Акція: Взбодряющій безліміт на модулі OpenCart і платформи від NeoSeo Детальніше

Прискорення завантаження сторінок {SEO-Магазину} по Google PageSpeed Insights

Ваш Інтернет-магазин займає провідні позиції за пошуковими запитами, але трафіку стає все менше? Ви вкладаєте ті ж ресурси в просування Інтернет-магазину, але результати падають, а з ними продажі і прибуток ...? Пробували перевірити швидкість завантаження сторінки сайту Інтернет-магазину по тесту Google PageSpeedInsights?

Можливо, вся справа в тих змінах, які торкнулися недавно ринку в цілому, а також частки розподілу, призначеного для користувача попиту на сегменти і аудиторії зокрема. Суть проблеми в двох словах - значне зростання відсотка користувачів з мобільних пристроїв і зниження в ранжируванні тих ресурсів, які набирають низькі бали на думку PageSpeedInsights.

За статистикою на 2017 рік, більше 50% користувачів мережі Інтернет вже використовують для веб-серфінгу мобільні пристрої: смартфони і планшети. Пошуковий гігант Google, звичайно ж, адаптується під цей рух на ринку, і, щоб задовольнити попит своїх користувачів, вносить корективи в свої алгоритми ранжирування сайтів з тим, щоб в ТОПі були ті Інтернет-магазини, які зручні для перегляду і покупок з "мобільних ". 

Щоб забезпечити лідируючі позиції в мобільній і десктопній пошуковій видачі, Ваш веб-ресурс повинен бути пристосованим до швидкого завантаження і зручного перегляду з будь-яких пристроїв. Тому оптимізація і прискорення завантаження сайту Інтернет-магазину має величезне значення.

Орієнтовна ціна
9 480 грн.
Відгуки наших клієнтів
Відгук 1 /