Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Швидке перемикання з адмінки на вітрину - модуль для OpenCart 3.0

Версiя 11

1438 Кількість продажів: 15

Інформація про модуль
Відразу після оформлення замовлення Ви зможете завантажити ліцензію і файли модуля в Особистому кабінеті

Редагування інформації в різних розділах Інтернет-магазину - дуже відповідальна місія, адже Ви, можна сказати, працюєте з особою сайту. Завжди може трапиться таке, що Ви десь не помітили, що не закритий HTML- тег (якщо мова йде про роботу зі статтями) або ж неправильно були обрані картинки в картці товару, але побачити Ви це зможете тільки після збереження змін.

Наш модуль "Швидке перемикання з адмінки на вітрину" для Інтернет-магазину на OpenCart 3.x, ocStore 3.x і {SEO-магазин} допоможе в один клік переходити з адмінки на сайт і назад, щоб побачити ці самі зміни і відразу ж знайти помилки, які потребують правки. Це заощадить купу часу за рахунок того, що Вам більше не доведеться шукати статтю або картку товару на сайті, а досить просто натиснути на посилання. Після установки модуля у Вас з'явиться додаткові посилання для переходу:

В адміністративній панелі:

 1. в список категорій;
 2. в список товарних позицій;
 3. в список виробників;
 4. в список статей;
 5. на сторінку редагування категорії;
 6. на сторінку редагування товару;
 7. на сторінку редагування виробника;
 8. на сторінку редагування статті;

На вітрині:

 • на сторінку категорій;
 • на сторінку виробників;
 • на картку товару;
 • на інформаційні сторінки;

ВАЖЛИВО! Посилання на сайті видно тільки після авторизації з правами адміністратора.

Якщом Ви контент-менеджер, або хоч трохи займалися розміщенням і редагуванням інформації у Вас на сайті, значить Вам знайоме, як це - постійно шукати статтю, в якій Ви зробили зміни. Здається, що нічого стомлюючого в цьому немає, але якщо Вам потрібно змінити десяток товарних карток, то вже на п'ятій це неабияк набридне. Наш модуль за свою скромну ціну позбавить Вас від такої потреби і зробить Вашу роботу зручнішою. Оформляйте ліцензію та оцініть всі принади роботи з продуктами від NeoSeo.

Ви купуєте:

Вартість ліцензії: