Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Модуль YouTube-відео в картці товару для OpenCart 2.1, 2.3

Версiя 7

2952 Кількість продажів: 59

Інформація про модуль
Відразу після оформлення замовлення Ви зможете завантажити ліцензію і файли модуля в Особистому кабінеті

З кожним днем відеоконтент в Інтернеті стає все популярнішим і популярнішим, і використання такого формату для продажу в Інтернет-магазинах буде корисним як для власників бізнесу, так і для їх клієнтів.

Для перших відеоконтент допоможе збільшити впізнаваність свого магазину, залучити нових людей і тим самим збільшити відсоток конверсії. Другим, в свою чергу, відео огляди товарів, наприклад, допоможуть краще оцінити товар, зважити всі за і проти і прийняти рішення про покупку. Адже куди краще подивитися як товар лежить в руці, сидить на тілі (якщо це одяг) і т.д. на відео, ніж на фото.

Модуль "Відео в товарі" для Інтернет-магазину на OpenCart v 2.1.x, 2.3.x, ocStore v 2.1.x, 2.3.x і {SEO-магазин} дозволить Вам розмістити відео з YouTube в картці товару, а саме в списку мініатюр фотографій.

Як вже говорилося раніше, розміщення відео в товарній картці допомагає збільшити продажі. Це потужний інструмент, який дозволить Вам з кращого боку піднести всі переваги того чи іншого товару, мотивуючи Клієнта здійснити покупку.

 

Відеоогляди приносять цілий ряд переваг для Інтернет-магазину:

  • поява ще одного джерела залучення аудиторії;
  • зростання трафіку з YouTube;
  • збільшення відсотка конверсії;
  • зростання середнього чека;
  • залучення додаткового трафіку з органічної видачі за рахунок появи вашого відео в результатах пошуку;
  • зручність для покупця в магазині;
  • зростання лояльності Клієнтів.

За допомогою нашого модуля ви зможете користуватися всіма цими перевагами, розмістивши відеоогляд в картці товару. Функціонал нашого програмного рішення дозволить виводити і програвати відео замість зображення прямо у Вас на сайті, а в мініатюрі воно буде відображатися у вигляді обкладинки із позначкою відтворення відео, яку Ви також можете самостійно вибрати в налаштуваннях модуля.

Наявність відео оглядів на товари - відмінна риса якісних Інтернет-магазинів. Оформляйте ліцензію на модуль і ставайте авторитетнішими в очах своїх Клієнтів, які віддячать Вам великою кількістю покупок.