А у нас почалася чорно-п`ятнична лихоманка, детальніше...

Створення швидкого інтернет-магазину, експрес-пропозиція за 300$ (7999 грн.)

Дана експрес-пропозиція по розробці швидкого інтернет-магазину базується на використанні власних програмних продуктів на основі платформи з відкритим кодом CMS OpenCart 3.0 версії (офіційне джерело тут: www.opencart.com)

1. За основу беремо поліпшену і адаптовану під наш ринок OpenCart 3.0 версія NeoSeo

2. На основу ставимо збірку з 24 модулів від NeoSeo  – базове розширення функціоналу

3. Далі встановлюємо і налаштовуємо найшвидший шаблон для OpenCart 3.0-FireStore, який забезпечує легкий сучасний дизайн. Шаблон розроблено на основі останніх технологій з урахуванням вимог Google по mobile first, завдяки чому демонструє найвищу швидкість завантаження сторінок на мобільних пристроях.

Вартість всіх робіт (перераховані нижче) по створенню інтернет-магазину разом з усіма ліцензіями на програмні продукти – 7999 грн. (300$)

На малюнках нижче показано швидкість завантаження сторінок, яку ми досягли, використовуючи останні технології в розробці шаблону для дизайну інтернет-магазину. Ви отримаєте сучасний швидкий інтернет-магазин, який полюблять покупці і Google.

bally-pejdzh-spid-mob bally-pejdzh-spid-desk

 

Шановні Клієнти,

ми розробили дану пропозицію, щоб кожен бажаючий отримав:

 1. Швидкий старт в онлайн-бізнес (ви отримаєте готовий для наповнення товарами інтернет-магазин всього за 5 робочих днів). Вам не потрібно вивчати 100 сторінок інструкцій! Ви заповнюєте короткий бриф, а Ми робимо всі налаштування магазину рівно так, як там зазначено. Вам залишиться додати свої товари," включити " рекламу і почати продавати. Послуги наповнення інтернет-магазину або налаштування реклами Google Shopping ви можете замовити у нас за спеціальною ціною.
 2. Недорого – Ви отримаєте вже повністю налаштований на хостингу готовий для наповнення товарами інтернет-магазин на безпечному https-протоколі, всього за 7999 грн.

 

Чому так дешево?

Зізнаємося без зайвої скромності, ми дуже добре попрацювали попередні 7 років, щоб сьогодні у нас була можливість використовувати свою версію OpenCart 3.0, свій найшвидший у світі! шаблон, свою Збірку з 24 модулів (за запитом можемо використовувати і Збірку"1C OpenCart 3.0") і звичайно, нашу дружну Команду, щоб:

а) Максимально спростити і прискорити процес розробки базового інтернет-магазину на основі розробленого нами програмного коду модулів і дизайну (ми нікому нічого не платимо, використовуємо тільки власні програмні продукти);

б) Максимально оптимізувати процес комунікації з клієнтом, звести його до необхідного мінімуму. Жодних погоджень ТЗ. Ніяких довгих "зідзвонів", чатів, переговорів та іншого. Всього 2 дії:

1) Ви нам передоплату і заповнений бриф.

2) ми Вам налаштований по брифу інтернет-магазин, який розміщений вже на хостингу з безпечним протоколом передачі даних. Наповнюйте своїм товаром і починайте продавати!

Які роботи будуть проведені в рамках даної пропозиції і як відбувається процес?

 1. Ви звертаєтеся в наш Telegram-чат і просите бриф або клікніть, перейдіть за посиланням і скопіюйте його ось тут:
 2. Оплачуєте послугу в розмірі 100% передоплати (7999 грн.), працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами, будь ласка, запросіть реквізити для оплати в нашому Telegram-чаті).
 3. Заповнюєте бриф в Google Docs, відправляєте посилання на документ в наш Telegram-чат.
 4. За наступні 5 робочих днів ми:
 • створюємо для Вашого проекту аккаунт у хостинг-партнера компанії NeoSeo, компанії HOSTIQ, купуємо у них хостинг і встановлюємо на нього всі перераховані вище програмні продукти власної розробки;
 • оплачуємо перший місяць хостингу (180 грн.), передаємо вам доступи, щоб ви контролювали і здійснювали всі наступні оплати;
 • налаштовуємо інтернет-магазин на цьому хостингу;
 • виконуємо налаштування магазину згідно з вказаними в брифі даними;
 • налаштовуємо відправку індивідуальних шаблонів листів при покупці товару на тестову пошту адміністратора магазину (пошту створюємо самі, доступи до неї теж передаємо);
 • налаштовуємо зазначені в брифі методи оплати і доставки;
 • проводимо тестування сайту, наповнюємо магазин демо-товарами (5 од.);
 • записуємо відео з демонстрацією екрану, де покажемо повний шлях Покупця від моменту його потрапляння на головну сторінку закінчуючи оформленням замовлення, а також продемонструємо як додавати нові товари, як створювати товарні категорії і мега-меню;
 • передаємо в нашому Telegram-чаті дані доступів до хостингу, до адміністративної частини сайту і до пошти, щоб ви продовжили роботи по його наповненню.
 • як вже говорили вище, ви наповнюєте," включаєте " рекламу, отримуєте покупців і, якщо все робите правильно, то і профіт :).

