Безкоштовна платформа для створення інтернет-магазину від NeoSeo вже доступна для завантаження Детальніше

Створення логотипу і фавікона

З кожним днем посилення конкуренції змушує кожну компанію приділяти все більше уваги власному фірмовому стилю, без якого неможливо виділитися серед численних конкурентів.

Тут важливу роль відіграє логотип компанії, так як він привертає увагу користувача, і відразу формує певний образ в його уявленні про Вас. Саме тому, логотип і фавікон немов розповідають Клієнту про особливості вашої продукції.

Логотип може виділити Вас серед конкурентів, а в подальшому підвищити впізнаваність бренду.

Для того, щоб логотип був дійсно ефективним, до його розробки потрібно поставитися відповідально. Адже тільки правильна розробка логотипу, буде включати використання всіх необхідних ознак, що в подальшому дозволять розвиватися компанії в правильному напрямку, бути конкурентоспроможними і збільшувати кількість клієнтів.

Замовивши послугу розробки логотипу та фавікону, Ви отримаєте:

  • Спеціально розроблений унікальний графічний знак у трьох варіантах. Серед яких ви виберете той, що, на Вашу думку, найкраще характеризує Ваш бізнес;
  • Під час розробки логотипу, ми врахуємо ваше бачення, особливості та специфіку цільової аудиторії.
  • Ваш графічний знак відповідатиме всім вимогам ефективності. Наш дизайнер обере для нього найкраще поєднання кольорів та шрифту.
  • Професійний підхід, завдяки якому логотип та фавікон виконуватимуть всі необхідні функції для створення особливого фірмового стилю.
Вартість:
2 750 грн.
Відгуки наших клієнтів
Відгук 1 /