Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Авторизація пошти з підтвердженням - модуль для OpenCart 3.0

Версiя 4

650 Кількість продажів: 7

Інформація про модуль
Відразу після оформлення замовлення Ви зможете завантажити ліцензію і файли модуля в Особистому кабінеті

Клієнтська база з контактними даними клієнтів - один з найбільш важливих ресурсів Інтернет-магазину. У Вашому розпорядженні з'являється велика кількість вже лояльних до Вашого магазину користувачів. Багато з них вже робили покупки у Вас і, швидше за все, Ваш Інтернет-магазин у них на хороших рахунках.

Робота зі старими Клієнтами також, а може, й більш важлива, ніж робота по залученню нових. Ви зможете проводити e-mail розсилки, інформуючи своїх Клієнтів про різні акції, знижки або нові товари. І навіть якщо Клієнт не замислювався про покупку якого-небудь товару, то побачивши у себе в пошті повідомлення про акції, він з великою ймовірністю перейде в Інтернет-магазин, щоб подивитися вигідні для себе пропозиції.

Після вищевказаних переваг наявності клієнтської бази виникає логічне питання: "А як збирати цю саму клієнтську базу даних?". Саме для таких цілей веб-студія NeoSeo і створила модуль для Інтернет-магазину на OpenCart 3.x, ocStore 3.x і {SEO-магазин} — "Авторизація з підтвердженням пошти". Модуль дозволяє налаштувати шаблони текстів різних етапів авторизації, а саме:

 • Текст при реєстрації. Тут Ви зможете розмістити повідомлення з проханням підтвердити пошту, яке виводиться при реєстрації.
 • Текст листа. Після реєстрації, Клієнту на пошту приходить повідомлення про успішну реєстрацію, текст якого ви можете вказати на свій розсуд. У тілі повідомлення знаходиться змінна {link}, замість якої повинне розміщуватися посилання для підтвердження пошти.
 • Тема листа. Ви можете задавати тему для листа, який повідомляє користувачів про успішну реєстрацію.
 • Повідомлення про успішне підтвердження пошти. Після підтвердження адреси електронної пошти, вам прийде повідомлення, текст якого ви можете правити.
 • У нашому модулі ми також подбали про зручність роботи адміністраторів, додавши розділ "Повідомлення для адміністрації", у якому Ви зможете:
 1. Призначити людину, яка буде отримувати листи з інформацією про нових Клієнтів.
 2. Вказати тему листа до адміністратора.
 3. Налаштувати шаблон, по якому буде формуватися листа адміністратору. У тілі шаблону використовуються наступні змінні: {firstname}, {lastname}, {e}, {telephone}, які в листі будуть замінюватися на Ім'я, Прізвище, Пошту і Телефон відповідно.

Підтримання зв'язку з Клієнтами є одним з найбільш ефективних методів збільшення кількості продажів. Не упускайте можливість заробляти більше! Оформляйте ліцензію на модуль вже сьогодні і починайте рухатися в правильному напрямку розвитку бізнесу.

Додаткові переваги модуля
 1. Модуль простий в роботі;

 2. Модуль не вимагає складних налаштувань;

 3. Є можливість вказати шаблони для листів користувача і адміністратора, також можна ввести повідомлення показані користувача при реєстрації і після успішного підтвердження пошти.

Даний модуль працює на OpenCart 3.0. Якщо вам потрібен модуль для версій 2.1.х, 2.3.x - будь ласка, вам сюди

Ви купуєте:

Вартість ліцензії:
249 грн. 125 грн.
(+1 бонусних баллiв)

(на один домен, безстроково, поновлення безкоштовно)

Ліцензія на модуль:

Безкоштовно на
14 днів

Всього до оплати:

[ на 1 домен, безстроково, оновлення безкоштовно ]

Вартість настройки модуля "під ключ"
Назва роботи
1
У мене OpenCart або її збірки:
Російська збірка / ocStore
1
А у мене {SEO-Магазин}
Модель "А" або "Б"
(що це? які переваги у вас?)
1. Установка і настройка модуля -
+600 грн.
+600 грн.
2. Вартість ліцензії
+125 грн.
+125 грн.
725 грн.
725 грн.

Якщо Ви все ще не впевнені -

Введіть дані