Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Комплексний
маркетинг
для просування
{SEO-магазину}

щоби збільшити
трафік та прибуток!

Розробляємо оптимальну стратегію просування:

  • Робимо аудит і вивчаємо ваш бізнес: нішу, ринок, конкурентів і якість проведеної роботи з пошукової оптимізації інтернет магазину

  • Узгоджуємо цілі і визначаємо ключові показники ефективності нашої діяльності (KPI): покупки через корзину, дзвінки менеджерам або це збільшення цільового трафіку на певний відсоток

  • Разом із KPI аналізуємо показники маржі бізнесу, а також CLV (життєвий цикл клієнта) і LTV (цінність клієнта за його цикл життя), оскільки показники CLV / LTV дають більш точне уявлення про те, коли і в яких розмірах варто очікувати повернення від інвестицій в маркетинг “вмикаючи” певні канали просування

Отримати ефективну стратегію!

Відгуки наших Клієнтів

Відмінна команда розробників. Роблять завдання будь-якої складності. До цього працював з багатьма компаніями, NEOSEO поки №1 в моєму рейтингу. Бажаю процвітання.

Роман Орлов

Одні позитивні емоції працюючи спільно з НеоСео. Дуже якісний сервіс, завжди на зв'язку. Допомогли вирішити безліч питань. Дуже цікаві, якісні модулі. В команді є фахівці в усіх напрямках. Після роботи з даною організацією немає ніякого бажання повертатися до фрілансерів чи до інших сумнівних фахівців. Сподіваюся ще на довгу і плідну роботу разом з НеоСео. Окремо відзначив би зручність роботи з співробітниками НеоСео. Через робочу зону дуже зручно вести діалоги і обговорювати будь-які завдання, що не зрівняється ні з якими скайп, аськами і іншими засобами зв'язку)) Завдяки НеОсео з'явилася впевненість в тому що якщо опинюся в глухому куті, знаю хто зможе прийти на допомогу

Дмитро Вотлий

Відмінна компанія! Всі професіонали, роблять швидко і важливо - якісно. Хоч і трохи дорожче звичайних компаній, але роблять так, що потім не треба переробляти або доробляти. Працюємо більше двох років - всім задоволені!

Віталій Карасенко

Хочу подякувати команді програмістів-розробників за створення сайту. Це наш третій сайт і нам є з чим порівнювати. Це чудові хлопці, які знають що роблять. Виконають будь-які бажання замовника, завжди підкажуть, що замовнику буде дійсно корисним, а чим можна знехтувати. У підсумку виходить дуже якісний продукт, де легко працювати, як користувачу, так і адміністратору. Зі свого боку можу дати найкращі рекомендації всьому колективу компанії НеоСЕО

Ігор Талько

Величезна подяка програмісту Олександру, який слідував всім домовленостям і здавав всі доопрацювання нашого сайту в термін і з величезним професіоналізмом. Бажаю успіхів і процвітання в роботі!

Ірина Кліщ

Працюю з даною компанією декілька місяців. Все доволі чудово ніяких проблем чи спірних моментів не виникає = робота робится завжди вчасно, якісно. Ціни цілком адекватні. Дуже кваліфіковані спеціалісти = люба моя проблема вирішуєтся. Рекомендую всім дану компанію.

Саша Довганюк

Ну скажу, что очень качественный продукт. Поддержка тоже на высоком уровне. Не один проект запущен с модулями для opencart, и надеюсь еще не один будет

Denys Izviekov

Придбав модуль "Синхронізація з 1С" - модуль просто супер! Працює на всі сто, на відміну від безкоштовних. Тех. підтримка була досить швидка. Не перший модуль який купую в НеоСЕО - і вкотре переконуюся в опрацьованості і якісність модулів! Дякую вам за вашу роботу!!!

Сергій Кушниренко

С самого начала работы, с первого письма, понравилось сотрудничество с командой ребят. Приобретал модуль для синхронизации OpenCart с МойСклад. Необходимо было время для настройки, понять что и как работает. Ребята предоставили пару недель тестовой лицензии. За что большое спасибо. Учитывая что использую OcStore и стороннюю тему, модуль стал сразу корректно. В результате приобрёл постоянную лицензию. Поддержка всегда оперативно отзывалась на мои вопросы, помогала, что показывает сервис компании. Уже не первый модуль NeoSeo, который использую. Планирую работать с ребятами и дальше по остальным услугам. И учитывая предыдущий опыт, уверен, что качество услуг будет на высоте!

Gena Lavronenko

Работаю с модулями веб-студии почти два года. Устанавливала себе Ю NeoSeo Обмен 1С, Отзывы покупателей, Резервные копии. Особенно хочется отметить модуль Обмен 1С - он помог нам наконец соединить наш 1С с сайтом, хотя структура товаров была очень не простая. Так же всегда шли навстречу и если требовалось оперативно обрабатывали/ настраивали модули под наши конкретные нужды. Работала с Александром и Олей.

Saida Gubjoko

В целом, работой команды довольна – проект завершили: НеоСео первел магазин 4-yoga с устаревшей платформы на opencart. Недостатки: были несоблюдение сроков и небыстрые ответы на запросы. Достоинства: соблюдение всех(кроме сроков:)), даже устных , договоренностей, терпение , дружелюбность, профессионализм. Отдельно хочется удивиться тому, что менеджеры по продаже могут не отвечать на письма на всех этапах работы, включая, предпродажный.

Helena Neshcheret

Відмінна команда, завжди приходять на допомогу в разі необхідності, дохідливо пояснюють якщо десь не так налаштовані модулі для опенкарт, та й модулі самі зроблені на високому рівні., Задоволений і рекомендую

Константин Русовський
Читати всі відгуки на Facebook
Що лежить в основі
розвитку і просування
Інтернет-магазинів?

Постійно працювати над залученням нового покупця з ще не активованих джерел

Z швидкого цільового трафіку, щоб продавати вже через тиждень. Контекстна реклама (PPC), ремаркетинг, ретаргетінг в пошуку і соціальних мережах, прайсагрегатори і маркетплейси.

Зменшувати вартість залучення покупця з платних джерел.

Зосередитися на якісному наповненні Інтернет-магазину і пошуковій оптимізації під середньо і низькочастотні запити користувачів з тим, щоб отримувати безкоштовні переходи з пошукових систем (SEO).

Безперервно працювати над збільшенням відсотка конверсії і збільшувати дохід з одного покупця.

Регулярно аналізувати результати проведеної роботи, щоб вносити обґрунтовані корективи..

Регулярний моніторинг роботи сайту та менеджерів з продажу Інтернет-магазину.

Просування інтернет-магазину - навіщо це потрібно і що про це треба знати

Уявіть умовного Олега, який вирішив зробити собі інтернет-магазин. Він заплатив розробникам і дизайнерам і отримав крутий сайт, майже як у Розетки. Замовив товар, орендував склад - все як треба.

Через місяць він зробив один-два продажі, посварив програмістів, плюнув на цю справу та повернувся в свій павільйон на ринку. Там все простіше - стій і продавай, люди по-любому будуть проходити повз і щось купувати.

В умовного Олега була одна, цілком реальна, помилка: він забув про просування свого магазину. В офлайні досить орендувати або купити приміщення в людному місці, але з інтернет-магазинами все по-іншому.

В інтернеті не можна обійтися без просування. Хтось розуміє це раніше, хтось пізніше - але рано чи пізно, до цього приходять всі.

Буде набагато краще, якщо ви прийдете до цього якомога раніше. В ідеалі, варто задуматися про просування ще до розробки, коли вибираєте собі людей, які будуть робити вам сайт. Якщо зробите так, не втратите час і відразу вийдете на хороший рівень відвідуваності та прибутку.

Крім цього, ви виділитеся на тлі своїх конкурентів, якщо поквапитеся з просуванням. Люди часто забувають про розкрутку сайту, так що якщо ви про це не забудете і зробите все правильно, є шанс об