Експрес-пропозиція по розробці швидкого інтернет-магазину за 5999 грн. деталі акції...

Створення швидкого інтернет-магазину, експрес пропозиція за 5999 грн.

Пропозиція по розробці інтернет-магазину на основі зв’язки:

1. CMS OpenCart 3.0 версия NeoSeo – платформа

2. Збірка з 24 модулів від NeoSeo – розширення функціоналу

3. Найшвидший шаблон FireStore 3.0 – дизайн

Акція до 01.08.2021 р., вартість усіх робіт по створенню інтернет-магазину разом зі всіма ліцензіями на програмні продукти: 5999 грн.

На малюнках нижче продемонстровано швидкість роботи інтернет-магазину по тестам Google. Ви отримаєте сучасний швидкий сайт.

bally-pejdzh-spid-mob bally-pejdzh-spid-desk

 

Шановні клієнти,

ми розробили дану пропозицію, щоб кожен бажаючий отримав:

 1. Швидкий старт в онлайн-бізнес (ви отримаєте готовий для наповнення товарами інтернет-магазин всього за 5 робочих днів).
 2. Недорого – ви отримаєте вже повністю налаштований на хостингу готовий для наповнення товарами інтернет-магазин на безпечному https-протоколі, всього за 5999 грн.

Ви заповнюєте бриф, а Ми виконуємо усі налаштування магазину рівно так, як там зазначено. Вам залишиться додати свої товари, “увімкнути” рекламу і почати продавати (ці послуги можна замовити додатково).

Чому так дешево?

Ми дуже добре попрацювали попередні 7 років і сьогодні у нас є можливість використовувати свою версію OpenCart 3.0, свій швидкий шаблон дизайну, свою Збірку із 24 модулів та швидку Команду, щоб:

а) Максимально спростити і прискорити процес розробки базового інтернет-магазину на основі нами розробленого програмного коду модулів і дизайну (нікому нічого не платимо);

б) Максимально оптимізувати процес комунікації з Клієнтом, звести його до необхідного мінімуму. Ніяких узгоджень ТЗ. Ніяких “зідзвонів”, чатів, переговорів та іншого. Всього дві дії:

1) Ви нам передоплату та заповнений бриф.

2) Ми вам налаштований по брифу магазин вже на хостингу з безпечним протоколом передачі даних.

Які роботи будуть проведені в рамках даної пропозиції і як відбувається процес?

 1. Ви звертаєтесь в наш Telegram-чат і просите бриф або клікніть та скопіюйте його ось тут:
 2. Оплачуєте послугу в розмірі 100% передоплати (5999 грн.), запитайте реквізити для оплати у Telegram-чаті).
 3. Заповнюєте бриф в Google Docs, надаєте посилання на документ в наш Telegram-чат.
 4. За наступні 5 робочих днів ми:
 • створюємо для вашого проекту аккаунт у хостинг-партнера компанії NeoSeo, компанії HOSTIQ, купляємо у них хостинг і встановлюємо на нього OpenCart 3.0, Збірку 24 та найшвидший шаблон FireStore 3.0
 • оплачуємо перший місяць хостингу і передаємо вам доступи, щоб ви контролювали і здійснювали всі наступні оплати
 • налаштовуємо інтернет-магазин на цьому хостингу;
 • виконуємо налаштування магазину згідно із зазначеними в брифі даними;
 • налаштовуємо відправку індивідуальних шаблонів листів при купівлі товару на тестову пошту адміністратора магазину;
 • налаштовуємо методи оплати та доставки;
 • проводимо тестування сайту, наповнюємо магазин демо-товарами (5 од.);
 • записуємо відео з демонстрацією екрану, де покажемо повний шлях Покупця від моменту його попадання на головну сторінку, закінчуючи оформленням замовлення, а також продемонструємо, як додавати нові товари, як створювати товарні категорії та мега-меню;
 • передаємо у нашому Telegram-чаті дані доступів до хостингу і до адміністративної частини сайту, щоб ви продовжили роботи по його наповненню і залученню перших покупців.

ПП

 1. Хто зможе допрацьовувати мій магазин, тільки НЕОСЕО?

Ні, не тільки ми, оскільки всі програмні компоненти: OpenCart 3.0, FireStore та Збірка24 розроблені з відкритими модифікаторами (відкритий код), таким чином, ви зможете залучати до робіт будь-яких фахівців.

 1. Чи можна пізніше замовити й інші роботи, та як відбувається процес?

Так, звичайно ж ви зможете завжди залишатися з нами на зв'язку і замовляти потрібні вам роботи в плані додавання додаткового функціоналу, просування (SEO чи PPC), а також будь-які послуги технічної підтримки, які не увійшли до цієї пропозиції.

Всі умови надання додаткових послуг розписані на нашому сайті за посиланнями вище.

 1. Чи є у вас безкоштовна / платна підтримка?

Так є. Безкоштовна інформаційна підтримка надається через форум https://OpenCartMasters.com, а індивідуальну, платну підтримку з будь-яких питань, можна купити тут: https://neoseo.com.ua/tehnicheskaya-podderzhka-internet-magazinov-opencart#zakazat-platnuyu-podderzhku

 1. Що робити, якщо мені дана пропозиція не зовсім підходить, мені потрібно більше робіт, наприклад, обмін даними з 1С:Підприємство?

Варіантів всього два:

 1. Ви берете цю пропозицію за основу і пізніше дозамовляєте потрібні вам роботи.
 2. Написати нам в Telegram-чат, “Хочу індивідуальну розробку інтернет-магазину, мені потрібно, щоб...і продовжіть, що саме вам ще потрібно. Наші менеджери розкажуть про все детально, а при потребі організують ZOOM-консультацію.
 1. Що робити, якщо у мене вже є хостинг? Ви можете все зробити на моєму, вже оплаченому хостингу?

Ні, у цю експрес пропозицію не входить послуга розробки чи переносу сайту на ваш хостинг. Ви можете замовити таку послугу додатково, вона оплачується по факту затраченого на її виконання часу по вартості 590 грн./год.