ПП

 1. Хто зможе допрацьовувати мій магазин, тільки НЕОСЕО?

Ні, всі компоненти: OpenCart 3.0, FireStore і Збірка24 розроблені з відкритими контролерами (відкритий код), таким чином, ви зможете залучати до доопрацювань будь-яких фахівців.

 1. Чи можна пізніше замовити й інші роботи, і як відбувається процес?

Так, звичайно ж Ви зможете завжди залишатися з нами на зв'язку і замовляти потрібні вам роботи в плані наповнення з прайс-листів, налаштування реклами, додавання додаткового функціоналу, наприклад, інтегрувати замовлення з Новою Поштою або отримувати онлайн оплату за товар за допомогою сервісу Liqpay від ПриватБанкупошукового просування в Google (SEO або PPC), а також будь-які послуги технічної підтримки, які не увійшли в дану пропозицію.

Всі умови надання додаткових послуг розписані на нашому сайті за посиланнями вище.

 1. Чи є у вас безкоштовна / платна підтримка?

Так, є. Безкоштовна інформаційна підтримка надається через форум https://OpenCartMasters.com, а індивідуальну, платну підтримку з будь-яких питань, можна купити тут: https://neoseo.com.ua/uk/tehnicheskaya-podderzhka-internet-magazinov-opencart#zakazat-platnuyu-podderzhku

 1. Що робити, якщо мені дана пропозиція не зовсім підходить, мені потрібно більше робіт, наприклад, обмін даними з 1С: Підприємство?

Варіантів всього два:

 1. Ви берете цю пропозицію за основу і пізніше замовляєте потрібні вам роботи.
 2. Напишіть нам в Telegram-чат, "Хочу індивідуальну розробку інтернет-магазину, мені потрібно, щоб...тут продовжите, що саме потрібно зробити). Наші менеджери розкажуть про все детально, а при необхідності організують ZOOM-консультацію.

Що робити, якщо у мене вже є хостинг? Ви можете все зробити на моєму, вже оплаченому хостингу?

Ні, в дану експрес-пропозицію не входить послуга розробки або перенесення сайту на ваш хостинг, та навряд чи Ваш хостинг підійде. Всі процеси в нашій компанії оптимізовані під хостинг нашого Партнера, не намагайтеся заощадити 180 грн. на якості роботи магазину і на ваших продажах. Але якщо Вам все-таки дуже потрібно, ви можете замовити дану послугу додатково, вона оплачується за фактом витраченого часу за вартістю 690 грн./година.

 1. Які переваги замовлення швидкого інтернет-магазину у веб-студії?

Переваг дуже багато, назвемо ключові моменти за якими рекомендуємо порівнювати пропозиції від різних веб-студій:

 1. Ви отримуєте свій власний інтернет-магазин за разову оплату. Ніяких щомісячних або щорічних оплат.
 2. Ви отримуєте інтернет-магазин і всі програмні продукти NeoSeo у свою власність. На відміну від SaaS-платформ, наприклад, Продавай24, Prom, WIX, Shopify, ХОРОШОП і т.д. При необхідності ви його зможете продати, подарувати і робити з ним все, що Вам завгодно, нічого і ні з ким не погоджуючи.
 3. Ви отримуєте інтернет-магазин, який розроблений на дуже популярній платформі з відкритим кодом. Для вас, як для власника означає свободу розвитку, велику кількість недорогих фахівців і величезний ринок готових модулів (більше 10000 шт.), шаблонів і т. д. всього по світу, згідно з офіційними джерелами на CMS OpenCart створено більше 342 000 інтернет-магазинів. Повірте, розробляючи інтернет-магазин на CMS OpenCart, ви ніколи не залишитеся без підтримки, а тисячі питань вже отримали свої відповіді на форумі https://opencartmasters.com