Безкоштовна платформа для створення інтернет-магазину від NeoSeo вже доступна для завантаження Детальніше

Фізичне створення правильної SEO-структури

Через недостатньо правильну структуру Інтернет-магазину з точки зору SEO, можна упустити користувачів, які могли стати вашими клієнтами. Не кажучи вже про низькі позиції сайту в результатах пошуку ...

Правильна "SEO-структура" - це структура Інтернет-магазину, здатна генерувати безкоштовний трафік з пошукових систем. Дозволяє отримувати з пошукових систем максимум можливого трафіку безкоштовно або за найнижчою ціною за клік в контекстній рекламі Google Adwords або ЯндексДірект.

Здатність генерувати трафік забезпечують посадкові сторінки - ті сторінки Інтернет-магазину, які пошукові роботи вважають придатними для "приземлення" на них свого трафіку. Для того, щоб мати можливість створювати SEO-структуру для Інтернет-магазину зі скільки завгодно посадкових сторінок ми створили "SEO-фільтр.

Створення SEO-структури складається з 2-х етапів:

  1. Збір інформації з сайтів-конкурентів, аналіз і проектування SEO-структури для Вашого Інтернет-магазину в excel файлі (виконує SEO-фахівець, 350 грн. / Год).
  2. Фізичне наповнення, реалізація затвердженого з Клієнтом проекту в адміністративній панелі Інтернет-магазину (виконує контент-менеджер, 150 грн. / Год). Тобто створення SEO-структури вже руками, згідно описаним компонентів нижче:
  • Створення дерева категорійМодульМодуль 1
  • Створення і висновок фільтрів на сторінках категорійСео-структура
  • Створення посадочних (цільових) сторінок, які потрібно створити на основі перетину значення категорії і значення фільтра.
  • Створення Мега-меню Інтернет-магазинуМодуль 2

Фінальним етапом реалізації SEO-структури є складання оптимальних шаблонів і авто-генерація унікальних мета тегів <Title>, <Description> та заголовка h1 для всіх створених сторінок (виконує SEO-спеціаліст, фіксована вартість - 500 грн.).

Орієнтовна оцінка для створення SEO-структури надається з розрахунку, що всі роботи виконуються однією мовою.

Прив'язка товарів до категорій, фільтрів і посадкових сторінкок здійснюється Замовником.

В середньому, за нашим досвідом, на створення SEO-структури середнього розміру Інтернет-магазину необхідні:

  • Робота seo-фахівця, орієнтовно 40 годин / 350 грн. - 14000 грн.
  • Робота контент-менеджера, орієнтовно 40 годин / 150 грн. - 6000 грн.

Якщо у Вашому випадку існує ймовірність створення понад 1000 посадочних сторінок (які руками набивати більше, ніж 40 годин), рекомендуємо замовити послугу авто-генерації посадкових сторінок на основі правил, які створить SEO-спеціаліст (оплата обговорюється додатково).

Дана робота виконується нашими програмістами і оцінюється за фактом надання їм Технічного завдання від SEO-фахівцяSEO-структура

Орієнтовна ціна
12 600 грн.
Відгуки наших клієнтів
Відгук 1 /