Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Партнерська угода

1. Реєстрація в програмі

1. Реєстрація в партнерській програмі від NeoSeo надає статус Партнера компанії. Реєструючись в партнерській програмі веб-студії NeoSeo, Партнер приймає умови цієї Угоди та зобов'язується їх виконувати.

2. При реєстрації в партнерській програмі Партнер зобов'язується надавати коректні дані. Веб-студія NeoSeo має право запросити документи для підтвердження коректності даних.

3. Веб-студія NeoSeo має право відхилити заявку на реєстрацію в Програмі партнерства на свій розсуд, у тому числі в разі, якщо партнерський сайт не відповідає цілям програми або містить інформацію, яка є незаконною.

4. Мета участі Партнерів в Програмі партнерства з веб-студії NeoSeo - поширювати програмні продукти серед своїх клієнтів та інших користувачів. Партнер отримує комісію за приведених клієнтів на умовах, описаних в цій Угоді, якщо він діє відповідно до мети програми.

2. Використання посилань

Партнер веб-студії NeoSeo може використовувати тільки ті способи залучення клієнтів, які відповідають меті Партнерської програми та не суперечать формам, зазначеним в п. 6 цієї Угоди.

3. Відслідковування продажів

Коли користувач проходить по партнерському посиланню, скрипт, який використовується Партнерською Програмою фіксує IP-адрес, з якого користувач зайшов на сторінку. IP-адреси відстежуються в базі даних з прив'язкою до облікового запису Партнера. Коли користувач вирішує придбати програмне рішення, скрипт використовує ці дані, щоб визначити, яким Партнеру буде нарахована комісія. За допомогою цієї бази даних і файлів cookie відвідувачі, які перейшли по партнерському посиланню, зможуть придбати програмні продукти пізніше без втрати Партнером комісії в разі, якщо IP-адреса і cookie-файл не будуть видалені.

4. Виплата комісій

1. Комісії в партнерській програмі веб-студії NeoSeo нараховуються в розмірі 15% від суми, сплаченої за реферальним посиланням Користувачем Партнера. Комісії сплачуються після перевірки замовлень, зроблених приведеними Партнерами клієнтами. Партнер може подати заявку на виплату комісії, коли Партнерські комісії є дійсними, і їх загальна сума складає еквівалент $36 і більше.

2. Перед висновком комісії Веб-студія NeoSeo має право запитувати у Партнера документи і дані для підтвердження достовірності даних про Партнера, а також інформацію про джерела, звідки Партнер приводить клієнтів для досягнення цілей Партнерської програми. Якщо Партнер відмовляється надавати дані, він відмовляється від участі в Програмі партнерства і його комісія анулюється.

3. Комісія стає дійсною після сорокапятидневного терміну з моменту оплати рахунку. Якщо протягом 45 (сорока п'яти) днів клієнт робить повернення або за певним замовленням виникли суперечки з Користувачем - комісія анулюється.

4. Комісія не нараховується в разі оплати товарів кредитами або бонусами, наданими клієнтам в рекламних цілях, комісія нараховується тільки з реальних грошових коштів, NeoSeo має право доповнювати цей список умов на свій розсуд.

5. NeoSeo має право продовжити термін активації комісії на свій розсуд.

5. Обов'язки Партнера

1. Залучаючи поточних і потенційних клієнтів і / або відвідувачів в рамках цієї Угоди, Партнер зобов'язується дотримуватися законодавства України та міжнародного законодавство, зокрема, регулює рекламну діяльність і ведення електронного листування.

2. Партнер зобов'язується запитувати виведення коштів відповідно до порядку, зазначеного в п. 4 цієї Угоди.

3. Веб-студія NeoSeo залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку заявку на участь або партнерську комісію.

4. Веб-студія зобов'язується нараховувати Партнеру комісію за залучених покупців, які придбають програмні продукти NeoSeo, використовуючи партнерські посилання, відповідно до порядку виплати платежів, зазначеному в п. 4 цієї Угоди.

5. Будь-яка із сторін Угоди може розірвати його в будь-який час. Нарахування партнерських комісій здійснюється тільки в тому випадку, якщо на момент нарахування Партнер є стороною Угоди.

6. Порушення умов Партнерської програми

За умовами Партнерської програми NeoSeo заборонені:

Якщо веб-студія NeoSeo виявила якесь із перелічених порушень, вона має право заблокувати обліковий запис Партнера і анулювати нараховану або очікувану комісію. Після блокування облікового запису створювати повторні заборонено.

7. Термін дії Угоди. Зміна умов Угоди.

1. Умови цієї Угоди набирають чинності з моменту реєстрації в партнерській програмі. Їх дія припиняється після анулювання облікового запису Партнера.

2. Умови цієї Угоди можуть бути змінені веб-студією NeoSeo в будь-який час. Зміни вступають в силу з моменту опублікування нової версії цієї Угоди. Якщо Партнер не виявив наміри розірвати цю Угоду після його зміни, вважається, що він згоден із зміненими умовами

8. Обмеження відповідальності

Веб-студія NeoSeo не несе відповідальність за непрямі збитки, втрату прибутку або комісії, пов'язані зі збоями у відстеженні продажів, втратами файлів баз даних і будь-якими результатами дій програми або сайту. Крім того, сукупна відповідальність, що виникає до цієї Угоди, не може перевищувати загальної комісії, сплачена або підлягає сплаті Партнеру за цією Угодою.

9. Відмова від відповідальності

Веб-студія NeoSeo не дає ніяких гарантій, неявних або заяв щодо партнерської програми і програмних продуктів. Клієнт, наведений на сайт веб-студії Партнером, обслуговується нарівні з будь-якими іншими клієнтами веб-студії, як наслідок, має той же обсяг прав і обов'язків, що і інші Замовники. NeoSeo не дає ніякої гарантії, що надання Партнерської Програми як послуги буде відбуватися на постійній основі. Також NeoSeo не несе відповідальності за будь-які наслідки користування цією програмою.

Веб-студія NeoSeo не може бути притягнута до відповідальності за наслідки будь-якої помилки при веденні Програми, включаючи, але не обмежуючись людським фактором.

10. Вирішення суперечок

При виникненні суперечок сторони керуються цією Угодою, а також законодавством України.