтернет-магазину на OpenCart 3.0, ocStore 3.0 з 1С: правильно встановлено та налаштовано, Ви отримуєте:

  • Автономну роботу по обміну замовленнями одразу з кількох торгових точок;
  • Вивантаження з Інтернет-магазину контрагента, який брав участь в замовленні;
  • Можливість створення та оновлення дерева категорій номенклатури без вторинного вивантаження;
  • Можливість редагування товарів безпосередньо в 1:С, з автоматичним оновленням інформації на сайті
  • Можливість оновлювати номенклатуру у Вашому Інтернет-магазині без обов’язкового повторного вивантаження;
  • Вивантаження характеристик в атрибути;
  • Вивантаження залишків по товарам і окремо по складам;
  • Вивантаження залишки по товарам і окремо по складах;
  • Вивантаження атрибутів кожного товару;
  • Зрозумілий та прозорий облік, який буде відбуватися в одному місці за рахунок підвантаження цін та кількості товарів, що значно зменшує ручну працю;

Характеристики модуля для обміну даними між OpenCart 3.0, ocStore 3.0 и 1С:Підприємство усіх версій, де підтримується функція обміну даними.

Характеристики

 

Замість синхронізаційних файлів обмін прискорює завантаження архівного файлу

+

Для захисту використовується функція доступу до процесу переноса даних тільки з заздалегідь визначених IP-адрес

+

Використання SQL запитів користувачів до та після оновлення наявних товарів

+

Перенесення замовлень з Інтернет-магазину OpenCart 3.0 в 1С: по статусам замовлень (можливо обирати кілька статусів)

+

Перенесення замовлень за позначками (можна вручну проставити потрібні дані для вивантаження в 1С:) та можливість встановити обмеження на вивантаження за одну операцію передачі даних

+

Призначення статуса замовлення переноса в 1С:

+

Перенесення з Інтернет-магазину OpenCart 3.0 в 1С систематизованого товарного списку, який бере участь в замовленні

+

Перенесення з Інтернет-магазину OpenCart 3.0 в 1С інформації про клієнта, який здійснив замовлення

+

Перенесення приміток до замовлення (контактний номер телефону, ПІБ тощо)

+

Вивантаження розширеного приВыгрузка расширенної примітки до замовлення (телефон, ім’я, адреса, номер замовлення, коментар)

+

Налаштування статусу сповіщення покупців про зміну статусу замовлення

+

Вивантаження моделі товару в замовленні замість ІД номенклатури 1С