Ми використовуємо cookies для поліпшення роботи сайту та надання наших послуг. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт ви підтверджуєте згоду з Політикою Конфіденційності

Я согласен
Ваш подарунок вже зачекався :)
* при покупці від 1 500 грн.
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Фізичне створення правильної SEO-структури

Орієнтовна ціна
12 600 грн.

Через недостатньо правильної структури Інтернет-магазину з точки зору SEO, можна упустити користувачів, які могли стати вашими клієнтами. Не кажучи вже про низькі позиції сайту в результатах пошуку ...

Правильна "SEO-структура" - це структура Інтернет-магазину, здатна генерувати безкоштовний трафік з пошукових систем. Дозволяє отримувати з пошукових систем максимум можливого трафіку безкоштовно або за найнижчою ціною за клік в контекстній рекламі Google Adwords або ЯндексДірект.

Здатність генерувати трафік забезпечують посадкові сторінки - ті сторінки Інтернет-магазину, які пошукові роботи вважають придатними для "приземлення" на них свого трафіку. Для того, щоб мати можливість створювати SEO-структуру для Інтернет-магазину зі скільки завгодно посадкових сторінок ми створили "SEO-фільтр.

Етапи створення структури Інтернет-магазину:

Етап 1: Аналіз структур сайтів-конкурентів.

Етап 2: Створення дерева категорій.

Посадкові сторінки для високочастотних ключових запитів через дерево категорій і підкатегорій.

Етап 3: Створення груп фільтрів.

Визначаємо для сторінок категорій та підкатегорій групи фільтрів (як призначених для користувача, так і "seo-фільтрів" для створення посадкових сторінок під середньо- і низькочастотні запити)

Етап 4: Створення посадкових сторінок.

За допомогою "SEO-фільтра" приймаючи категорії або підкатегорії як основу, а значення (опції) фільтрів як додаткові пошукові суті, створюються додаткові посадкові сторінки, щоб охопити групи середньо-, і низькочастотних пошукових запитів по вашій тематиці.

Етап 5: Створення мега-меню.
"Мега-меню" в SEO-магазині відіграє роль вітрини звичайного магазину, тому, як і в випадку з офлайн-магазином, туди нема чого виставляти все підряд, а потрібно розмістити самі заманюють "манекени".
Складаємо мега-меню (головне меню каталогу) з найпривабливіших посадочних сторінок (яким би шляхом вони не створювалися), щоб покупець в два кліка зміг потрапити на будь-яку, найпопулярнішу сторінку Інтернет-магазину.

Етап 6: Прописування формул для генерації мета тегів Title, Description за допомогою SEO-генератора.

Спочатку структура (дерево категорій, групи фільтрів, мега-меню) складається в Google Таблиці. Після перевірки і правок Замовника - впроваджуємо структуру на сайті. На одній мові!