Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Переїзд на швидкий хостинг. 3 причини терміново міняти існуючого хостинг-провайдера

Три роки тому на форумі одного хостинг-провайдера почався бунт. Причина була в тому, що той провайдер відверто скотився — техпідтримка не відповідала, сайти на хостингу падали кілька разів на тиждень, все гальмувало та лежало, люди втрачали гроші.

Закінчилася ця справа тим, що клієнти цього провайдера так нічого і не зробили — просто перетерпіли цей жах і, побоюючись змін, так і залишилися його клієнтами. Звичайно, вони трохи погомоніли, вимагали пояснень і виправлення помилок. Провайдер проігнорував ці вимоги, а користувачам довелося потерпіти ще раз. Всі залишилися при своїх — клієнти з повільними сайтами, які падають, хостер — з клієнтами, яких можна було доїти ще багато років.

Перенесення сайту на хостинг

Справа в тому, що люди просто не замислювалися про перенесення свого сайту на інший хостинг і тому мирилися з недоліками існуючого. Хтось думав, що це дорого, хтось — що це зламає оптимізацію, хтось — що займе багато часу.

Насправді все не так. Перенесення сайту на інший хостинг коштує недорого, займає до шести годин (у веб-майстра з прямими руками) та не погіршує оптимізацію. Якби люди з того форуму знали про це три роки тому, їм би не довелося миритися з огидними умовами хостера. Ну і втрачати клієнтів, гроші та місце у видачі не довелося б втрачати теж.

У цій статті розглянемо, коли необхідно змінювати хостинг і які будуть проблеми, якщо цього не зробити. Ще розповімо, що ви отримаєте після зміни хостингу, як ми переносимо сайти і скільки це коштує.

Коли пора міняти хостинг, 3 основні причини:

  • Коли хостинг працює повільно (застаріло обладнання)
  • Коли хостинг працює нестабільно (немає бажання інвестувати в нове обладнання)
  • Коли хостинг-провайдер погіршує умови в односторонньому порядку (розраховуючи на те, що ви тепер нікуди не підете)

Перенесення сайту інтернет-магазину на хостинг

Чому саме ці три пункти?

Повільний хостинг — це повільна загрузка вашого сайту. Коли сторінки довго завантажуються, ви втрачаєте відвідувачів і рейтинг у пошуковиків.

Нестабільний хостинг не може забезпечити нормальну роботу сайту — в результаті він постійно висить, техроботи на сервері проводять по півдня, а зайти в панель управління неможливо.

Хостинг-провайдер, який погіршує умови — це теж шлях в нікуди. Сьогодні вам підвищать ціну за місяць, завтра зроблять техпідтримку платною — очевидно, що далі буде тільки гірше.

Що буде, якщо не переїхати на новий хостинг вчасно

Є правило: кожна десята частина секунди забирає у вас 1% потенційних покупців або читачів. Якщо сайт завантажується не 4-5 секунд, а, наприклад, 7-8 — 30-40% відвідувачів закриють сторінку і підуть до конкурентів.

Пошуковики теж не люблять повільні сайти і якщо ваш сайт набирає мало балів в Google Pagespeed Insight, швидше за все, він скоро впаде у видачі.

Нестабільний хостинг — це теж проблеми з клієнтами та з пошуковими системами. Якщо ваш сайт вічно лежить, клієнти почнуть іти до конкурентів, а пошукові системи опустять рейтинг сайту. Логічно, що ви втратите прибуток і місце у видачі пошуковиків, що приведе вас до ще більших витрат на просування “з нуля”.

Хостер погіршив умови в односторонньому порядку просто тому що він може? Якщо не втечете від такого вчасно, хто знає, до чого ще додумаються ці генії. Можливо, змусять платити 50 доларів за одне звернення в саппорт або підвищать ціни в два рази — Чому б і ні? Такі випадки вже бували, так що якщо не хочете щоб хостер сів вам на шию, йдіть від нього вчасно.

Як ми переносимо хостинг і скільки часу це займе

  1. Налаштовуємо сервер. Це зазвичай займає близько трьох годин.
  2. Переносимо файли (ваш сайт) на новий сервер. Це швидше і займає одну годину.
  3. Тестуємо сайт на новому хостингу (щоб виключити можливі проблеми). Час — дві години.

Перенесення сайту інтернет-магазину OpenCart на хостинг

Що ви отримаєте в результаті і скільки це коштує

Ми переносимо сайти на інший хостинг за 6 годин. Вартість залежить від обраного тарифного плану. В результаті ви отримуєте швидкий і стабільний сайт, кращі показники в пошукових системах і зручну панель управління.

VPS/VDS хостинг на сервері з SSD, потужним процесором і великою кількістю оперативної пам'яті зменшить швидкість завантаження сайту до мінімуму. Це поліпшить поведінкові фактори та збільшить кількість клієнтів, які в лічені секунди отримають бажану сторінку. Такий хостинг не дасть вашому сайту впасти при напливі користувачів (або без нього).

Висока швидкість завантаження підвищить місце у видачі, тому що швидкі сайти, який отримують 90-100 балів в інструменті Google PageSpeed Insights, ранжуються краще. Досягти такого результату можна тільки з швидким хостингом.

А ще ви отримаєте ISPManager, одну з кращих панелей управління для сайту.

Швидкий перенесення сайту інтернет-магазину OpenCart на хостинг

Вона недорога — всього $4 в місяць. Вона проста — з інтуїтивним інтерфейсом і дійсно зручним управлінням. Вона функціональна — а якщо підключити додаткові модулі на кшталт захисту від DDoS-атак або антивіруса, її можливості взагалі вражають.

Що в підсумку?

Якщо є проблеми — переїжджайте. Не чекайте, що все налагодиться, тому що якщо будете чекати, то втратите рейтинг, витратите купу грошей на просування (знову!) і не отримаєте прибуток, який могли б отримати з нормальним хостингом.

Запам'ятайте: якщо хостинг поганий, потрібно просто перенести сайт на хороший.

В цьому немає нічого складного — зробіть замовлення, зачекайте кілька годин поки ми все зробимо, отримайте швидкий і стабільний сайт, як того очікують ваші клієнти та пошукові роботи!

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]