Безкоштовна платформа для створення інтернет-магазину від NeoSeo вже доступна для завантаження Детальніше

Внутрішня технічна оптимізація SEO-Магазину

Плануєте підкорити органічну видачу? Тоді потрібно обов'язково привести сайт в порядок згідно вимогам Google або Yandex.

Внутрішня технічна оптимізація дуже важлива, оскільки це основа, завдяки якій сайт стає правильним в очах пошуковиків. Без SEO-оптимізації, пошуковики не визнають Інтернет-магазин якісним і гідним перших сторінок пошуку. Як наслідок, він буде десь на задвірках видачі Google чи Yandex, або взагалі бути відсутнім у видачі...

Проведення робіт з внутрішньої технічної оптимізації забезпечить правильну індексацію сайту, щоб ресурс міг ефективно залучати трафік.

Технічна оптимізація SEO-магазину "з коробки" включає:

  • навігаційну ланцюжок хлібних крихт;
  • відсутність дублювання значень мета-тегів і тексту на сторінках пагинации;
  • правильну і зрозумілу структуру URL;
  • автоматичне заповнення атрибута alt зображення товарів;
  • 404 HTTP код статусу на всіх неіснуючих сторінках;
  • соціальні кнопки на Головній, категоріях, картках товарів.

Що передбачає послуга від NeoSeo в розрізі робіт по внутрішній технічної оптимізації SEO-магазину:

  1. Пропишемо правильні формули автоматичної генерації значення мета тегів Title, Description, а також заголовків h1 для: карток товарів, категорій, сторінок виробників, статичних сторінок блогу (статей, категорій, авторів). Також поставимо Title і Description для Головної.
  2. Створимо і налаштуємо правильний файл карти сайту (Sitemap.xml), щоб у індексацію потрапляли усі потрібні сторінки. Бажано, після установки, відправити карту сайту на переіндексацію пошуковим роботам. Виконуємо у рамках даної послуги при замовленні послуги налаштування веб-консолей: Google WebmasterTools і Яндекс.Вебмастер
  3. Створимо коректний файл robots.txt, пропишемо в ньому основне дзеркало і вкажемо посилання на карту сайту.
  4. Задамо варіант основного домену (основного дзеркала). Налаштуємо перехід на головну сторінку лише за однією адресою, усунемо дублі головної сторінки пагинации і з множинними слешами) з допомогою 301 редіректу. Наведемо всі URL сторінки до одного виду та одного формату (без "/" і .html)

Орієнтовна ціна
1 750 грн.
Відгуки наших клієнтів
Відгук 1 /