Багатьом знайома ситуація, коли на товар йде знижка, і встояти перед спокусливою ціною дуже важко, а тому відразу хочеться купити даний товар. А коли вигода подвійна, то багато зовсім втрачають голову.

Говорячи про подвійну вигоду ми маємо на увазі комплекти товарів. В Інтернет-магазині це відносно нова фішка, яка працює краще будь-якої акції. Якщо не вірите, встановіть пробну версію модуля комплектів товарів "Разом дешевше" для OpenCart 3.0 і переконайтеся самі (якщо вам потрібен модуль комплектів товарів на OpenCart 2.1.x чи 2.3.x, переходьте за посиланням). Безкоштовна ліцензія буде доступна для користування протягом 14 днів, після закінчення якої зможете замовити повну версію на сайті NeoSeo або написавши нам на електронну пошту info@neoseo.com.ua.

Як працюють комплекти товарів в магазині

Уявіть собі, що ви хочете купити штани, і, знайшовши модель, яку шукали, побачили, що до них ще пропонується сорочка і піджак. Разом все це дуже стильно і красиво виглядає і ви самі ніколи б не додумалися поєднати ці речі. Більшість відвідувачів задумаються, чи варто купувати тільки одну річ, чи краще придбати весь комплект і виглядати як з обгортки. Тому товари в комплекті оцінюються як свого роду консультант по дизайну (якщо мова про одяг, декор тощо) або помічник в підборі додаткових товарів, які додаються до розглянутого товару.

Завдяки модулю комплектів товарів "Разом дешевше" для Інтернет-магазинів для OpenCart 3.0. ви маєте можливість:

  • легко створювати неограниченное число комплектуючих товарів;
  • включить в комплект от двух