Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Архівний товар для OpenCart 2.1, 2.3

Версiя 20

3 7880 Кількість продажів: 210

Інформація про модуль
Відразу після оформлення замовлення Ви зможете завантажити ліцензію і файли модуля в Особистому кабінеті

У кожного Інтернет-магазину, після певного терміну роботи, трапляється таке, що якийсь товар може закінчитися, він може більше не випускатися виробником, або ж він був сезонним. Відповідно, ви більше його не продаєте. Але що ж робити зі сторінкою товару в такому випадку? Деякі власники Інтернет-магазинів просто видаляють сторінку, чого робити не рекомендується. Якщо Ви просто видалите сторінку товару, то у Вас на сайті будуть з'являтися 404-сторінки (сторінка не знайдена), або по-іншому, биті посилання, які не дуже "люблять" Google і Яндекс. Вирішувати цю проблему через 301-редирект теж не кращий варіант.

Для вирішення такої проблеми веб-студія NeoSeo розробила модуль для Інтернет-магазину на OpenCart, ocStore і {SEO-Магазин} під назвою "Архівний товар", який як досвідчений бібліотекар допоможе навести порядок в базі товарів.

Цей модуль буде дуже корисним в управлінні Інтернет-магазином, ну, а якщо Ви тільки плануєте створити своє Інтернет-підприємство, ми рекомендуємо зробити це самостійно за допомогою нашої розробки {SEO-Магазин} модель А або ж замовити створення професійного Інтернет-магазину "під ключ".

Як працює модуль "Архівний товар"?

Сторінка товару може бути корисною для Вашого магазину навіть, якщо Ви цей товар вже не продаєте. Чому? Швидше за все ця сторінка вже проіндексована пошуковими системами і має певну посилальну вагу, яка можна передати сторінкам з іншими товарами. Також можливо, що на цей товар посилаються з інших ресурсів, тому не варто видаляти такі сторінки, а краще їх архівувати. У разі архівації товар не буде відображатися в категоріях, але все ще буде доступний при переході по прямому посиланні.

За допомогою модуля "Архівний товар" для магазину на OpenCart, ocStore і {SEO-Магазин} в картці товару розміщується мітка "Архів", а нижче Ви зможете виводити список схожих товарів, які можуть зацікавити потенційного покупця.

Даний модуль дуже корисний з боку внутрішньої SEO-оптимізації, адже заархівовані товари все так же зберігаються в базі даних сайту, що допоможе уникнути дублів інформації, попередити проблему виникнення битих посилань, а також налаштувати перелинковку для перенесення посилального ваги на сторінки з новими товарами.

У потенційного Клієнта не виникне відчуття, що у Вас маленький асортимент, адже в кожній архівній картці товару будуть посилання на схожі товари, і замість одного шуканого, Клієнт отримає чотири рекомендовані і з великою ймовірністю захоче їх переглянути. Якщо він навіть нічого і не купить, так по сайту побродить, що, в принципі, теж непогано.

Додатковим плюсом модуля "Архівний товар" для магазину на OpenCart, ocStore і {SEO-Магазин} є можливість заархівувати цілу категорію товарів і, при необхідності, повернути товарам, які знаходяться в архіві, активний статус.

Все ще сумніваєтеся, чи потрібен вашому Інтернет-магазину даний модуль? Щоб відкинути сумніви, скористайтеся безкоштовною тестовою ліцензією і переконайтеся в перевазі наявності цього інструменту в своєму арсеналі.

Додаткові переваги модуля
  1. Архівні товари не відображаються в категоріях на сайті.
  2. Збереження посилання на архівний товар, але інформація про товар відображається лише при прямому переході з пошукової системи.
  3. Збереження товару в базі даних сайту, що виключає дублі в артикулах і товарах.
  4. Збереження посилальної маси.
  5. Можливість запропонувати клієнтам схожі товари, посилання на які можна вказати в налаштуваннях модуля. В результаті, в картці архівного товару будуть виводитися пропозиції "Схожі товари".
  6. Можливість запропонувати клієнтам категорії, які містять схожі товари.
  7. Можливість привласнити категорії статус "архівної". При цьому, в настройках модуля можна вказати редірект на схожу категорію.

Даний модуль працює на OpenCart 2.х. Якщо Вам потрібен модуль для версії 3.0 - будь ласка, Вам сюди

Ви купуєте:

Вартість ліцензії:
299 грн. 125 грн.
(+1 бонусних баллiв)

(на один домен, безстроково, поновлення безкоштовно)

Ліцензія на модуль:

Безкоштовно на
14 днів

Всього до оплати:

[ на 1 домен, безстроково, оновлення безкоштовно ]

Вартість настройки модуля "під ключ"
Назва роботи
1
У мене OpenCart або її збірки:
Російська збірка / ocStore