Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Послуга Інтеграції Інтернет-магазину на OpenCart з Bitrix24

В онлайн-торгівлі найефективнішим способом заощадити час і виграти якість у роботі вважається проведення інтеграції Інтернет-магазину з CRM. З її допомогою одним "пострілом" можна вбити відразу двох зайців.

Тільки в нашому випадку не вбити, а отримати:

  1. всю інформацію в одному місці. Більше не треба брати якісь дані з Бітрікс24, щось з Інтернет-магазину, і ліпити в одне ціле. Завдяки інтеграції все вже зроблено за Вас.
  2. як вже було згадано - час. В ручному перенесенні даних і нервових зривах через виправлення помилок вже не буде потреби. Вся інформація між CRM Bitrix24 та Інтернет-магазином на OpenCart буде автоматично синхронізуватися. Представили скільки часу у Вас з'явиться? Ну а тепер не просто мрійте, а приступайте до активних дій. Замовляйте послугу "Інтеграція Бітрікс 24 з сайтом на OpenCart" у веб-студії NeoSeo і отримаєте можливість реалізувати те, на що ніколи не вистачало часу.

Інтеграція інтернет-магазину на Опенкарт з Bitrix24

Що входить в налаштування інтеграції Бітрікс 24 з OpenCart

Проведення робіт для обміну даними між Bitrix24 та Інтернет-магазином можна розділити на 3 етапи:

  1. Перевірка адмінского доступу в системі. Ця задача Ваша. Перевірте, чи є у Вас доступ в систему Бітрікс24, оскільки не всім Інтернет-магазинам доступна можливість провести інтеграцію. Якщо Ви в числі щасливчиків, тоді переходьте до наступного пункту.
  2. Заповнення брифу. Цей етап також потрібно зробити Вам. І саме від нього залежать подальші дії фахівців NeoSeo. Ваше завдання - детально обдумати і вказати, що б Ви хотіли синхронізувати між Вашим Інтернет-магазином і CRM, яким чином це має відбуватися, які додаткові функціональності додати і т. п. Тільки після заповнення брифу, його вивчення нами і обговорення деталей з Вами, ми зможемо приступати до виконання завдання.
  3. Налаштування інтеграції з Bitrix24. За виконання цього етапу несуть відповідальність наші фахівці. В рамках послуги буде проведено:
  • встановлення програми "Інтеграція Бітрікс24 з сайтом на OpenCart" згідно стандартам NeoSeo.
  • після установки модуля проводиться налаштування підключення на стороні Bitrix24. Тобто на цьому етапі проводиться підключення з модулем CRM інтеграції.
  • внесення даних організації та відповідальної особи від Бітрікс24. З цього етапу вже можна проводити вивантаження замовлень. Але обмін даними можна буде здійснювати тільки після повного настроювання синхронізації відповідно до вимог замовника.
  • наступний етап - створення контактів, лідів і угод в системі Bitrix24. Для створення лідів необхідна реєстрація на сайті з використанням стандартних методів OpenCart. Угоди в Бітрікс створюються на основі замовлень авторизованих покупців. Якщо створення контактів було включено, то операціям в замовленні присвоюються контактні дані, які створюються на основі лідів. Якщо використовуються стандартні методи створення замовлення, то на кожний товар із замовлення створюється нова угода.
  • проведення тестового запуску синхронізації Інтернет-магазину OpenCart і CRM Bitrix24. Виходячи з отриманих результатів прописується завдання з періодичністю запуску основного обміну.

Послуга інтеграції сайту на OpenCart з Bitrix24

Які побажання до інтеграції Інтернет-магазину на OpenCart c Bitrix24 не були б вказані в брифі, команда NeoSeo постарається виконати завдання максимально швидко і якісно. Для запиту брифу пишіть нам на пошту info@neoseo.com.ua. А для ознайомлення з вартістю послуги переходьте за посиланням.

Замовляйте послугу інтеграції сайту на Опенкарт з Бітрікс і ми докладемо всі зусилля, щоб через декілька днів Ви вже насолоджувалися результатом.

Товари зі статті: