Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Прийом платежів в Інтернет-магазині з карток Приватбанку через систему Приват24 - Модуль оплати для OpenCart 3.0

Версiя 3

1646 Кількість продажів: 25

Інформація про модуль
Відразу після оформлення замовлення Ви зможете завантажити ліцензію і файли модуля в Особистому кабінеті

Модуль "NeoSeo Приват24" дозволить приймати на Вашому сайті платежі через платіжну систему Приват24 прямо на сайті в режимі "онлайн", без додаткових походів до терміналів самообслуговування і позбавить Ваших клієнтів від черг у відділеннях банку. Після вибору в якості платіжної системи оплату через Приват24 користувач автоматично потрапляє на сайт "Приватбанку" і здійснює платіж безпосередньо в системі "Приват24". Після здійснення платежу покупець перенаправляється назад на Ваш сайт, де отримає повідомлення про те, що його замовлення прийняте.

Додаткові переваги модуля
  1. Модуль простий в роботі.
  2. Покупець здійснює платіж прямо в системі онлайн банкінгу Приват24 та проходить авторизацію зручним для нього способом.
  3. Не потребує безлічі налаштувань і після вказівки даних відразу-ж готовий до роботи.
  4. Модуль має можливість встановити додаткову комісію при оплаті через Приват24, якщо вона є, як у відсотках від суми так і фіксовану.
  5. Після здійснення платежу дані на сайт надходять автоматично протягом 15 секунд після оплати, не потрібно перевіряти стан платежу в кабінеті Приват24.
  6. У модулі є можливість автоматично змінювати стан замовлення при успішній оплаті, при відмові від оплати і при невдалій оплаті. Всі дані про стан платежів зберігаються.

Даний модуль працює на OpenCart 3.0. Якщо вам потрібен модуль для версій 2.1.х, 2.2.х, 2.3.х - будь ласка, вам сюди