Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Налаштування локального і тестового оточення

Інформація про модуль
Відразу після оформлення замовлення Ви зможете завантажити ліцензію і файли модуля в Особистому кабінеті

Для того, щоб в ході роботи Інтернет-магазину, будь-які можливі зміни в програмному коді не впливали на його функціонування, потрібно провести налаштування локального й тестового оточення.

За додаткові 3 години роботи програміста, ми налаштовуємо локальне оточення, а саме створюємо локальну копію сайту для повноцінної роботи з кодом, що ніяк не впливає на основний сайт.

Локальне оточення передбачене для роботи програміста і відрізняється від тестового. Налаштування тестового сайту відбувається окремо для тестування проекту разом із Замовником.

Так як базових тестів на OpenCart немає, тестування проводиться програмістом або професійним тестувальником, послуги якого оплачуються окремо. Програміст проводить обов'язкові, базові тести й додатково:

  • перевіряє основні функції сайту;
  • оформлення замовлення;
  • чи працюють знижки, тощо.

Ми не рекомендуємо нехтувати даними послугами, адже якщо ви працюєте на «живому сайті», збільшується ризик, що щось перестане працювати. В такому випадку, всю відповідальність за можливі неполадки в роботі сайту й пов'язані з цим наслідки, ви берете на себе.

Ви купуєте:

Вартість ліцензії:
1 800 грн.

(на один домен, безстроково, поновлення безкоштовно)

Ліцензія на модуль:

Безкоштовно на
14 днів

Всього до оплати:

[ на 1 домен, безстроково, оновлення безкоштовно ]