Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Менеджер акцій (знижок і подарунків) - Модуль акцій для OpenCart 3.0

Версiя 17

1088 Кількість продажів: 13

Інформація про модуль
Відразу після оформлення замовлення Ви зможете завантажити ліцензію і файли модуля в Особистому кабінеті

Акції! «Чорна п'ятниця», «Подарунок до дня народження», «Передноворічний розпродаж», «8-е Березня для Неї» ... Ви то точно знаєте, чим заманити клієнтів. А NeoSeo знає, як позбавити Вас від багатогодинних налаштувань і нікому не потрібних помилок.

Все просто - встановили, налаштували, користуєтеся!

Завдяки модулю "Менеджер акцій" Ви зможете створювати акційні пропозиції з прив'язкою до необхідних товарів. Перейшовши на сторінку акції, Ваш Клієнт (особливо потенційний) моментально отримає інформацію різними способами - цікавий заголовок, текст, міні-опис, яскравий банер. Він відразу зрозуміє, що тут продають щось особливе і необхідне саме йому.

Всередині модуля "Менеджер акцій" від NeoSeo Ви зможете самостійно налаштувати термін дії акції, поставити спеціальний лічильник, який буде відраховувати час і дні до кінця пропозиції. Вам не доведеться блукати по адміністративній панелі в пошуках тієї чи іншої акції, оскільки всі вони будуть відображені в одному місці - на сторінці модуля. До того ж, акції можна відновлювати, і це дуже зручно.

Згадайте передноворічні розпродажі - ну хіба в таку «гарячу» пору є зайві години для підбору акційного банера, розрахунку знижок або обліку клієнтів? Модуль NeoSeo «Менеджер акцій» зробить все це сам, а Ви потім просто ще раз переконайтеся, що грамотно спланована маркетингова стратегія приносить багато. Багато багато )

Особливо «яскравою» фішкою виглядає відлік зворотного часу. Саме по собі слово «Акція» - воно, звичайно, підстьобує до прийняття рішення. Але таймер! Швидше, пішла ще одна секунда, швидше! Вам залишається тільки подбати про те, щоб Кошик працював без багів)

Цей модуль входить в додаток розробки Інтернет-магазину на OpenCart від NeoSeo - "Модель А". Це унікальна пропозиція - Ви отримуєте готовий {SEO-Магазин} з налаштованими модулями! При замовленні розробки Інтернет-магазину ми поставимо і налаштуємо Вам модуль "Менеджер акцій" "під ключ"! Також Ви можете самі сформувати модулі для свого Інтернет-магазину.