Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Модуль Інформаційне повідомлення для Інтернет-магазинів на OpenCart

Версiя 5

3 3776 Кількість продажів: 69

Інформація про модуль
Відразу після оформлення замовлення Ви зможете завантажити ліцензію і файли модуля в Особистому кабінеті

Модуль Информационное сообщение, Веб-студия, NeoSeo

Є повідомлення, які хочеться (або необхідно) сказати всім, все і відразу. Наприклад, привітати з Новим роком, оголосити про цікаву акцію або, навпаки, попередити про тимчасові роботи на сайті. Модуль «Інформаційне повідомлення» від NeoSeo зробить це все замість Вас – тільки правильно налаштуйте!

Даний модуль входить в базовий пакет розробки {SEO-Магазин}, "Модель А" скачуй, встановлюй, налаштовуй! Ми включили його і в "Модель Б” – якщо вам хочеться тільки заплатити гроші і довірити налаштування професіоналам. 

Шапка сайту – місце на сторінці, яке проглядається більше всього, адже традиційно ми вивчаємо її зверху вниз. Ви зможете самі налаштувати вид повідомлення під тему оформлення свого Інтернет-магазину, а покупець зможе закрити його, як тільки вникне в суть інформації.

Цей модуль простий і зрозумілий в установці, інструкції знаходяться у файлі readme.txt, який з'явиться після розпакування модуля з архівного файлу.

Якщо Ви не дуже впевнені в тому, який саме дизайн «Інформаційного повідомлення» підійде Вашому Інтернет-магазину, ми адаптуємо верстку для Вас абсолютно безкоштовно!

 

Додаткові переваги модуля
  1. Підтримка багатомовності.
  2. Можливість покупцем закрити повідомлення.
  3. Можливість налаштування оформлення повідомлення.

Даний модуль працює на OpenCart 2.1.х, 2.3.x. Якщо вам потрібен модуль для версії 3.0 - будь ласка, вам сюди