Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

7 кращих книг для фахівця з Інтернет-маркетингу

Професійний Інтернет-маркетолог вчиться не тільки на своєму досвіді, але й також на досвіді сотень тисяч інших фахівців. Для цього не обов'язково відвідувати майстер-класи та семінари, шукати особистої зустрічі з іменитими маркетологами. Досить лише прочитати книгу, яка містить корисні знання. Ця стаття ознайомить Вас з найбільш резонансними книгами, які корисні не тільки для маркетологів, а також можуть бути цікавими для ширшої аудиторії читачів, які цікавляться психологією, продажами, особистісним зростанням тощо.

Кращі книги для інтернет-маркетолога

Такі книги застерігають від найбільш типових помилок у веденні бізнесу, дозволяють дізнатися багато нового, показують шлях автора до успіху і досягнення цілей. Вам цікаво, як мозок реагує на гасла і візуальну рекламу? Ви знаєте, чому багато хто не може відмовитися від своїх звичок, і як це зумовлює їхню поведінку? Якщо Ви бажаєте знати, як передбачати тенденції сучасного ринку, все це можна дізнатися у популярних виданнях з маркетингу.

1.Мартін Ліндстром, "Buyology: Захоплююча подорож в мозок сучасного споживача"

Всі ми знаємо, чи хоча б припускаємо, що нашим вибором керує підсвідомість. Навіть якщо ми вважаємо, що свідомо зробили ті чи інші дії, це зовсім не так. Ця книга розповідає, що ж насправді діє на нашу підсвідомість, визначаючи наші покупки, перегляди реклами, кліки та замовлення.

Книга пояснює, чому деякі кампанії не працюють, не дивлячись на те, що видаються бездоганними, а менш перспективні кампанії при цьому приносять великі доходи. Використовуючи поради із цього видання, можна більш грамотно працювати над залученням клієнтів.

2. Віталій Мишляев, "iMarketing. Працюємо по системі

Це невелика, але корисна книга навіть для досвідчених маркетологів. Вона розглядає практично всі сфери Інтернет-маркетингу, включаючи лідогенерацю — маркетинговий прийом залучення клієнтів через контакти. Крім того, її автор керує відповідним напрямом у видавництві «Манн, Іванов і Фербер», що демонструє його кваліфікацію.

3. Чарлз Дахігг, "Сила звички. Чому ми живемо і працюємо саме так, а не інакше

Наша поведінка зумовлюється нашими звичками. Деякі з них виробилися недавно, деякі ми підтримуємо роками. Розуміння того, як звички впливають на дії людини, а, відтак, і її покупки, дуже важливе для маркетологів.

Книга дозволяє зрозуміти, наскільки важливі для нас є наші звички і до чого вони можуть призвести. Також вона дозволяє усвідомити, як великі компанії не підлаштовуються під звички клієнтів, а навпаки, створюють їх.

Що почитати інтернет-маркетологу поради NeoSeo

4. Рохіт Бхаргава, "Чи не очевидно. Як виявляти тренди раніше інших"

Якщо раніше підприємці були впевнені, що їхня індустрія протримається десятки років, зараз все важче передбачити розвиток подій. Звичні для нас галузі стають неактуальними, тоді як деякі стартапи за кілька років стають мільйонерами.

Можливість передбачати тренди є ключовою, якщо планується отримувати стабільні доходи за рахунок маркетингу і продажів. Ця книга розповість, як можна прогнозувати розвиток подій і використовувати для своєї користі.

5. Роберт Роуз, Джо Пуліцці, "Управління контент-маркетингом"

Ця книга навчить стратегічно мислити, коли мова йде про наповнення сайтів контентом. Підхід «потрібно більше статей» не є продуманим, важливо звернути увагу також на якість, зміст, цікавість/корисність для користувача тощо. Книга розповість, як грамотно використовувати контент для досягнення цілей.

7 книг для інтернет-маркетолога

6. Кім Чан, Рене Моборн, "Стратегія блакитного океану"

Світовий бестселер, який вчить пристосовуватися до конкуренції й перемагати з найменшими втратами. Це значно вигідніше, ніж боротися з уже існуючими компаніями, завдаючи шкоди обом сторонам. Книга розповість, як легко знаходити незайняті ніші для ведення бізнесу.

7. Ігор Манн, "Маркетинг без бюджету"

Книга від такого відомого підприємця, як Ігор Манн, буде корисною для компаній з обмеженим бюджетом. Багато стартапів взагалі починають з нуля, не маючи великого капіталу і джерел його отримання. Тому поради з книги надзвичайно допоможуть початківцям-ентузіастам, які прагнуть розвивати власний бізнес.

Умови на ринку, теорія і практика маркетингу постійно удосконалюються. Тому гравцям на ринку потрібно постійно поновлювати свої знання і поглиблювати підготовку. Читаючи поради іменитих маркетологів, вивчаючи нові технології ведення бізнесу, переймаючи позитивний досвід попередників, Ви завжди будете на крок попереду!

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]